Apotheka Beauty on avatud!

Apotheka Beauty on avatud!


Möödunud nädal oli väga sündmusterohke. Hulganisti proove, asjaajamisi, kolm esinemist ja eelmise nädala tippsündmus – Apotheka Beauty avamine. Et olen viimased pool aastat saanud kõrvalt näha, kuidas ühe uue brändi ja poe loomine käib, ootasin T1 Mall of Tallinna avamist pikisilmi, sest just seal avati ka Apotheka Beauty esinduspood. 


Ma pole vist tõesti üheski nii ilusas poes varem käinud (kui Tiffany’s välja arvata). Poe seintelt ja toodete kõrvalt leiab mitmeid tsitaate ja lauseid, mis tekitab tunde justkui pood suhtleks sinuga. Mulle meeldib väga kogu poe õhustik ja värvide valik. Ka töötajate hallid kleidid ja heleroosad sallikesed sobivad interjööriga hästi kokku. Kaubavalik on suur ja uudistamist palju. Väga mõnus ja pilkupüüdev on poe keskel asuv roheline Jowaé pop-up-ala, kus saab puu all istuda ja Prantsuse-Korea ilutoodetega lähemalt tutvuda (olen sel sügisel Jowaé toodetega lähemalt tutvust teinud ja kirjutasin sellest eelmisel nädalal pikemalt SIIN). Hetkel on muide pakkumine, et ostes ükskõik millise Jowaé toote, saab kaasa kingituse. Üleüldse on poes hulganisti avamispakkumisi, mistõttu tasub kindlasti uudistama minna. Poes on veel palju-palju põnevat, aga sellest kirjutan juba peagi lähemalt.

T1 Mall of Tallinn on üldiselt põnev ja veidi teistsugune kaubanduskeskus. Avamisüritusel oli muidugi huvitav ja teistmoodi ka see, et inimesed liikusid mööda keskust ringi, vahuveinipokaalid näpus, ning põikasid ühest poest teise. Aatriumis esines NOËP, kes esitas oma hitte koos orkestriga. Ühel hetkel sadas laest alla paarsada naeratavat pingpongi palli ja nii see keskus avatud saigi.


T1 Mall of Tallinna avamine oli minu jaoks algus pikale ja töisele nädalavahetusele. Et märkmikusse oli märgitud kolm esinemist, tähendas see ka kolme esinemiskostüümi ja meigi väljavalimist. Reedesel Viimsi Happy Jazz Festivali raames toimunud Amy Winehouse’i austuskontserdil „Back to Winehouse“ meikis mind meigikunstnik Sissi Nylia Benita. Jäin tulemusega väga rahule ja vajan nüüd endale ka heledat sädelust, mida silmanurkadesse panna. Olen leidnud endale sarnase efekti saavutamiseks Bionike Defence Color Lumieresse valgustpeegeldav pliiatsi.  


Tihe esinemis- ja üritustegraafik nõuab ka tihedamat meikimist. Nii olen just sellel põhjusel näopuhastamise osas eriti hoolas ja annan vabadel päevadel näonahale puhkust. Olen endale muretsenud ka silmakreemi ning ei tegele enam ainult tumedate silmaaluste katmise, vaid ka hooldamisega. Sellest kõigest lähemalt aga juba järgmises postituses.


*Rohkem pilte Apotheka Beauty avamisüritusest on SIIN.
*Apotheka Beauty avamisürituse fotode autor: Andrei Ozdoba
*Portreepildil oleva jumestuse autor: Sissi Nylia Benita

Seotud postitused
  1. Tervise puudutusega ilust Tervise puudutusega ilust Sel sügisel jõuab Eesti turule uus ilupood – Apotheka Beauty. See on andnud supervõimaluse näha kõrvalt, kuidas käib ühe brändi loomine.
  2. Apotheka Beauty videoõpetused Apotheka Beauty videoõpetused Mõni aeg tagasi salvestasime Apotheka Beauty videoõpetusi. Eestikeeli tähendab see seda, et filmisime üles, kuidas teha erinevat stiili meike, kuidas on õige nägu kreemitada-puhastada.
  3. Glamuur koduõuel Glamuur koduõuel Aeg möödub lausa pead pööritama paneva kiirusega. Tundub uskumatu, et põhimõtteliselt ainult kaks kuud veel ja ongi aasta läbi. Enne seda on siiski toimumas veel palju põnevat. Aga kõigest õiges järjekorras.
  4. Et kotid mu silmade all oleks ainult Chanel... Et kotid mu silmade all oleks ainult Chanel... Olen mõnes varasemaski postituses maininud, et võitlen tumedate silmaalustega. Lugu on lihtne: elutempo on kiire ning hommikud algavad vara. Piisab juba ühest magamata ööst ja tagajärjed on kõigile silmaga näha. Mäletan, et kui tegin keskkoo