BIONIKE SHINE ON HOOLDAV JUUKSEVÄRV 4.3 (KULDPRUUN)

14,24 €

Hind Apotheka kliendikaardiga 10,70 €

14,24 €/tk


Tootevorm / pakend
JUUKSEVÄRV

  • -25%

Tootetutvustus, otstarve
Hallide juuste optimaalne katvus
Loomulik ja särav värv
Toidetud ja taastatud juuksed

Ei sisalda ammoniaaki, resortsinooli, parafenüleendiamiini, säilitusaineid* ega gluteeni. Nikkel-testitud.

Shine On on hooldav püsijuuksevärv, mis annab intensiivse, sügava, loomuliku ja särava juuksevärvi.
Tagab kauakestva tulemuse ja hallide juuste optimaalse katvuse ning arvestab juuste ja peanaha tundlikkusega.
Rikastatud granaatõunaõli ja kašmiirikeratiiniga, mis kaitsevad juuste struktuuri, jättes juuksed pärast iga kasutuskorda läikivaks, toidetuks ja taastatuks.
Juuksevärvikomplekt sisaldab:
1 ühekordselt kasutatav Colouring Cream värvikreem, 50 ml tuub
1 ühekordselt kasutatav Colour Revealer, 75 ml pudel
1 ühekordselt kasutatav SHINE ON NUTRI SHAMPOON KAHJUSTATUD JUUSTELE 20 ml pudel*
1 ühekordselt kasutatav SHINE ON NUTRI PALSAM KAHJUSTATUD JUUSTELE 20 ml tuub*
1 infoleht, 1 paar ühekordseid kindad
*- sisaldab säilitusainet behentrimooniumkloriidi

Kasutamisjuhised
ETTEVALMISTAMINE:
1.Pange kindad kätte ja asetage oma õlgadele kangas või rätik, et vältida värvi sattumist riietele. Valmistage värv kasutamiseks ette, avades pakendid.
2.Valage kogu värvikreemi tuubi sisu Colour Revealer pudelisse.
3.Keerake Colour Revealer pudeli korki ja loksutage põhjalikult mõnda aega, kuni saavutate ühtlase segu.
4.Pärast seda lõigake koheselt ära korgi ots ja alustage toote pealekandmist.

TÄHELEPANU! Värvisegu on mõeldud ainult ühekordseks kasutamiseks. Pudelisse jäänud toodet ei tohi kasutada ega säilitada. Ärge säilitage suletud pudelit koos järelejäänud tootega, kuna see võib plahvatada või süttida.

TOOTE KASUTAMINE LOOMULIKEL JUUSTEL

•Jaotage juuksed osadeks ja kandke värv Colour Revealer pudelit kasutades kuivadele juustele, alustades juurtest ning liikudes piki juukseid otste poole. Seda on hõlpsam teha, kui kasutate mitte-laiade piidega kammi, mis ei ole metallist.

•Masseerige õrnalt, et jaotada toode ühtlaselt, ja laske sellel 30 minutit mõjuda, muretsemata segu värvuse pärast, kuna sellest ei sõltu teie saavutatav värv. Ärge ületage ettenähtud pealhoidmisaega.

•Kui pealhoidmisaeg on läbi, kandke juustesse õrnalt masseerides veidi vett. Oodake veel mõni hetk ja seejärel loputage põhjalikult rohke veega, kuni vesi on selge.

•Peske juukseid SHINE ON NUTRI KAHJUSTATUD JUUSTELE SHAMPOONIGA

•Kandke juustele SHINE ON NUTRI KAHJUSTATUD JUUSTELE PALSAMI, masseerides õrnalt, et toodet ühtlaselt jaotada. Laske sel mõni minut mõjuda ja seejärel loputage hoolikalt.


TOOTE KASUTAMINE VÄRVITUD VÕI VÄLJAKASVANUD JUUSTEL

•Jaotage juuksed osadeks ja kandke pool värvisegust Colour Revealer pudelit kasutades kuivadele juuksejuurtele. Laske sel 20 minutit mõjuda. Kasutage laiade piidega kammi, mis ei ole metallist.

•Pärast seda jaotage ülejäänud värvisegu ühtlaselt juustele nende pikkuse ulatuses ja otstele. Seda on hõlpsam teha, kui kasutate laiade piidega kammi, mis ei ole metallist.

