Meigikunstnik Kairit Tuhkaneni lemmikud IDUN Mineralsi tooted

Meigikunstnik Kairit Tuhkaneni lemmikud IDUN Mineralsi tooted

Meigikunstnik Kairit Tuhkanen, kes oma klientide palgeile ilu ja kunsti luues just IDUN Mineralsi tooteid kasutab, jagab meile enda lemmikuid meigitooteid ja nippe nende kasutamiseks.

1. SILMAPLIIATS SAND

Selle toote abil kaotan silmadest väsimuse ja punetuse. Kiire lainerijoon silma alumisele limaskestale muudab pilgu selgeks ja säravaks. 

Nipp: Kasuta pliiatsit ka huulejoone korrigeerimiseks ja pisemate punetavate alade peitmiseks.

2. SILMAPLIIATS LAVA

Musta värvi silmapliiats võimaldab erilise vaevata luua nii peenikese lainerijoone, kui ka efektse suitsusilma. Toote küljes on teritaja ja hajutamise otsik, mis muudab selle kasutamise väga mugavaks. 

Nipp: Teritades pliiatsit enne igat kasutamist võid kindel olla, et saavutad veatu tulemuse.

3.  NORRSKEN VALGUSTPEEGELDAV JUMESTUSKREEM 

See jumestuskreem on minu lemmik! Sobib ideaalselt kasutamiseks nii noorel, kui ka eakamal nahal. Piisab vaid paarist tilgast, et luua ideaalne meigipõhi, mis püsib kena kogu päeva.

Nipp: Kanna toodet nahale eelnevalt veega niisutatud meigikäsna abil. Selliselt lood õhukese ja ühtlase meigipõhja.

4. MINERAALPÕSEPUNA HAVTORN

Super toon sulle, kes sa pelgad põsepunaga üle doseerida ja hindad pigem loomulikuna mõjuvat tulemust. 

Nipp: Kõige kindlam viis põsepuna kasutamisel kohaga mitte eksida, on endale samal ajal peeglisse vaadates naeratada – nii tabad kindlasti õige ala. 

5. VALGUSTPEEGELDAV MINERAALPUUDER TILDA

Kasutan seda õrna säraga läbipaistvat puudrit igas jumestuses kauni portselanikuma lisamiseks.

Nipp: Toode toimib suurepäraselt ka lauvärvina 

6. PEITEPLIIATS HAVRE

Peitepliiats leevendab tumedate silmaalussilmaaluste probleemi nähtavalt. Toodet on ülimugav kasutada ning seda jagub üllatavalt pikaks ajaks.

Nipp: Kui sulle meeldib oma kulme rõhutada, siis saad peitepliiatsi abil nende piirjooni kujundada/rõhutada.

7. KULMUPLIIATS PIL

Kulmud peavad olema hoitud ja hooldatud! Jumaldan, et selle kulmupliiatsi küljes on praktiline harjake, millega saan nii kammida, kui ka hajutada.

Nipp: Lase spetsialistil oma kulmujoon paika sättida ning pea nõu ka sulle sobiva värvitooni osas – nii muudad igapäevase kulmude värvimise protsessi kiireks ja muretuks tegevuseks.

8. VEEKINDEL MUST RIPSMETUSH VATN

Minu jaoks on veekindel ripsmetush asendamatu toode. Selle väikene hari võimaldab  mugavalt ligi pääseda ka kõige lühematele ripsmekarvadele. Tulemus kuivab kiiresti, püsib kenasti ja seda on ka mugav eemaldada.

Nipp: Värvi üks silm korraga ja lase tootel enne silma täielikku avamist korralikult ära kuivada. Nii väldid soovimatut määrdumist.