Milline on Sinu juuksetüüp?

Milline on Sinu juuksetüüp?

Veebruar on Apotheka Beautys iluhoolitsuste kuu. Olen varasemalt kirjutanud nii näonahadiagnostika kui ka hapnikuhoolduse kogemustest. Sel korral käisin Beautys tegemas peanaha- ja juustediagnostikat.

Kui kosmeetiku juures käimine on teada-tuntud teema, siis kes käib regulaarselt oma juuste seisundit määramas? Igal juhul on juuste teadlikuma hooldamise trend nüüd ka Eestis võimust võtmas.

Tegemist on ultramoodsa protseduuriga, mis annab täpse ülevaate peanaha seisundi, juuste tiheduse, struktuuri, paksuse ja juustekao kohta. Protseduur viiakse läbi väikese puldiga, mis pildistab lähivõttes juukseid ja peanahka.

Olen ka varasemalt kirjutanud, et mul on pigem kahused ja kuivemat tüüpi juuksed. Selgus aga, et tõeliselt kuiv on minu peanahk. Mul ei ole küll kõõma ega liigset tundlikkust, ent lähivaates pilt minu peanahast andis mõista, et pean senisest rohkem tegelema peanaha niisutamisega. Pean tunnistama, et ma polnud millestki sellisest varem isegi kuulnud. Nii võtsin kasutusele Cutrini Bio+ Hydra Balance peanahale masseeritava seerumi. Kuiva peanaha vastu võitlemiseks soovitas klienditeenindaja mulle ka Eucerini šampooni Dermo Capillaire uureaga.

Hea uudis oli aga see, et juuste väljalangemist mul ei ole ning paljastatud on ka minu juuksepahmaka saladus – selgus, et mul kasvab ühest kasvukohast ühe juuksekarva asemel välja kolm. Eriti põnev oli lähivaates pilt minu juuksekarva struktuurist. Tundub, et kaks kuud Cutrini juuksehooldustoodete kasutamist ja jaanuaris juuksuris tehtud kuuma kääri lõikus on superhästi mõjunud, sest minu juuksekarv on samasugune nagu šampoonireklaamis näidatav terve juuksekiud. Need šampoonireklaami tulemused olen saanud Cutrini sarjaga BIO+ Hydra Balance. Järgmisena tahaksin proovida ka nende Vieno Sensitive Care tooteid.

Lisaks põnevale diagnoosile sain kaasa mõned juuksehooldusvahendite soovitused. Olen ammu tahtnud proovida ainult Apotheka Beautys müügil olevat René Furtereri juuksehooldussarja. Mulle soovitati šampooni Karité Hydra ja samast sarjast pärinevat niisutavat juuksekreemi. Alternatiiviks Löwengripi kõõmavastane šampoon ja palsam, mis on peanahka rahustava toimega.

Aga nüüd on mu uueks ilurituaaliks peanaha niisutamine. Ja mis peamine – juba mõne aja pärast saan minna uut testi tegema, et näha, kas tulemused on paranenud. Muide, peanaha- ja juustediagnostika on Apotheka kliendikaardi omanikele tasuta!

Seotud postitused
  1. Tervise puudutusega ilust Tervise puudutusega ilust Sel sügisel jõuab Eesti turule uus ilupood – Apotheka Beauty. See on andnud supervõimaluse näha kõrvalt, kuidas käib ühe brändi loomine.
  2. Glamuur koduõuel Glamuur koduõuel Aeg möödub lausa pead pööritama paneva kiirusega. Tundub uskumatu, et põhimõtteliselt ainult kaks kuud veel ja ongi aasta läbi. Enne seda on siiski toimumas veel palju põnevat. Aga kõigest õiges järjekorras.
  3. Korea ilurituaal: puhasta, valmista ette, aktiveeri, korrigeeri. Korea ilurituaal: puhasta, valmista ette, aktiveeri, korrigeeri. Nagu ka juba eelmises postituses kirjutasin, lendab aeg linnutiivul. See kõik on tingitud kiirest elutempost. Mulle isiklikult meeldib virvarris keerelda ja tunnistan, et eelistan ringi sahmimist lakke vahtimisele. Sellegipoolest oleme kõik inimese
  4. Apotheka Beauty on avatud! Apotheka Beauty on avatud! Möödunud nädal oli väga sündmusterohke. Hulganisti proove, asjaajamisi, kolm esinemist ja eelmise nädala tippsündmus – Apotheka Beauty avamine. Et olen viimased pool aastat saanud kõrvalt näha, kuidas ühe uue brändi ja poe loomine käib,