Miks unistame vannist, aga käime duši all?

Miks unistame vannist, aga käime duši all?

Meil kõigil on võimalus muuta iga päev oma elus veidi paremaks. Õnn peitub ka väikestes detailides, olgu see siis erilise parfüümi kandmine, vanniskäik või luksuslik kehahooldus. Pole tegelikult mingit õigustust sellele, et unistame küünaldest ja vannist, aga käime tegelikult duši all. Minu vannitoarituaalid muutuvad aja jooksul üha pikemaks, sest uusi põnevaid tooteid, mida katsetada, tuleb järjest juurde. Toon siin välja need, mida võiksin lausa pimesi soovitada.

AVÈNE BODY KOORIV GEEL

See kooriv geel on mul trennikotis. Hea lõhnaga, kergete koorivate osakestega – mõnus trennijärgselt kasutada. Geel sisaldab Avène termaalvett ja on sarja toodetele omaselt seebivaba.

BIONIKE BODY REDUXCELL SALENDAV KEHAKREEM

Teine trennikotitoode on tselluliidivastane kehakreem, mida on tänu metallikrullikutele mugav pärast trenni-sauna kehale kanda. Kreemil on niisutav ja mõnusalt pinguldav toime. Lisaks kehale rullin üle ka käsivarred. Suvi on tulekul ja lõtvunud käsivarsi ei sooviks küll eksponeerida.

HUMAN+KIND DUŠIVAHT GRAPEFRUIT DELIGHT

Minu suur lemmik – dušivaht, mis on pehme ja mõnus. Hea hommikune ja õhtune duširituaal. Sobib ka raseerimiseks. Tootel on imeline lõhn ja selle koostis on 100% looduslik ja vegan.

1902 TUALETTVESI PIVOINE & RHUBARB

Minu praegune lemmik on kerge rabarberilõhnaline tualettvesi Prantsuse väärikalt parfüümiloojalt Berdoues. See on kevadine, vallatu lõhn. Rabarber kasvab Eestis nagu umbrohi, kuid Euroopas on see mitte nii tuntud ja hetkel suur trendikaup. Ennustan, et rabarberilõhnalisi seepe, dušigeele ja teisigi kehatooteid ilmub turule järjest rohkem. 

EVOLVE BEAUTY DEODORANTKREEM

Deodorant, mille kasutamisega peab harjuma, kuid kui ära harjud, ei saa enam ilma olla. Kanna toodet nahale näppudega ja värske tulemus kestab terve päeva. Õrnalt lõhnastatud, 100% looduslik, allergia- ja alumiiniumivaba.

CHI OLIVE ORGANICS OLIVE &SILK HAIR AND BODY OIL

Multifunktsionaalne iluõli, mida võib kasutada juustes ja kehal - reisil olles täiesti asendamatu toode. Väike pudel mahub ka käsipagasisse. On orgaanilise koostisega, niisutab mõnusasti ja imendub kiirelt.

Fotograaf: Gita Siimpoeg

Seotud postitused
  1. Apotheka Beauty videoõpetused Apotheka Beauty videoõpetused Mõni aeg tagasi salvestasime Apotheka Beauty videoõpetusi. Eestikeeli tähendab see seda, et filmisime üles, kuidas teha erinevat stiili meike, kuidas on õige nägu kreemitada-puhastada.
  2. Apotheka Beauty on avatud! Apotheka Beauty on avatud! Möödunud nädal oli väga sündmusterohke. Hulganisti proove, asjaajamisi, kolm esinemist ja eelmise nädala tippsündmus – Apotheka Beauty avamine. Et olen viimased pool aastat saanud kõrvalt näha, kuidas ühe uue brändi ja poe loomine käib,
  3. Et kotid mu silmade all oleks ainult Chanel... Et kotid mu silmade all oleks ainult Chanel... Olen mõnes varasemaski postituses maininud, et võitlen tumedate silmaalustega. Lugu on lihtne: elutempo on kiire ning hommikud algavad vara. Piisab juba ühest magamata ööst ja tagajärjed on kõigile silmaga näha. Mäletan, et kui tegin keskkoo
  4. Pühad vannitoas Pühad vannitoas Detsembrikuises virvarris hakkan mingil hetkel unistama puhkusest. Ja ma ei mõtle siinkohal palme ja merd, vaid kojuminekut ja oma perekonda. Mul on maailma kõige lahedam perekond ja nii naudin nendega koosolemist väga. Kuigi meie seltskond on gen