LUGOL KIDS SPRAY 50ML

6,96 €


Koostis
Allantoiin, glütserool, kaaliumsorbaat, povidoonjodiid jt.
Tootevorm / pakend
SPREI
Kogus pakendis
50ML

Tootetutvustus, otstarve
Kaitseb suuõõne ja kurgu limaskesta kahjulike keskkonnategurite ja patogeensete mikroobide eest.
Toetab suuõõne ja neelu limaskesta niiskust ja parandab selle loomulikku funktsiooni.
Aitab eemaldada ebameeldivat tunnet kurgus (kui laps kaebab kurguvalu ja valu neelamisel).

Kasutatakse abivahendina kurgu- või suuärrituse ravi toetuseks (külmetuse, tonsilliidi, farüngiidi, larüngiidi, stomatiidi, gingiviidi korral).

Kasutamisjuhised
Manustamine: kasutage suuõõne ja kurgu jaoks. Pihustage 2–3 korda päevas. Võib kasutada alates 2. eluaastast.

Suunake pihustipea otsaga kurgupiirkonna poole ja tehke vajalik arv pihustusi (1–2 vajutust). Hoidke pihustamise ajal pudelit püstises asendis. Soovitame pihustamise ajal hinge kinni hoida. Kui kasutate toodet uuest pakendist, eemaldage kaitsekork, pange sõrm pihustile ja vajutage pihustipead mitu korda. Vältige pihuse sattumist silma. Pärast toote kasutamist ärge eemaldage pihustipead koos otsikuga, vaid loputage otsikut sooja veega või pühkige selle välispinda niiske lapiga (otsikut ei ole vaja seest pesta).

Koostisosade loetelu
Koostis: allantoiin, glütserool, kaaliumsorbaat, ammooniumglütsürisaat, povidoonjodiid, puhastatud vesi, polüvinüülpürrolidoon K90, looduslik värvaine suhkruvärv I lihtne, looduslik õuna maitseaine.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Vastunäidustused: ärge kasutage, kui esineb ülitundlikkus toote mistahes koostisosa suhtes. Ei soovitata kasutada alla 2-aastastel lastel.

Hoiatused: lapsed tohivad pihustit kasutada ainult täiskasvanu järelevalve all. Ei ole mõeldud allaneelamiseks (ei tohi sisse hingata või alla neelata), mistõttu kasutage pihustit kurgupiirkonnas alles siis, kui olete veendunud, et lapsed suudavad pihustamise ajal hinge kinni hoida. Kui ei ole kindel, kas laps suudab hinge kinni hoida, suunake pihusti põse siseküljele, et vältida otsest kurku pihustamist. Vältige silma sattumist. Kõrvaltoimete tekkimisel lõpetage kasutamine ja pöörduge arsti poole. Ärge sööge ega jooge midagi 30 minuti jooksul pärast manustamist. Kui sümptomid püsivad seitse päeva ja kauem, pidage nõu arsti või apteekriga. Kui pakend on kahjustunud, ei tohi toodet kasutada. Hügieenilistel põhjustel pühkige pihusti pudelit ja otsikut pärast kasutamist niiske lapiga. Enne toote kasutamist lugege juhiseid.

Seadme ja pakendi sisu
Lugol KIDS
suu- ja kurgupihusti lastele

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja: UAB Valentis. Molėtų pl. 11, LT-08409 Vilnius, Leedu. E-post: info@valentis.lt

Päritoluriik
Leedu
Write Your Own Review
You're reviewing:LUGOL KIDS SPRAY 50ML
Sinu hinnang