•Oodake veel 10 minutit ja kui pealhoidmisaeg on läbi, valage juustele õrnalt masseerides natuke sooja vett. Oodake veel mõni hetk ja seejärel loputage põhjalikult rohke veega, kuni vesi on selge.

•Peske juukseid SHINE ON NUTRI KAHJUSTATUD JUUSTELE SHAMPOONIGA.

•Kandke juustele SHINE ON NUTRI KAHJUSTATUD JUUSTELE PALSAMI, masseerides õrnalt, et toodet ühtlaselt jaotada. Laske sel mõni minut mõjuda ja seejärel loputage hoolikalt.

Koostisosade loetelu (Ingredients)
COLOURING CREAM: aqua (water), cocamide MEA, glyceryl stearate, cetearyl alcohol, stearic acid, ethanolamine, palmitic acid, toluene-2,5-diamine sulfate, glycerin, C12-13 alkyl lactate, p-aminophenol, bis-diglyceryl polyacyladipate-2, tri-C14-15 alkyl citrate, sodium hydrosulfite, ascorbic acid, tetrasodium EDTA, punica granatum seed oil, hydrolyzed keratin, hydrolyzed rice protein, decylene glycol, 2,4-diaminophenoxyethanol HCl, 2-methylresorcinol, 4-amino-2-hydroxytoluene, 1-naphthol, m-aminophenol, 4-chlororesorcinol, ethoxydiglycol, oxyquinoline sulfate.
COLOUR REVEALER: aqua (water), hydrogen peroxide, cetearyl alcohol, laureth-3, ceteareth-20, hexyldecanol, hexyldecyl laurate, parfum (fragrance), etidronic acid, oxyquinoline sulfate.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
JUUKSEVÄRVID VÕIVAD PÕHJUSTADA TUGEVAID ALLERGILISI REAKTSIOONE. Lugege juhised läbi ja järgige neid. Toode ei ole mõeldud kasutamiseks alla 16-aastastel isikutel. Ajutised musta henna tätoveeringud võivad allergiariski suurendada.
Ärge värvige juukseid, kui:
•teie näol on lööve või peanahk on tundlik, ärritatud või kahjustatud;
•kui teil on esinenud allergilisi reaktsioone juuste värvimisel;
•teil on esinenud allergilisi reaktsioone ajutistele musta henna tätoveeringutele.
TOODE VÕIB PÕHJUSTADA ALLERGILISI REAKTSIOONE. TEOSTAGE NAHA TUNDLIKKUSE TEST 48 TUNDI ENNE IGA KASUTUSKORDA (vt lisatud infolehte). Colouring Cream värvikreem sisaldab fenüleendiamiine (diaminotolueenge). Colour Revealeri pudel sisaldab vesinikperoksiidi. Ärge kasutage toodet ripsmete või kulmude värvimiseks. Vältige toote sattumist silma. Silma sattumisel loputage koheselt veega. Kandke kaitsekindaid. Pärast toote kasutamist loputage juukseid hoolikalt. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ärge kasutage toodet lastel. Ärge hingake toodet sisse ega neelake seda alla. Toodet valmistada ette ja kasutada hästi ventileeritud keskkonnas. Hoida jahedas ja kuivas kohas, eemal soojusallikatest. Ühekordseks kasutamiseks. (Segamisvahekord on 1:1,5). PARAFENÜLEENDIAMIINI puudumine ei välista allergiliste reaktsioonide tekkimist inimestel, kes on eriti tundlikud ja kes reageerivad sellistele ainetele võimaliku „ristreaktiivsuse“ tõttu.
Enne toote kasutamist lugege hoolikalt juhiseid ning järgige pakendil ja infolehel toodud hoiatusi

Netokogus
75ml, 50ml

Vastutav isik
Tootja/vastutav isik: ICIM International, Via Peloritana, 28-20024 Milano Garbagnate, Itaalia. http://www.bionike.it
Maaletooja/levitaja: Allium UPI OÜ, Laagri Ärimaja, Vae 16, Laagri, 76401 Harjumaa, Eesti.
Write Your Own Review
You're reviewing:BIONIKE SHINE ON HOOLDAV JUUKSEVÄRV 4.3 (KULDPRUUN)
Sinu hinnang