NUK RÕNGASLUTT 2 BABY BLUE (LATEKS) 6-18 KUUD N2

8,49 €

4,25 €/tk


Tootevorm / pakend
LUTT
Kogus pakendis
N2

Tootetutvustus, otstarve
NUK BABY BLUE ortodontiline rõngaslutt (6-18 kuud, lateks), 2tk

Lastele 6-18 elukuu vanusele, materjal: lateks.
Ortodontilise kujuga lutt aitab kaasa keele-, huulte-, ja lõualihaste arengule. Väga pehme ja elastne. BPA-vaba.
Täiustatud NUK kuju: 1) Veelgi lamedam, 2) Veelgi peenem, 3) Veelgi kitsam. Soovitatud meditsiiniliste ekspertide poolt* – 100% uuringus osalenud ortodontidest kinnitavad: puuduvad viltu kasvavad hambad või lõualuu kõrvalekalle* 95% beebidest võttis omaks*,92% uuringus osalenud imetavatest emadest kinnitavad: ei sega rinnaga toitmist**
(* Sõltumatu turu-uuring, 50 ortodonti, 50 ämmaemandat, 50 pediaatrit, Saksamaa, 2017, ** Sõltumatu turu-uuring, 307 ema, Saksamaa, 2017).
Oluline teave: Rinnaga toitmine on imikule parim.

Kasutamisjuhised
• Hügieeni tagamiseks: pärast luti puhastamist ja/või steriliseerimist, tuleb lutti jäänud vedelik välja suruda ja lasta lutil peale pesemist, kuivada.
• Ei tohi pesta nõudepesumasinas, kuna pesemisevahend võib kahjustada materjali.
• Luti steriliseerimine mikrolaineahjus: täitke lutikarbi mõlemad pooled 20 ml veega ja asetage sellesse lutt. Pange lutikarp kinni ja asetage 4 minutiks (võimsus 700-1000 W) mikrolaineahju. (Järgige mikrolaineahju kasutusjuhendit!). Jätke mikrolaineahi veel 5 minutiks suletuks. Tähelepanu: põletusoht jääb isegi 5 minutit pärast steriliseerimist! Kui vee kogus, võimsus või töötlemise aeg ei ole õige, võib see toodet kahjustada! Avage lutikarp ja valage sinna jäänud vesi välja. Jätke lutt kuivama avatud karbis. Enne kasutamist kontrollige, et lutt ei oleks liiga kuum!
Ärge jätke karpi väikelaste käeulatusse. NUK Lutikarp sobib ainult NUK luttide jaoks.
Viimane müügikuupäev: toodet võib kasutada 4 aasta jooksul alates pakendil märgitud valmistamise kuupäevast. Hoidke lutti hügieeniliselt puhtas ja kuivas kohas toatemperatuuril. Kaitsta otseste päikesekiirte eest.

Koostisosade loetelu
Materjal: lateks.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Sinu lapse ohutuse ja tervise huvides: HOIATUS!
• Kontrollige lutti iga kasutamise järel, eriti lapse hammaste lõikumise ajal. Venitage lutti igas suunas. Vähimategi rebendite või nähtava vananemise korral vahetage lutt välja.
•Kasutage ainult neid lutikette, mis vastavad ohutusnõudele EN 12586. Poomisohu vältimiseks ärge kinnitage kunagi luti külge paelu või nööre.
•Ärge jätke imemislutti otsese päikesevalguse/soojuse kätte või desinfitseerimis-vahendisse (steriliseerimislahus) kauemaks ettenäidatud ajast, kuna see võib lutti kahjustada.
•Harvadel üksikjuhtudel on võimalik, et laps paneb imemisluti tervenisti suhu. Kui see juhtub, ÄRGE SATTUGE PAANIKASSE! Tänu spetsiaalsele kujule ei ole võimalik lutti alla neelata ja spetsiaalsed avad luti plastikosas tagavad hingamiseks õhu. Võtke lutt väga õrnalt lapse suust välja.

Säilitamisjuhised
Viimane müügikuupäev: toodet võib kasutada 4 aasta jooksul alates valmistamise kuupäevast, mis on märgitud pakendil.

Tootja
Tootja: MAPA GmbH
Maaletooja: German Products Estonia OÜ, Punane 16-313, 13619 Tallinn, Eesti, Tel. (+372) 6098030,
info@gpestonia.ee, www.gpestonia.ee

Päritoluriik
Saksamaa
Write Your Own Review
You're reviewing:NUK RÕNGASLUTT 2 BABY BLUE (LATEKS) 6-18 KUUD N2
Sinu hinnang