Peanaha ja juuste raport

Peanaha ja juuste raport

Peanaha ja juuste diagnostika annab täpse ülevaate peanaha tundlikkuse ja seisundi, juuste tiheduse, struktuuri paksuse ja juustekao kohta. Võimaldab täpselt määratleda juuksestruktuuri seisundit, kahjustuse astet ja sügavust, soomuskihi staatust.

Peanaha ja juuste raport annab täpse ülevaate peanaha tundlikkuse ja seisundi, juuste tiheduse, struktuuri paksuse ja juustekao kohta. 

Analüüsi tulemused, sellest lähtuvad soovitused, sobivad hooldused ja teraapiad lähtuvad personaalsest peanaha ja  juuste seisundist ning vajadustest.

P.S. Palun tule diagnostikasse puhaste pestud juustega, tulemus on sellevõrra täpsem ja parem.

Kordusdiagnostika abil saab hinnata ja kontrollida seisundi paranemist, hooldusvahendite või teraapiate tulemuslikkust. A la carte personaalne peanaha ja juuste hooldusprogramm teeb igapäevasse juuksehoolduse lihtsaks.

Raporti tulemusel saab klient teada peanaha seisundist ning välja selgitada kõõma, juuste väljalangemise, peanaha sügeluse, juukse struktuuri muutused ning leida endale sobivaid tooteid. Diagnostikaks kasutatakse professionaalset diagnoosimise aparaati. 

Baby package delivery

Registreeri iluteenusele

Valitud poes osutatakse teenust igapäevaselt ilukonsultandile vabal ajahetkel
Vabandame! Kõik lähipäevil saadaolevad ajad on broneeritud! Palun proovi uuesti paari päeva pärast.

Teenuseid laetakse. Palun oodake

Teenuse hind 5 €, püsikilendile tasuta.