Ilu-uudised, mida pead proovima!

Ilu-uudised, mida pead proovima!

Tere!

Mina olen Riin. Iluvaldkonnas töötades ei saa uutest ilutoodetest üle ega ümber ja hinnangu andmiseks katsetan suurema osa ilutoodetest ikka omal nahal ära. Jagan ka teiega oma viimaseid ilulemmikuid.

Töötan Apotheka Beautys ja seetõttu hoian ennast igapäevaselt ilumaailmas toimuvaga kursis. Olin skeptiline ripsmeseerumite osas, kuni sattusin mõni aeg tagasi Maxeylashi tooteesitlusele ja otsustasin, et proovin selle ära. Maxeylash on ripsmekasvu soodustav seerum, mis toidab ripsmeid. Pärast 30-päevast kasutamist muutuvad ripsmed pikemaks, tihedamaks, tumedamaks ning need on kaunilt ülespoole kooldunud.

Mul on endal suhteliselt pikad ripsmed, kuid mitte väga tihedad. Tänaseks olen kasutanud Maxeylashi seerumit 3,5 kuud ning saavutanud täiesti uskumatu tulemuse – ripsmed on pikad, tihedad ja koolutatud. Sõbrannad kahtlustavad mind kunstripsmete lisamises, kosmeetik ainult vangutab pead ja iga kord küsib enne hoolduse alustamist, et sul olid ikka oma ripsmed, eks? 

Tootel on peen pintsel, mis teeb seerumi pealekandmise mugavaks. Ehkki kandsin toodet ainult ülemisele silmalaule, on mõju avaldunud ka alumisele ripsmereale. Kasutasin toodet 3,5 kuud üks kord päevas, tavaliselt õhtuti. Nüüd jätkan kasutamist 2–3 korda nädalas. Korraks tekkis toodet peale kandes silmadel kerge punetustunne, kuid see kadus 5 minuti möödudes. Seega ülitundlikule silmale võib alguses kanda toodet ettevaatlikult ja väiksemale piirkonnale. Mind ennast häirivad kortsukesed silmade all, mistõttu on nende piirkondade hooldus mulle eriti oluline.

Minu südame on võitnud kaks silmatoodet, mida usinasti kasutan: Veld´s Eye Magic pinguldav ja tasandav silmahooldusgeel ning Veld´s Eye Magic säraandev silmaümbruse peitekreem. Silmahooldusgeelil on lahe pakend, pehme pintsel ja kaasas ka massaažiõpetus, kui on soovi silmade turseid vähendada. Kannan toodet hommikuti silmade ja kulmuluu alla ning kiidan tulemust.

Peitekreemina on mul kasutuses teine Veld´si toode, mis on kergelt tooniv ja ideaalne õrnaks silmaaluste ja -laugude tooni ühtlustamiseks. See annab sära, ühtlustab tooni ega too silmaaluse kortsukeste vahel kortse esile. Võrdlen seda luksuskosmeetikatootega. Kannan seda ka käekotis ja lihtne on oma meiki sellega värskendada.

Ma loodan, et teile ka meeldib!

Kõik testitu on saadaval T1 kaubanduskeskuse Apotheka Beautys ja veebipoes www.apothekabeauty.ee.

Uudista ka Apotheka Beauty 2018. aasta parimaid tooteid:
https://www.apothekabeauty.ee/apotheka-beauty-parimad-2018