Tule tasuta peanahadiagnostikasse!

Tule tasuta peanahadiagnostikasse!

 Ootame sind detsembri kahel kuupäeval Apotheka Beautysse tasuta peanahadiagnostikasse!

Teenuse käigus antakse sulle täpne ülevaade Sinu peanaha ja juuste tervisest. Saad täpse ülevaate oma peanaha tundlikkuse ja seisundi kohta, infot juuste tiheduse, struktuuri paksuse ja juustekao kohta. Diagnostika eesmärgiks on uurida peanaha seisundit ning välja selgitada kõõma, juuste väljalangemise, peanaha sügeluse, juukse struktuuri muutuste ja teiste häirete põhjused ning leida sobivaid tooteid. Diagnostikaks kasutatakse professionaalset diagnoosimise mikroskoopi.

Teenuse teostamise ajad:

  • 7.12 – kl 11.00–17.00 trihholoog-konsultant Liina Kiisa
  • 17.12 – kl 11.00–17.00 trihholoog-konsultant Gerthy Salasoo 

Registreeri teenusele ette telefonil 514 0767 või e-mailil beauty@apothekabeauty.ee

Seotud postitused
  1. Ilu päästab päeva – tasuta ilulõunatest Ilu päästab päeva – tasuta ilulõunatest Olen teiega jaganud oma kogemusi uue Apotheka Beauty ilupoe osas. Rikkaliku kaubavaliku kõrval on siin saadaval ka mitmed põnevad iluteenused, mis võimaldavad oma iluolukorrast rohkem teada saada ja ennast veelgi kaunimaks teha. See on esimene ilu
  2. 89% hapnikku palun! 89% hapnikku palun! Veebruar on Apotheka Beautys iluhoolitsuste kuu. Apotheka Beauty on ainus ilupood, kus saab teha nii pea- ja näonahadiagnostikat, kõrvaauke, hammaste valgendamist kui ka hapnikuhooldust. Viimasest nüüd pikemalt.
  3. Milline on Sinu juuksetüüp? Milline on Sinu juuksetüüp? Veebruar on Apotheka Beautys iluhoolitsuste kuu. Olen varasemalt kirjutanud nii näonahadiagnostika kui ka hapnikuhoolduse kogemustest. Sel korral käisin Beautys tegemas peanaha- ja juustediagnostikat.