ACTUAL 4U KONDOOMID SENSITIVE N4

1,23 €

0,31 €/tk

Rõõm Kingitus

Telli vähemalt 49 € eest tooteid ning saad omale ostukorvis TASUTA kingituse kaasa valida!


Tootevorm / pakend
KONDOOMID
Kogus pakendis
N4

Tootetutvustus, otstarve
Määrdeainega latekskondoomid.

Kondoom võib ennetada paljude sugulisel teel levivate haiguste (süüfilis, gonorröa, klamüüdia, genitaalne herpes, B-hepatiit, AIDS) levikut, juhul kui Te kasutate kondoomi õigesti. Kondoomi kasutamine ei välista täielikult riskifaktorit. Maksimaalse kaitse saavutamiseks on tähtis jälgida täpselt juhiseid. Suguhaigused võivad levida intiimkontakti ajal läbi naha pragude ja keha näärmete kaudu, selle ennetamiseks peab kondoom olema paigaldatud enne igasugust seksuaalset kontakti.

Kasutamisjuhised
Kasutamisjuhend: Rebige fooliumpakend lahti ja ettevaatlikult tõmmake kondoom välja. Vältige selle puutumist teravate küüntega, sõrmustega jne, kuna need võivad kahjustada kondoomi. Asetage kondoom erekteerunud peenisele enne füüsilist kontakti oma partneri kehaga. See aitab ennetada paljude suguhaiguste levikut ning rasedust. Asetage kondoom peenise otsa peale, rulliga väljaspoole. Ühe käe näppudega vajutage kokku kondoomi otsa reservuaar, et teha ruumi sperma jaoks. Teise käega rullige kondoom alla mööda peenist kuni lõpuni välja. Kohe peale seemnepurset kui peenis on veel erekteerunud, alustage kondoomi maha tõmbamist, seejuures hoides kõvasti kinni kondoomi rullist. Enne kondoomi täielikku eemaldamist oodake kuni seemnevool on täielikult lõppenud. Olge väga ettevaatlikud, et sperma ei valguks laiali ning kondoom ei libiseks ära. Kondoomi purunemisel võib sperma saavutada kontakti Teie partneriga ning kui kondoomi kasutati raseduse vältimiseks, on soovitav pöörduda 72 tunni jooksul arsti poole.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Tähelepanu! Tootes on kasutusel naturaalne kummilateks. Pöörduge arsti poole juhul kui
lateks või spermitsiidse toimega määrdeaine(lubrikant) kutsusid esile allergia. Kondoom on mõeldud ühekordseks kasutamiseks. Ärge kunagi peske seda. Kui Te soovite täiendavat määret, kasutage ainult veel põhinevaid lubrikante (näiteks glütseriin). Õlil põhinevad lubrikandid nagu vaseliin, parafiin, keha- ja massaazikreemid, erinevad õlid ja teised õli sisaldavad ained võivad rikkuda kondoomi. Konsulteerige oma arstiga või apteekriga kondoomi kasutamise võimalusest juhul kui kasutate ravimeid välispidiseks kasutamiseks vagiinale või peenisele. Kontrollige parim enne tähtaega, mis on karbil ja individuaalpakendil. Avage individuaalpakend vahetult enne kasutamist.

Säilitamistingimused
Säilitamine: Hoidke kondoomid jahedas kohas, eemal päikesevalgusest ja soojusest.

Utiliseerimise juhend: Peale kasutamist rullige kondoom paberisse ja visake prügikasti. Mitte visata kanalisatsiooni.

Seadme ja pakendi sisu
Pakendis on 4tk fooliumis pakendatud kondoome

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja: CEX Internacional, Hispaania
Maaletooja: Kanise OÜ, reg.10049993, tel 6464593

Päritoluriik
Hispaania
Write Your Own Review
You're reviewing:ACTUAL 4U KONDOOMID SENSITIVE N4
Sinu hinnang