PRETTY SMOOTH KOORIVAD SOKID TEEPUU JA PIPARMÜNT 1 PAAR

8,52 €


Tootevorm / pakend
SOKID
Kogus pakendis
1PAAR

Tootetutvustus, otstarve
Sokid eemaldavad surnud naharakud ja koorivad jalgu õrnalt. Teepuu ja piparmünt niisutavad nahka ja annavad tootele värskendava ja rahustava lõhna.

Kasutamisjuhised
Peske ja kuivatage jalad põhjalikult. Eemaldage toode pakendist ja eraldage sokid kääride abil. Kandke sokke jalas 30-45 minutit, seejärel eemaldage, loputage jalad sooja veega ning kuivatage. Seejärel kandke nahale kreem.

Koostisosade loetelu (Ingredients)
Aqua, Alcohol, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Lactic Acid, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Menthyl Lactate.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Ainult välispidiseks kasutamiseks. Kasutada 15 minuti jooksul pärast avamist. Mitte kasutada ärritunud või kahjustunud nahal, haavadel ega kriimudel. Enne kasutamist on soovitatav teha taluvustest. Kui 24 tunni möödudes ärritusnähte ei teki, võib jätkata toote kasutamist. Kui teil tekib allergiline reaktsioon, lõpetage koheselt toote kasutamine ja pöörduge arsti poole. Toote sattumisel silma loputada koheselt rohke veega. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Säilitage pakendiinfo.

Säilitamistingimused
Säilitada kuivas ja jahedas kohas. Vältida otsest kokkupuudet päikesevalgusega.

Netokogus
1 paar sokke

Vastutav isik
Quest Personal Care Global Ltd, BL9 9NB, UK.

Päritoluriik
Hiina
Write Your Own Review
You're reviewing:PRETTY SMOOTH KOORIVAD SOKID TEEPUU JA PIPARMÜNT 1 PAAR
Sinu hinnang
Muud tooted