Pühad vannitoas

Pühad vannitoas

Detsembrikuises virvarris hakkan mingil hetkel unistama puhkusest. Ja ma ei mõtle siinkohal palme ja merd, vaid kojuminekut ja oma perekonda. Mul on maailma kõige lahedam perekond ja nii naudin nendega koosolemist väga. Kuigi meie seltskond on geniaalne, on tore pärast hoogsat söömingut, nalju ja kingitusi uks enda järel kinni panna ja veidi aega ka iseendale võtta. Ja siinkohal pean silmas põdraga kampsunit, pidžaamat, aasta jagu ette ostetud raamatuid (no et kunagi loen) ja televiisorit. Et olen tööalaselt seotud iluvaldkonnaga, on paari kuu jooksul kogunenud mu lauale kõikvõimalikke imelisi potsikuid-totsikuid, mis kõik katsetamist ootavad. Seega võib juhtuda, et veedan sel korral arvestatava osa pühadest vannitoas.

Iga kord, kui tutvun uute juuksehooldustoodetega, luban endale, et hakkan oma kuivemapoolsetele juustele järjepidevalt maski tegema. Reaalsuses jõuan heal juhul palsamil veidi üle sekundi mõjuda lasta. Minu selle poolaasta leid on Eestis uus kaubamärk René Furterer. Tegemist on kvaliteetse brändiga, mis ei keskendu mitte iluvigade silumisele, vaid tegeleb juuste kasvu stimuleerimisega alates peanahast. Kaubamärgi põhimõte on, et kaunid juuksed saavad alguse tervest peanahast – nii nagu taimgi kasvab paremini viljakas pinnases. Kasutan juba mõnda aega sama brändi kohevust andvat juuksevahtu ning olen väga rahul, kuidas see mu loomupäraselt lokkis juukseid taltsutab. Nüüd plaanin kogu sarja läbi proovida. Luban, et kõigile juuksejumalannadele tuleb selle kohta ka eraldi postitus!

Teine ilunipp, kus olen tugev vaid teoorias, on kehahooldus. Kiirelt duši alla, rätik ja riidesse. Talvel aga tõmbab nahk krimpsu, andes märku soovist saada enam poputamist. Ja kreemitamine muide ei aita siin absoluutselt.

Küsisin targematelt ja tuleb välja, et kreem ei saagi imenduda, kui nahk ei ole eelnevalt ette valmistatud. Seega on plaanis katsetada erinevaid koorijaid: 1902 Mille Fleurs ja Healthy Glow – Body Scrub. Naha poputamiseks võtsin testida Dr. Hauschka turba-lavendli kehaõli. Proovin läbi ka Eestisse jõudnud uue brändi La Florentina sarja kehakreemid. La Florentina on muide lõhnamaailmas sama, mis Gucci käekottides. Tegemist on vana ja väärika Itaalia kaubamärgiga, mille seebid ja lõhnad on olnud prestiižne kingitus juba üle 100 aasta.

Näomaskifännina ei puudu minu spaarituaalist kindlasti ka näomaskid. Apotheka Beauty näomaskiletis on veel piisavalt palju erinevaid It’s Skin ja Pulpe de Vie näomaske, mis kõik katsetamist ootavad. Ise plaanin sel korral testida kirgastavat It’s Skin porgandi näomaski ja loodan, et see turgutab ka mu päikesepuuduses vaevlevat jumet.

 Et spaarituaal oleks tõeliselt mõnus, ostsin endale lisaks eestimaise brändi Magrada aroomiküünlad. Jõulurahu säilitamiseks valisin välja lavendlilõhnalise küünla „Rahu”. Lavendel on aroomiteraapias olnud kasutusel juba sajandeid ning selle lõhn on lõõgastav ja rahustav. Usina küünlapõletajana on hea teada, et Magrada küünlad on valmistatud biolagunevast rapsivahast, mis tagab puhta põlemise ning ühtlasi selle, et su korteri lagi ja seinad ei vaja pärast jõule ülevärvimist.

Igapäevaseks kasutamiseks on proovida Human+Kind dušivaht Coconut Dream. Dušivaht on üldse uus teema ilumaailmas. Ja no mis seal salata, jube mõnus on see vahu konsistents. Ja kulub teist ka palju vähem. Ehk siis olen asjast ahvivaimustuses nagu meie esivanemad, kui said pesuseebi kõrvale dušigeeli proovida.

Vanni nautimiseks proovin aga BioNike sarja Triderm Oleated Bath vanni- ja dušiõli. Mulle meeldib üle kõige kuumas vannis liguneda ja silmad kinni mõnusat muusikat kuulata.

 Veel mõned nädalad aastalõpuhullust ja saabki aja maha võtta!

Seotud postitused
  1. Apotheka Beauty videoõpetused Apotheka Beauty videoõpetused Mõni aeg tagasi salvestasime Apotheka Beauty videoõpetusi. Eestikeeli tähendab see seda, et filmisime üles, kuidas teha erinevat stiili meike, kuidas on õige nägu kreemitada-puhastada.
  2. Nihao, Peking! Nihao, Peking! Ma pole suurem asi sügisefänn ja nii püüan juba mitmendat aastat sügiskaamost reisimisega leevendada. Seekord viis lennureis mind Pekingisse, kus ootasid ees mu head sõbrad, kes juba kolmandat aastat Hiinas elavad. Kuna Peking on üks maailma s
  3. Apotheka Beauty on avatud! Apotheka Beauty on avatud! Möödunud nädal oli väga sündmusterohke. Hulganisti proove, asjaajamisi, kolm esinemist ja eelmise nädala tippsündmus – Apotheka Beauty avamine. Et olen viimased pool aastat saanud kõrvalt näha, kuidas ühe uue brändi ja poe loomine käib,
  4. Et kotid mu silmade all oleks ainult Chanel... Et kotid mu silmade all oleks ainult Chanel... Olen mõnes varasemaski postituses maininud, et võitlen tumedate silmaalustega. Lugu on lihtne: elutempo on kiire ning hommikud algavad vara. Piisab juba ühest magamata ööst ja tagajärjed on kõigile silmaga näha. Mäletan, et kui tegin keskkoo