Suvi, mis ajas segadusse ehk araabia-terrass, meigivabadus ja festivalivaib

Suvi, mis ajas segadusse ehk araabia-terrass, meigivabadus ja festivalivaib

Suved algavad ju alati ühtmoodi – maikuus on esimene suvesoe, jaanipäeval peab jälle sügismantlit kandma ja pärast seda jääb ootusärevus – nüüd peaks ju kohe-kohe suvi päriselt algama.

Sel aastal ei saa ilma üle küll nuriseda. Ka öösel oli üle 30 kraadi sooja, nii et alustasin kohe oma esimese suveprojektiga – tegin meie tühjalt seisnud terrassile araabiahõngulise tšillimisala, kus sõpradega suveõhtuid tähistada, raamatut lugeda või kodukontorit pidada. Märtsikuine reis Abu Dhabisse jättis mu ideedepagasisse oma jälje. Nii sai suve jooksul hulgi mõnusaid õhtupoolikuid sõprade seltsis kodusel terrassil veedetud.

Hoolimata sellest, et olen muusik, olen seni suhtunud suvefestivalidesse ettevaatusega. Teada on, et tuleb tegeleda „pluss-kümme-ja-sajab” probleemiga. See suvi aga oli kõikemuutev – mu sõnavarasse lisandus termin „festivaliriietus”, sest tõepoolest sai valida, mida selga ja jalga paned, mitte leppida tagi-teksad-kummikud komboga. Käisin ära nii Sweetspotil kui ka Intsikurmus ja mis seal salata – festivalivaib nagu välismaal!

Suvi, eriti seekordne, teeb inimese ilusaks. Päike annab nii palju energiat, et unetunde justkui ei lähegi palju vaja. Meigitarbed seisid pea puutumatult peeglilaual, käekotis sai aga kindla koha Avene näole mõeldud päikesekaitse SPF 50 ja värskendav Avene termaalvesi. See on esimene kord, kui Eestis 50 faktoriga päikesekaitset kasutan, ja kiidan väga – ilusa jume saad ikka, aga vananemise ilmingud – kortsud ja pigmendilaigud – hoiad ära! Avenel on muide filosoofia, et alla SPF 30 nad päikesekreeme ei teegi, sest madalam faktor lihtsalt ei kaitse piisavalt. Enamik suve nautisin meigivabadust, kuid peole ja esinema minnes kasutasin highlighterina Bionike Defence Color Lumieresse ja Iduni Sommardröm mineraalpäikesepuudrit.

Kuigi järgmist sellist suve ilmselt minu eluajal oodata ei ole, pole mul sel aastal midagi ka sügise vastu – minu kirg ilumaailma vastu saab uue mõõtme. Loodan juba varsti Apotheka Beauty telgitaguseid ka teiega jagada!

Seotud postitused
  1. Intervjuu Avène'i nahahooldusguru Perrine Frickiga Intervjuu Avène'i nahahooldusguru Perrine Frickiga Kohtusime Pierre Fabre’i rahvusvahelise koolitaja Perrine Frickiga, et rääkida peagi saabuvast suvest, Avène’i päikesekaitsetoodetest ja suvisest nahahooldusest.