PASTA DEL CAPITANO HAMBAPASTA VALGENDAV OX-ACTIVE 75ML

3,32 €

44,27 €/l


Tootevorm / pakend
HAMBAPASTA
Kogus pakendis
75ML

Tootetutvustus, otstarve
Parabeenivaba hambapasta.

Hambapasta ei sisalda vesinikperoksiidi (H2O2), naatriumlaurüülsulfaati (SLS), parabeene, triklosaani ega formaldehüüd säilitusaineid. Hambapasta sisaldab toimeainet Sulfetal Zn®, unikaalset tsingimolekuli, millel on puhastavad ja antibakteriaalsed omadused. Toimeaine Eureco H.C.® vabastab aktiivse hapniku, millel on tugevad valgendavad omadused ning mis on võimeline eemaldama 99% bakteritest juba esimesel kasutuskorral. Mikrograanulid puhastavad põhjalikult hambavahed.

Koostisosade loetelu
SORBITOL, AQUA, HYDRATED SILICA, XYLITOL, CYCLODEXTRIN, POLYSORBATE 60, ZINC COCO -SULFATE, CELLULOSE GUM, AROMA, PHTHALIMIDO-PEROXYCAPROIC ACID, CITRIC ACID, PALM GLYCERIDE, JOJOBA ESTERS, SODIUM FLUORIDE, SODIUM SACCHARIN, EUGENOL, GERANIOL, LIMONENE, CI 77891, CI 77289.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Alla 6-aastastel ja noorematel lastel kasutada hernetera suurust kogust hambapastat, et minimaliseerida allaneelamist. Täiendavate fluori sisaldavate toodete kasutamisel konsulteerida hambaarsti või arstiga. Sulgege tuub pärast kasutamist. Allergiliste reaktsioonide ilmnemisel lõpetada kasutamine. Sisaldab naatriumfluoriidi.

Netokogus
75 ml

Tootja
Tootja: Farmaceutici Dott. Ciccarelli, Via Clemente Prudenzio 13, 20138, Milano, Itaalia.
Maaletooja: Allium UPI OÜ, Laagri Ärimaja, Vae 16 Laagri, Harjumaa, Eesti.
Write Your Own Review
You're reviewing:PASTA DEL CAPITANO HAMBAPASTA VALGENDAV OX-ACTIVE 75ML
Sinu hinnang