NUK RÕNGASLUTT 1 HAPPY DAYS (SILIK) 0-6 KUUD N1

4,87 €

4,87 €/tk


Tootevorm / pakend
LUTT
Kogus pakendis
N1

Tootetutvustus, otstarve
NUK Happy Days ortodontiline rõngaslutt (0-6 kuud, silikoon), 1tk

Tootetutvustus:
NUK Happy Days ortodontiline rõngaslutt
Lastele 0-6 elukuu vanusele, materjal: silikoon.
loomuliku kujuga. Valmistatud Saksamaal. BPA-vaba.

Juba üle 60 aasta on originaal NUK Classic rõngaslutid pakkunud lohutust beebide põlvkondadele üle maailma.
Kasutades loodust eeskujuks, samuti ka ema rinnanibu kuju imetamise ajal, hambaravi eksperdid töötasid välja luti kuju milline on just õige imikute lõualuule. Kuplikujuline luti ülaosa kohandub ideaalselt beebi suulaega, samas kui lame alaosa jätab rohkem ruumi keele loomulikule imemise liikumisele.
See mitte ainult ei rahulda beebi loomulikku imemise refleksi, samuti treenib huulte, keele ja lõua lihaseid - millised on olulised soomiseks ja hiljem ka rääkimiseks.
1.Ideaalselt adapteeritud lapse suulaele.
2.Piisavalt ruumi keelele.
3.Rõngas turvaliseks kinnitamiseks.
NUK luttide suuruste kontseptsioon: 0-6 elukuud; 6-18 elukuud; 18-36 elukuud. See on ainult soovitus, palun, arvestage oma lapse eripäraga.
Täiustatud NUK kuju: 1) Veelgi lamedam, 2) Veelgi peenem, 3) Veelgi kitsam. Soovitatud meditsiiniliste ekspertide poolt* – 100% uuringus osalenud ortodontidest kinnitavad: Puuduvad viltu kasvavad hambad või lõualuu kõrvalekalle* (* Sõltumatu turu-uuring, 50 ortodonti, 50 ämmaemandat, 50 pediaatrit, Saksamaa, 2017). 95% beebidest võttis omaks*, 92% uuringus osalenud imetavatest emadest kinnitavad: Ei sega rinnaga toitmist** (** Sõltumatu turu-uuring, 307 ema, Saksamaa, 2017).
Oluline teave: Rinnaga toitmine on imikule parim.

Kasutamisjuhised
Kasutamisjuhised: Enne esmakordset kasutamist, tuleb lutti 5 minutit keeta ja enne igakordset järgmist kasutamist puhastada ning desinfitseerida. Keetmisel tuleb jälgida küllaldase veetaseme olemasolu anumas! Lutti ei või pesta nõudepesumasinas! Steriliseerimiseks ei tohi kasutada mikrolaineahju! Hoidke lutti puhtas ja kuivas kohas toatemperatuuril. Kaitsta otseste päikesekiirte eest.

Koostisosade loetelu
Materjal: silikoon.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
HOIATUS! Kontrollige lutti iga kasutamise järel. Vähimategi rebendite, hammustusjälgede või nähtava vananemise korral vahetage lutt välja. Ärge jätke imemislutti otsese päiksevalguse/soojuse kätte või desinfitseerimisvahendisse (steriliseerimislahus) kauemaks näidatud ajast! Harvadel üksikjuhtudel on võimalik, et laps paneb imemisluti suhu tervena. Kui see juhtub, ärge sattuge paanikasse! Tänu spetsiaalsele kujule ei ole võimalik lutti alla neelata ja spetsiaalsed avad luti plastikosas tagavad õhu hingamiseaks. Ära kasta lutti ravimite või magusainete sisse (kaariese tekkimise oht). Ohutuse ja hügieeni eesmärgil, vahetage lutt välja pärast 1-2 kuud kasutamist. NUK toode on vastavuses EN 1400 tingimustega.

Säilitamisjuhised
Viimane müügikuupäev: toodet võib kasutada 4 aasta jooksul alates valmistamise kuupäevast, mis on märgitud pakendil.

Tootja
Tootja MAPA GmbH
Maaletooja: German Products Estonia OÜ, Punane 16-313, Tallinn 13619. Tel. 6098030, www.gpestonia.ee.

Päritoluriik
Saksamaa
Write Your Own Review
You're reviewing:NUK RÕNGASLUTT 1 HAPPY DAYS (SILIK) 0-6 KUUD N1
Sinu hinnang