Näonaha hapnikuga rikastamine

Näonaha hapnikuga rikastamine

Hapniku hooldus ehk näonaha hapnikuga rikastamine. Kasutatakse O2 energiatehnoloogiat, mis suurendab hapniku kogust rakkudes, aktiveerides sellega naha funktsioone, siludes ja niisutades nahka. Annab kiire ja kohese tulemuse.

Hapnikuga rikastatud näohooldused võitlevad nähtavate vananemismärkidega, mis on tingitud hapniku kehva liikumisega nahaalustest kapillaaridest naha pealmise kihini. Sellistes näohooldustes suunatakse kõrgelt kontsentreeritud hapnikumolekulid nahapinnale. Protseduuri käigus juhitakse näole ja kaelale suure rõhu all olev hapnikuvool, mis sisaldab looduslikke ekstrakte, vitamiine, mineraalaineid ja toitaineid. Rõhu all olev hapnik aitab nahal paremini omastada niisutavaid aineid, see tagab täidlasema ja ühtlaselt särava tulemuse. Selle hoolitsuse eesmärk on toita nahka ja stimuleerida kollageeni tootmist. Hapnikuvoolud võivad sisaldada antibaktereid, säraandjaid, rohelist teed, vitamiin C-d ja kollageeni.

Tasuta beebipaki tellimine

Registreeri iluteenusele

Valitud poes osutatakse teenust igapäevaselt ilukonsultandile vabal ajahetkel
Vabandame! Kõik lähipäevil saadaolevad ajad on broneeritud! Palun proovi uuesti paari päeva pärast.

Teenuseid laetakse. Palun oodake

Miks tulla hapnikuga rikastatud näohooldusesse? Selle näohoolduse kasu on väga varieeruv – alustades põhjalikust pooride puhastamisest kuni heledama hüperpigmentatsioonini. Hapnik tugevdab naha elastsust ja aitab kõrvaldada nii aknet põhjustavat bakterid kui ka vähendada peeneid joonekesi ja kortse, ühtlustades nii näonahka kui ka vähendades poore. See näohooldus on eriti menukas enne suuri sündmusi või üritusi. Lisaks saab seda teostada kõikidel nahatüüpidel.         

Paljud inimesed, kes kogevad mitte-kirurgilist hapnikuga rikastatud näohooldust, näevad kohest muutust oma välimuses. Hapniku-näohoolduse efekt kestab umbes 2 päeva; parima tulemuse saavutamiseks soovitatakse läbi viia kuurina 6 hoolitsust 6-nädalasel perioodil, millele järgnevad igakuised hoolitsusvisiidid.

Hea teada! Paljud eksperdid on arvamusel, et ümbritsev keskkond, suitsetamine ja ülemäärane kogus jumestust põhjustavad nahas hapnikku puudust.