LIERAC PHYTOLASTIL SEERUM VENITUSARMIDELE 20X5ML

56,40 €

Tootevorm / pakend
SEERUM
Kogus pakendis
5ML

Tootetutvustus, otstarve
LIERAC PHYTOLASTIL venitusarme korrigeeriv seerum ampullides.

Venitusarmid on termin, mida kasutatakse teatud kindlate nahamuutuste kohta, mis ilmuvad tihti puberteedi, raseduse või kaalulangetamise käigus.
Venitusarmid näevad välja kui lillakalt värvunud triibud nahal ja on põhjustatud elastiini- ja kollageenikuidude nõrgenemisest. Tekivad harilikult rindadele, kõhule, puusadele ja reitele ja nad on pöördumatud. Et aidata ennetada ja ära hoida venitusarmide tekkimist, on Lierac välja töötanud Phytolastil toodete seeria.
Tooted koosnevad kõrgetasemelistest tekstuuri taastavatest taimeekstraktidest (korsleht, luuderohi, põldosi), mis stimuleerivad rakkude uuenemist ja taastavad naha elastsust aidates taaskäivitada elastiini ja kollageeni tootmist.
Kõik Phytolastili tooted on läbinud teaduslikud katsetused ja näidanud oma efektiivsust rahvusvahelistel kliinilistel katsetel, mis on läbi viidud rohkem kui 500 naisega.

Phytolastil korrigeeriv seerum ampullides sisaldab väga kõrges kontsentratsioonis taimseid ekstrakte (84% sisaldusega kortslehe, luuderohu, põldosja patenteeritud kooslus).
Mitte-rasvane koostis aitab ära hoida uute venitusarmide tekke ja toetab juba olemasolevate venitusarmide vähenemist: positiivsed tulemused 80% juhtudest. Väheneb armide värvus, sügavus, laius ja pikkus. Ideaalne kasutamiseks kas puberteedi või raseduse ajal või pärast seda ja kaalukõikumiste korral.
Varajasem ravi annab paremad tulemused.
Sobib kasutamiseks ka muudel armidel.

Samasuguse kontsentratsiooniga toode on ka olemas Phytolastil seerum venitusarmidele 75ml, pumbaga pudelikeses. Saate valida endale lemmikmooduse kuidas soovite toodet kasutada (kas ampullidena või pumppudelina).

Kasutamisjuhised
Tee ampulli ots katki, vala sisu karbis olevasse spreipudelisse. Pihusta toodet hommikul ja õhtul 8 nädala jooksul õrnalt masseerides probleemsetele kohtadele.
Kasutamist võib jätkata 8 nädala möödumisel, kasutades nüüd toodet korra päevas nii kaua kui vajalik.

Koostisosade loetelu (Ingredients)
Aqua, Propylene Glycol, Alchemilla Vulgaris Extract, Hedera Helix (Ivy) Leaf/Stem Extract, Equisetum Arvense Extract, Diethylhexyl Sodium Sulfoccinate, Caprylyl Glycol, Sodium Hydroxide, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate, Tetrasodium Glutamate Diacetate.

Säilitamistingimused
Toatemperatuuril

Netokogus
20 x 5ml

Vastutav isik
BERNER EESTI OÜ, Ehitajate tee 114, Tallinn

Päritoluriik
Prantsusmaa, LIERAC Laboratoires
Write Your Own Review
You're reviewing:LIERAC PHYTOLASTIL SEERUM VENITUSARMIDELE 20X5ML
Sinu hinnang