Ilu päästab päeva – tasuta ilulõunatest

Ilu päästab päeva – tasuta ilulõunatest

Olen teiega jaganud oma kogemusi uue Apotheka Beauty ilupoe osas. Rikkaliku kaubavaliku kõrval on siin saadaval ka mitmed põnevad iluteenused, mis võimaldavad oma iluolukorrast rohkem teada saada ja ennast veelgi kaunimaks teha. See on esimene ilupood, kus on võimalik hambaid valgendadakõrvaauke teha, omal nahal hapnikuhooldust katsetada ning testida pea- ja näonaha seisundit.

On teada-tuntud tõde, et kreemi ja muudki ilukraami tuleb osta vastavalt näonaha tüübile. Enamik meist paneb aga selle diagnoosi (rasune või kuiv nahk) endale ise või kosmeetiku abiga. Sageli toimub see pelgalt peale vaadates. Tegelikult on olemas vinged masinad, mis nahatüübi hoobilt ära hindavad.


Mina tegin oma elu esimese nahadiagnostika maikuus ja sain vastuse, et mul on segatüüpi nahk. Nüüd talve saabudes olen tagasi seal, kus pärast hommikust või õhtust puhastusrutiini on võimatu kreemita olla. Kasutan hommikuti Lieraci tumedate silmaaluste kreemi ja Jowaé noorendavat jume korrigeerivat seerumit. Minu kogemusest nende toodetega saad lugeda siin ja siin. Öösiti kasutan taas näoõli. Hetkel on minu valikuks Babor Skinovage’i niisutav õli kuivale nahale.

Nüüd pool aastat hiljem Apotheka Beautys nahadiagnostikas käies tuligi välja, et poole aastaga on nahk palju muutunud. Kui enamus näitajaid olid väga heas korras, siis just naha niisutamisega pean hoolsamalt tegelema.

Kõrgtehnoloogial põhinev nahadiagnostika hindab naha erinevaid aspekte – selle poorsust, elastsust (rahvakeeles kortse), rasusisaldust, melaniini taset. Üks suurimaid üllatusi oli minu jaoks just see, et mul on keskmisest suurem risk pigmendilaikude tekkeks ja nii peaksin näonahal kasutama päikesekaitsefaktorit 50. Tulevikule mõeldes olen viimastel aastatel ennast väga tublilt päevitama minnes päikesekaitsekreemiga kokku määrinud. Nimelt on liigne naha kärsatamine üks peamine kortsude tekitaja. Kuna mul on oliivikarva jume ja põlen päikese käes harva, olen piirdunud ka näonahal SPF 30-ga. Nii oli minu üllatus suur, et tegelikkuses peaksin veelgi tugevamat päikesekaitsefaktorit kasutama. Muide, on terve hulk nahasõbralikke kosmeetikabrände, kes keskmise SPF-sisaldusega kreeme ei teegi. Nii näiteks hakkab Avène päikesekaitsetoodete valik SPF 30-st, Babel aga lausa 50-st.

Muide, kes ütles, et tasuta lõunaid ei ole olemas? Nii näonaha- kui ka juuksediagnostika teenus on püsikliendile tasuta! Ja see ei ole veel kõik. Vastavalt diagnoosile valisime iluteenindajaga välja minu nahatüübile sobivad tooted ja sain neist kaasa testrid koduseks katsetamiseks. Pöörfikt!

Loe lähemalt nahadiagnostikast ja registreeri TASUTA teenusele siinPeanaha- ja juustediagnostika kohta saad infot siit

*Fotode autor: Andres Raudjalg

Seotud postitused
  1. Tervise puudutusega ilust Tervise puudutusega ilust Sel sügisel jõuab Eesti turule uus ilupood – Apotheka Beauty. See on andnud supervõimaluse näha kõrvalt, kuidas käib ühe brändi loomine.
  2. Nihao, Peking! Nihao, Peking! Ma pole suurem asi sügisefänn ja nii püüan juba mitmendat aastat sügiskaamost reisimisega leevendada. Seekord viis lennureis mind Pekingisse, kus ootasid ees mu head sõbrad, kes juba kolmandat aastat Hiinas elavad. Kuna Peking on üks maailma s
  3. Glamuur koduõuel Glamuur koduõuel Aeg möödub lausa pead pööritama paneva kiirusega. Tundub uskumatu, et põhimõtteliselt ainult kaks kuud veel ja ongi aasta läbi. Enne seda on siiski toimumas veel palju põnevat. Aga kõigest õiges järjekorras.
  4. Korea ilurituaal: puhasta, valmista ette, aktiveeri, korrigeeri. Korea ilurituaal: puhasta, valmista ette, aktiveeri, korrigeeri. Nagu ka juba eelmises postituses kirjutasin, lendab aeg linnutiivul. See kõik on tingitud kiirest elutempost. Mulle isiklikult meeldib virvarris keerelda ja tunnistan, et eelistan ringi sahmimist lakke vahtimisele. Sellegipoolest oleme kõik inimese