Kätele pai

Kätele pai

Mu vanaema on öelnud mulle terve elu, et eks ma üks lõunamaa taim ole. Tõepoolest, ma olen kohutavalt külmakartlik. Talvest annavad märku kuivad huuled ja näonahk, külmetavad ja lõhenemiseni kuivad käed. Seega kuuluvad mu talvevarustusse nii huulepalsamid kui ka kätekreemid.

Valisin Apotheka Beautyst testimiseks neli erinevat kätekreemi. Igasse käekotti ühe.

La Roche-Posay Cicaplast Mains on tervendava toimega kätekreem, parabeenideta ja lõhnavaba. Kreem on kergelt geeljas ja imendub kergesti. Esimestel kordadel tundsin kasutades kiputustunnet kätel, kuid seda ilmselt seetõttu, et käed olid külmast kergelt lõhenenud.

Avène'i tooteid olen ka varem kasutanud. Eriliseks lemmikuteks on termaal- ja meigieemaldusveed. Sel korral proovisin ka Avène Cold Cream'i. Kreem on kergesti imenduv ja väga hea lõhnaga. Ei jäta käsi rasvaseks ja sobib igapäevaseks kasutuseks.

Sügisest on mu uueks lemmikuks Eestis uus Jowaé sari. Jowaé käte- ja küüntekreem on tõeliselt toitev, jättes käed algul isegi kergelt kreemiseks. Minu eriti kuivadele kätele on see tõeline pai! Lõhna eest lisapunktid.

Babé käsi parandava toimega kätekreem on aga kindel favoriit. Supermõnusa lõhnaga, kergesti imenduv, ei jäta käsi rasvaseks, ent samas toitev ja niisutav. Ideaalne valik selle aasta käredasse talve.

Tean, et on õnnelikke, kes ei pea kätekreemi peale raha kulutama, sest SOS olukorda pole. Võtke teadmiseks, et kosmeetikute sõnul on käte hooldamine vaat et tähtsamgi kui näo poputamine – puutuvad ju käed kokku vee, puhastusvahendite ja muu kahjustavaga. Seega, kes tahavad ilusaid ja kortsudeta käsi ka küpsemas eas – hakake kreemitama juba nüüd! 

 

Seotud postitused
  1. Nihao, Peking! Nihao, Peking! Ma pole suurem asi sügisefänn ja nii püüan juba mitmendat aastat sügiskaamost reisimisega leevendada. Seekord viis lennureis mind Pekingisse, kus ootasid ees mu head sõbrad, kes juba kolmandat aastat Hiinas elavad. Kuna Peking on üks maailma s
  2. Korea ilurituaal: puhasta, valmista ette, aktiveeri, korrigeeri. Korea ilurituaal: puhasta, valmista ette, aktiveeri, korrigeeri. Nagu ka juba eelmises postituses kirjutasin, lendab aeg linnutiivul. See kõik on tingitud kiirest elutempost. Mulle isiklikult meeldib virvarris keerelda ja tunnistan, et eelistan ringi sahmimist lakke vahtimisele. Sellegipoolest oleme kõik inimese
  3. Ilu päästab päeva – tasuta ilulõunatest Ilu päästab päeva – tasuta ilulõunatest Olen teiega jaganud oma kogemusi uue Apotheka Beauty ilupoe osas. Rikkaliku kaubavaliku kõrval on siin saadaval ka mitmed põnevad iluteenused, mis võimaldavad oma iluolukorrast rohkem teada saada ja ennast veelgi kaunimaks teha. See on esimene ilu
  4. Uus aasta, uued lubadused Uus aasta, uued lubadused Mul ei ole tavaks anda uusaastalubadusi. Kui olen otsustanud midagi ära teha, ei vaja ma stardipauguks ilutulestikku ega 1. jaanuari. Kuid pean siiski nõustuma, et uus aasta on hea algus mõnede tervise- ja ilurutiinide juurutamiseks.
Tootesoovitused