Üks päev aastas

Üks päev aastas

Aastavahetus on niivõrd eriline päev, et selleks ei saa valmis olla. Ma ei tea küll kedagi, kes üritaks südamerahus rutiinis püsida. Tavaline peoriietus ei sobi. Tavaline peomeik ei sobi. See on õhtu, mil ihkame midagi erilist.

Kui erilise riietusega saan ise hakkama, siis erilise meigiga olen pigem hädas. Tahaks midagi pidulikumat ja silmapaistvamat, kuid peas vasardab, et parem karta kui katsetada. Tõenäosus lainerijoon kõrva taha tõmmata on üsna suur.

Nii pöördun juba mitu aastat aastavahetusel päästeinglitest meigikunstnike poole. Suurepärane meigikunstnik Marii Lotta tegi nii mulle kui ka Mari-Liisile pidulikumast pidulikumad meigid Apotheka Beauty meigitoodetega. Filmisime tehtu üles ja jagame sinuga kasulikke nippe, et oleksid aasta viimasel õhtul eriliselt ilus. Oma pidulikku meiki olen teiega juba siin jaganud, kuid täna jagan teiega ka Mari-Liisile tehtud õhtumeiki.

Mari-Liisi meigis on kasutatud järgnevaid IDUNi tooteid:

huulepliiats Anita

huulepulk Frida

huuleläige Marleen

Primer meigialuskreem

Silfr pikendav ripsmetušš

mineraaljumestuskreemid Siri ja Disa

kulmugeel Eyebrow Gel (perfect eyebrows dark)

mineraalpõsepuna Äkerbär

päikesepuuder Midnattssol

lauvärv Brunkulla

silmapliiats HAV

*Postituse esipildi meigi ja soengu on teinud Mädleen MustonenSeotud postitused
  1. Apotheka Beauty videoõpetused Apotheka Beauty videoõpetused Mõni aeg tagasi salvestasime Apotheka Beauty videoõpetusi. Eestikeeli tähendab see seda, et filmisime üles, kuidas teha erinevat stiili meike, kuidas on õige nägu kreemitada-puhastada.
  2. Glamuur koduõuel Glamuur koduõuel Aeg möödub lausa pead pööritama paneva kiirusega. Tundub uskumatu, et põhimõtteliselt ainult kaks kuud veel ja ongi aasta läbi. Enne seda on siiski toimumas veel palju põnevat. Aga kõigest õiges järjekorras.
  3. Aastavahetuseks valmistumine Aastavahetuseks valmistumine
  4. Et kotid mu silmade all oleks ainult Chanel... Et kotid mu silmade all oleks ainult Chanel... Olen mõnes varasemaski postituses maininud, et võitlen tumedate silmaalustega. Lugu on lihtne: elutempo on kiire ning hommikud algavad vara. Piisab juba ühest magamata ööst ja tagajärjed on kõigile silmaga näha. Mäletan, et kui tegin keskkoo
Tootesoovitused