Riinu sügisesed tootenopped

Riinu sügisesed tootenopped

Minu sügisesed tootenopped (soovitused) on teie ees.

Sügise tulekuga tekib kuidagi tahtmine alustada midagi uut, kasutada midagi uut, proovida midagi uut – olla parem, ilusam, tublim… Kõik on uus!! Õhus on juba aastalõpu pidude hõngu, pidude saabudes sooviks aga ellu rohkem sära ja soojust. Olengi proovinud taas mõningaid tooteid, millest parimad on teie ees.

Eucerin C- vitamiini seerum

See on seerum, mis aitab talve üle elada. Kasutasin ühe kuu jooksul kolm pudelikest ära, tulemuseks klaar ja värske jume, mis jäi mõnusalt kumav.

Karbis on kolm C- vitamiini ja seerumiga täidetud ampulli, millest jätkub 28 päevaks. Selleks, et seda head toodet kätte saada, peab kõigepealt avama pakendi, eemaldama fooliumi ning seejärel pehmele põhjale vajutades ja loksutades segama seerumi ning C-vitamiini pulbri omavahel. Tulemuseks on  kreemjas emulsioon, mis sisaldab 10% puhast, värskelt aktiveeritud C-vitamiini vormi. Tootja lubab, et see muudab naha säravamaks, jumekamaks, klaarimaks ja täpselt nii nagu lubatud, seerum seda kõike ka tegi.

Mulle meeldivad tooted, mis on nii tõhusad ja turvalised, et neid tohib kanda ka silmade alla ja see seerum ongi üks sellistest. See on puhas boonus!

Kindlasti rõhutan, et selle tootega liialdada ei maksa, sest juba paar tilka toimivad väga hästi. Samas jäi pelgalt seerumist minu kuivema nahatüübi puhul siiski väheseks, seega kasutasin lisaks ka päevakreemi. Arvan, et rasusema naha puhul piisab ka täiesti seerumist endast.

Väike soovitus ka – kui plaanid päikesereisi, siis otse päikese kätte ma selle seerumi kasutamise ajal ei soovita minna. Kui tahta seerumit reisil kasutada, tuleb lisaks näole kanda ka päikesekaitsefiltriga kreemi.

Viviscal vitamiinid, šampoon ja palsam

Kuna mul on suhteliselt peene karvaga ja õhukesed juuksed, siis olin rõõmuga nõus katsetama uusi Viviscal tooteid. Seda enam, et need pidid olema ka Jennifer Anistoni lemmikud!

Viviscali Extra Strength toidulisandid sisaldavad eksklusiivset merest pärinevat kompleksi AminoMar®, samuti biotiini, tsinki, C-vitamiini, põldosjaekstrakti ja rauda, mis toidavad juukseid seespidiselt. Lisaks juustekasvule mõjuvad need ka nahale ja küüntele. Ilmselt tänu nendele juuksevitamiinidele on mul nüüd hulk uusi 2-3 cm pikkuseid juuksekarvu, mis on kasvama hakanud sellise kiirusega, et neist on tekkinud nn „minitukk“.

Viviscal vitamiinid on abiks igapäevase stressi, hormonaalsete muutuste, halva toitumise, vanusest tingitud muustuste, menopausi, rasedusjärgse perioodi, pärilikkuse, ravimite ning keskkonnast ja liigsest juuksehooldustoodete kasutamisest tulenevate kahjustuste puhul, mis võivad mõjutada juuste tervist ning põhjustada murdumist ja liigset väljalangemist. Siinkohal peab siiski teadma, et kui tegu on kliinilise või päriliku juuste väljalangemisega, siis ei aita kahjuks ka need vitamiinid.

Hea tulemuse saamiseks peab neid toidulisandeid võtma minimaalselt 3 kuud, ideaalis lausa 6 kuud.

Šampoon ja palsam tekitavad kohe peale pesu tunde, et juukseid on peas rohkem. Ana:Tel™ patenteeritud kompleks, mis sisaldab looduslikest allikatest (nt herneidudest) saadud kliiniliselt testitud koostisosi, muudab juuksed juba peale esimest pesu täidlasemaks ja tihedamaks. Lihtsalt supertulemus!

