SACHAJUAN VOLÜÜMISPREI TUMEDATELE JUUSTELE 200ML

28,29 €

141,45 €/l


Tootevorm / pakend
SPREI
Kogus pakendis
200ML

Tootetutvustus, otstarve
Sachajuan`i Dark Volume Spray on spetsiaalselt tumedatele juustele väljatöötatud pulber-volüümisprei, mis annab juustele kohevuse ja struktuuri. Sprei on kuiv ja annab šampooniga pesemiskordade vahel juustele mati ja värske tunde. Sobib nii pikkade kui ka lühikeste juuste jaoks.

Kasutamisjuhised
Enne kasutamist raputage pudelit ja kaitske pihustamise ajaks rõivad. Pihustage sprei peanahale ja kuivadele juustele ca 10cm kauguselt ning laske kuivada. Eemaldage liigne ja stiliseerige juuksed sõrmedega.

Koostisosade loetelu (Ingredients)
BUTANE, ISOBUTANE, PROPANE, ALCOHOL DENAT., SOLANUM TUBEROSUM (POTATO) STARCH, ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, SILICA, PARFUM, CI 77491, CI 77492, CI 77499

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Hoiatus: Tuleohtlik. Vältida silma sattumist. Toode on surve all. Mitte avada ega põletada. Hoida tule eest ja kasutamisel mitte suitsetada, kuni juuksed on täiesti kuivanud. Mitte hoida temperatuuril üle 120°F. Hoida laste eest. Kasutada ainult vastavalt kasutusjuhisele. Mitte sihipärane kasutamine võib põhjustada raskeid kahjusid. Eriti tuleohtlik. Surve all olevat aerosoolpakendit hoida eemal nii kuumuse, kuumade pindade kui avatud tule eest. Mitte suitsetada. Mitte pihustada avatud tulle või muudesse süüteallikatesse. Mitte avada, ka pärast pakendi tühjenemist. Hoida eemal päikesekiirguse eest. Hoida temperatuuride eest alates 50°C. Hoida laste eest.

Netokogus
200ml

Vastutav isik
MG Beauty OÜ

Päritoluriik
Rootsi
Write Your Own Review
You're reviewing:SACHAJUAN VOLÜÜMISPREI TUMEDATELE JUUSTELE 200ML
Sinu hinnang