Peanaha ja juuste raport

Peanaha ja juuste raport

Peanaha ja juuste raport annab ülevaate peanaha tundlikkuse ja seisundi, juuste tiheduse, struktuuri ja juuksekao kohta.

Raporti tulemusel saab infot peanaha seisundi (tundlikkus, kuivus, kõõm, rasusus jm) ning juukse struktuuri muutuste kohta. Tundes oma peanaha ja juuste olukorda ning vajadusi, on lihtsam ka sobivate toodete valimine.

Esmalt selgitatakse välja, millised on kliendi igapäevased harjumused oma juuste eest hoolitsemisel. Seejärel teostatakse vaatlus professionaalse mikrokaamera abil. Pärast tulemuste analüüsi on koostöös nõustajaga võimalik välja valida sobivad kodused hooldustooted, mis lähtuvad iga inimese peanaha ja juuste seisundist ning tema harjumustest ja vajadustest.

Tulles 4 kuu pärast kordusraporti tegemisele, saab taas hinnata ja kontrollida juuste ja peanaha olukorda ning hooldusvahendite ja hooldusrutiinide tulemuslikkust.

PS! Tõsiste peanaha probleemide ja juuste väljalangemise korral pöördu arsti poole või konsulteeri Beauty ilukonsultandiga, kes suunab vajadusel trihholoogi vastuvõtule. Trihholoogi vastuvõtud toimuvad ka Beauty kaupluses.

Palun tule teenusele puhaste, samal päeval või eelneval õhtul pestud juustega.

Tasuta beebipaki tellimine

Registreeri iluteenusele

Valitud poes osutatakse teenust igapäevaselt ilukonsultandile vabal ajahetkel
Vabandame! Kõik lähipäevil saadaolevad ajad on broneeritud! Palun proovi uuesti paari päeva pärast.

Teenuseid laetakse. Palun oodake

Teenuse hind 5 €, püsikilendile tasuta.