Viviscali ja nn tavalise šampooni toime vahest sain eriti hästi aru siis, kui pesin suvekodus olles juukseid nö tavalise šampooniga ning juuksed ei olnud nii kohevad ja täidlased. Tunnustada sain ka oma juuksurilt, kes juukseid katsudes küsis taas, et mis nipid mul nüüd kasutusel on? J

Kokkuvõttes ei oleks ise arvanud, et tulemused on nii head. Kasutan Viviscali tooteid kindlasti edasi.

Öli organic

Seitsme lille öli

Kui Reet Härmatiga kohtusime, ja ta Öli tutvustas, siis mõtlesin, et mis siis ikka, Õlid ei ole minu lemmikud olnud, aga proovin ära! Tänaseks olen ära kasutanud juba 2 pudelikest seitsme väeka taime (Damaskuse roos, neroli, lavendel, ilang-ilang, kummel, saialill, roosgeraanium) eeterlikud õli kokteili, mis võitlevad üheskoos elastsuse ja toonuse vähenemise ning näokontuuri lõtvumisega. Mulle väga meeldib, toote lõhn, imendumine, ning pärastine tunne. Kasutan nii holmmikul kui õhtul, u 4 tilka jagan ära laubale, põskedele, lõuale ja 2 tilka kaelale. No lihtsalt võrratu lõhn ja tunne, mis järgneb. Meigi aluseks ideaalne, lisaks emotsionaalne ja aroomiteraapiline. Mönus J Jätkan kasutamist.

Kehaöli

Toode, ilma milleta justkui enam ei saa. Mõnusalt imendub, jätab naha kumama, kasutada saab kohe peale trenni, hommikul peale dušši ja ennem riidesse panekut, sest ei jää ölist, või rasvast tunnet. Mulle väga meeldib! Hästi oluline on, et kõik Öli lähteained pärinevad vaid parimatelt kontrollitud sertifikaatidega taimekasvatajatelt, kes järgivad ausa kaubanduse ja orgaanilise tootmise põhimõtteid. Toode on orgaaniline ja säilitusainete vaba. Hästi turgutav!

Minu 2 meigilemmikut on seekord Idunilt.

Uus Huulepulk pliiats Idunilt

Ülihea püsivusega ja mugava kasutusega huulepulk pliiatsi abil on lihtne huulekontuuri joonistada ja uuendada.  Püsivus testitud ja tõesti püsib hästi, 4 tundi on muretu ka siis kui selle aja sisse mahub kohvi joomine ja kerge eine. Mina kasutan tooni Birgit. Muidu pliiatsid saadaval 6 eritoonis.

Idun vedel silmalainer

Uus avastus minu jaoks! Taas pean tõdema, kui kvaliteetne on Idun.  Võimaldab joonistada ülipeene kauni lainerijoone, mis pidude hooajal on asendamatu. Lihtne ka igapäevaselt silmakontuuri rõhutamiseks. Sisaldab puhtaid mineraalaineid ja sütt. Minu uus lemmik! Boonuseks on ka toote soodne hinnaklass, tippkvaliteedi eest.

Seotud postitused
  1. Apotheka Beauty videoõpetused Apotheka Beauty videoõpetused Mõni aeg tagasi salvestasime Apotheka Beauty videoõpetusi. Eestikeeli tähendab see seda, et filmisime üles, kuidas teha erinevat stiili meike, kuidas on õige nägu kreemitada-puhastada.
  2. Glamuur koduõuel Glamuur koduõuel Aeg möödub lausa pead pööritama paneva kiirusega. Tundub uskumatu, et põhimõtteliselt ainult kaks kuud veel ja ongi aasta läbi. Enne seda on siiski toimumas veel palju põnevat. Aga kõigest õiges järjekorras.
  3. Korea ilurituaal: puhasta, valmista ette, aktiveeri, korrigeeri. Korea ilurituaal: puhasta, valmista ette, aktiveeri, korrigeeri. Nagu ka juba eelmises postituses kirjutasin, lendab aeg linnutiivul. See kõik on tingitud kiirest elutempost. Mulle isiklikult meeldib virvarris keerelda ja tunnistan, et eelistan ringi sahmimist lakke vahtimisele. Sellegipoolest oleme kõik inimese
  4. Et kotid mu silmade all oleks ainult Chanel... Et kotid mu silmade all oleks ainult Chanel... Olen mõnes varasemaski postituses maininud, et võitlen tumedate silmaalustega. Lugu on lihtne: elutempo on kiire ning hommikud algavad vara. Piisab juba ühest magamata ööst ja tagajärjed on kõigile silmaga näha. Mäletan, et kui tegin keskkoo
Tootesoovitused