ACROPASS VANANEMISVASTASED SILMAÜMBRUSPLAASTRID 4X2

81,99 €

7453,64 €/kg


Tootevorm / pakend
SILMAÜMBRUSPLAASTRID
Kogus pakendis
N8

Tootetutvustus, otstarve
Parim lahendus silmaümbruse noorendavas hoolduses. Aktiivained imenduvad otse probleempiirkonda ja vähendavad märgatavalt kortsujooni. Toimeainetest koosnevad mikronõelad läbistavad naha pinna ja lahustuvad. Aktiivainete imendumine otse probleempiirkonda tagab tõhusa toime.

Kasutamisjuhised
Puhastage silmaümbruspiirkond ja kuivatage korralikult salvrätikuga. Eemaldage kaitsepaber vältides plaastri keskosas mikrostruktuuride puudutamist. Asetage plaaster nahale ja kinnitage sõrmedega surudes. Plaastri asukohta ei muudeta. Kandke plaaster õhtul nahale ja eemaldage hommikul. Minimaalne toimeaeg 2 tundi. Soovitame kasutada plaastreid 2 – 3 päevaste pausidega.

Koostisosade loetelu (Ingredients)
HYDROLYZED HYALURONIC ACID, OLIGOPEPTIDE-1

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Kui pärast plaastrite kasutamist või naha kokkupuutel päikesega tekib naha ärritus, turse või punetus pöörduge dermatoloogi poole. Ärge kasutage toodet põletikulisele nahale, haavadele ja ekseemidele. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Säilitage toatemperatuuril ja vältige otsest päikesekiirgust. Kandke plaaster nahale kohe pärast pakendi avamist, et vältida toote kahjustumist. Toode ei ole korduvkasutamiseks. Kui teil ilmneb allergia liimile, olge ettevaatlik. Esmasel kasutuskorral võib esineda kerget ebamugavustunnet, mis peaks mööduma 5 – 10 minuti jooksul.

Säilitamistingimused
Toatemperatuuril. Avamatuna.

Netokogus
4x (2 x 1.36mg)

Vastutav isik
Maaletooja: OÜ Hurmus, C.R.Jakobsoni 4-4, Tallinn 10128. Tel: +372 6009 663. Email: info@hurmus.ee.

Päritoluriik
Korea
Write Your Own Review
You're reviewing:ACROPASS VANANEMISVASTASED SILMAÜMBRUSPLAASTRID 4X2
Sinu hinnang