CERU FLUID KÕRVAVAIGU EEMALDAMISEKS 8ML

9,94 €

1242,50 €/l


Tootevorm / pakend
VEDELIK
Kogus pakendis
8ML

Tootetutvustus, otstarve
Looduslik pehmendav abivahend kõrvavaigu korkide eemaldamiseks.

CERU FLUID on uute looduslike toimeainete kooslus, mis on spetsiaalselt välja töötatud abivahendiks kõrvavaigu korkide eemaldamiseks. Kõrvavaik tekib Ceruminous näärmete sekretsioonist kuulmekäigus. Näärmete sekretsioon on paks ja kollase värvusega ning sellel on füsioloogiliselt kõrva kaitsev toime. Kui kõrvas olevad näärmed toodavad kõrvavaiku liiga palju, moodustab see kõrva kõva korgi, mis võib põhjustab ebameeldivat tunnet ja häirib kuulmist, kuni selleni, et sekkuma peab kvalifitseeritud spetsialist.

CERU FLUID on valmistatud täielikult looduslikest koostisosadest, sisaldades erinevaid taimseid õlisid. Toode ei sisalda sünteetilise päritoluga keemilisi aineid. Ceru Fluid looduslik kõrvavaigu eemaldaja eemaldab pisikud, kuivatamata sealjuures kõrvaurgete epiteeli. Taastab kiiresti kõrvas füsioloogilise tasakaalu.

Sisaldab skvalaani ja kajeputi eeterlikku õli. Skvalaan: See on värvitu ja lõhnatu õli, mis ei muuda nahka rasvaseks. Samuti on skavalaan väga õrn ja ei ärrita nahka. Skvalaani toodab väikeses koguses ka meie enda nahk, mistõttu imendub see kiiresti, kuna nahk võtab selle väga hästi omaks. Tulemuseks on suurepäraselt niisutatud ja pehme nahk. Skvalaan aitab aeglustada ka naha vananemist. Mida vanemaks me saame, seda vähem toodab meie enda nahk skvalaani. Kajeput - Melaleuca leucadendra. Kajeput on tuntud ka kui `valge teepuu`.

Kasutamisjuhised
Tilgutada kõrva 3-4 tika. Peale Ceru Fluid kõrvaõli tilgutamist panna kaitseks kõrva marliga kaetud vatitups. Sobib kasutamiseks täiskasvanutele ja lastele alates 1. eluaastast.

Parima tulemuse saavutamiseks kasutada koos CERU SPRAY´ga. CERU SPRAY on kummeli spreilahus kõrvavaigu eemaldamiseks. Kasutades CERU SPRAY´d regulaarselt, aitab see vältida kõrvavaigu korkide tekkimist. CERU SPRAY on looduslik kõrvade pesuvahend, mis ei sisalda propellentgaase.

Koostisosade loetelu
päevalilleõli, skvalaan, kajeputi eeterlik õli, roosi eeterlik õli, antioksüdant tokoferool.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Säilitamistingimused
Toodet hoida suletuna, toatemperatuuril!

Seadme ja pakendi sisu
1. Ceru-FLUID looduslik kõrvavaigu eemaldamise õli 8 ml
2. Pipett

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja: GHIMAS S.p.A. Via Cimarosa 85, 40033 Casalecchio di R.(BO), Itaalia.

Maaletooja: Allium UPI OÜ, Laagri Ärimaja, Vae 16 Laagri, 76401 Harjumaa, Eesti.

Päritoluriik
Itaalia
Write Your Own Review
You're reviewing:CERU FLUID KÕRVAVAIGU EEMALDAMISEKS 8ML
Sinu hinnang