Uus aasta, uued lubadused

Uus aasta, uued lubadused

Mul ei ole tavaks anda uusaastalubadusi. Kui olen otsustanud midagi ära teha, ei vaja ma stardipauguks ilutulestikku ega 1. jaanuari. Kuid pean siiski nõustuma, et uus aasta on hea algus mõnede tervise- ja ilurutiinide juurutamiseks.

Toon välja mõned, millest soovin ise sel aastal kinni pidada. Eks elu ja blogipostitused näitavad, kuidas ma õnnestusin.

 1. Teen 4 korda nädalas trenni. Olen sellest reeglist kinni pidanud ka varem ega tee selgi aastal endale hinnaalandust.
 2. Joon rohkem vett. Lihtne tervise- ja ilunipp, kuid oi kui kergesti see kipub ununema! Investeerin taaskasutatavasse veepudelisse ja pakin enne kodust lahkumist vee kõikjale kaasa. Neile, kes veel veega sina peal ei ole, soovitan kaheosalisi veepudeleid, kuhu on võimalik lisada marju, apelsinilõike ja muud meelepärast. Lisab nii maitset kui värvi!
 3. Magan unetunnid täis. Kõige suurem võimalus, et just selle lubaduse puhul libastun. Maailmas toimub lihtsalt nii palju põnevat ja kahekümne neljast tunnist jääb tihti väheks.
 4. Panen käärid käima! Kuumad käärid iga kolme kuu tagant tagavad pikad ja terved juuksed juukseotsteni.
 5. Katsetan uusi iluimesid – iluampulle. Esimesena lähevad käiku Apotheka Beauty’s müüdavad Babé iluampullid. Tegemist on tõhusa kuuriga, mis lisaks tavapärasele kaitsele (mida pakuvad kreemid) niisutab sügavalt ja toidab talvest loppis nahka. Lisaks lubatakse ampullide puhul kiireid nähtavaid tulemusi.
 6. Katsetan uusi iluhooldusi. Eesmärk on proovida hapnikuhooldust, mis on kiire ja kemikaalivaba buustija. Hooldus suurendab hapnikukogust rakkudes ja tagab rakkude kiirema uuenemise. Saadaval Apotheka Beauty’s etteregistreerimisel www.apothekabeauty.ee, hind 30 eurot.
 7. Koorin ja kreemitan. Olen näonaha kreemitamises üsnagi eeskujulik, sest kiskuv näonahk lihtsalt teisiti olla ei lase. Keha kreemitamises aga pigem laisk. Nii on jalgadel peagi kuivusest valge krokodillinahk. Luban, et sel aastal kasutan dušiõli, et keha saaks maksimaalselt niisutatud. Koorin nahka La Florentina granaatõunalõhnalise kehakoorijaga vähemalt korra nädalas, sest alles siis saab kehakreem korralikult imenduda. Hetkel on minu vannitoariiulil kehahoolduseks veel ka Phytorelax mandliõli sügavniisutav kehakreem ja Babé õliseep.
Ilu täis uut aastat!

MUA: Mädleen Mustonen

Seotud postitused
 1. Nihao, Peking! Nihao, Peking! Ma pole suurem asi sügisefänn ja nii püüan juba mitmendat aastat sügiskaamost reisimisega leevendada. Seekord viis lennureis mind Pekingisse, kus ootasid ees mu head sõbrad, kes juba kolmandat aastat Hiinas elavad. Kuna Peking on üks maailma s
 2. Ilu päästab päeva – tasuta ilulõunatest Ilu päästab päeva – tasuta ilulõunatest Olen teiega jaganud oma kogemusi uue Apotheka Beauty ilupoe osas. Rikkaliku kaubavaliku kõrval on siin saadaval ka mitmed põnevad iluteenused, mis võimaldavad oma iluolukorrast rohkem teada saada ja ennast veelgi kaunimaks teha. See on esimene ilu
 3. 2019. aasta ilumaailmas – kõigi heaolule mõeldes. 2019. aasta ilumaailmas – kõigi heaolule mõeldes. Mood, ilu ja mitmed muudki lifestyle-brändid marsivad ühes suunas – väärtustades keskkonnasäästlikkust, puhtaid ja kvaliteetseid tooraineid ning loomulikkust. Wellbeing on uus elustiil. Ilu toodetakse mitte ainult kliendile, vaid ka keskkonna
 4. Kätele pai Kätele pai Mu vanaema on öelnud mulle terve elu, et eks ma üks lõunamaa taim ole. Tõepoolest, ma olen kohutavalt külmakartlik. Talvest annavad märku kuivad huuled ja näonahk, külmetavad ja lõhenemiseni kuivad käed. Seega kuuluvad mu talvevarustusse ni
Tootesoovitused