DOPPELHERZ AKTIV A-Z DEPOOTBL N30

Toidulisand

9,62 €

Hind Apotheka kliendikaardiga 7,70 €

0,32 €/tk


Koostis
Vitamiinid mineraalid
Tootevorm / pakend
TBL
Kogus pakendis
N30

  • -20%

Tootetutvustus
Aeglase vabanemisega 23 olulist vitamiini, mineraali ja mikroelementi. Ametialaste kohustuste ja kodutööde tõttu eriti suure pinge all olevatel inimestel võib olla suurem vajadus erinevate toitainete järgi. Doppelherz A-Z tabletid töötati välja just nende inimeste jaoks. Valitud toitainete nagu C-, E- ja B-vitamiinide kogused kohandati organismi erinevate toitainete vajadustele.

Ainult üks pikendatud mõjuga tablett varustab organismi pidevalt kogu päeva jooksul 23 olulise vitamiini, mineraali ja mikroelemendiga.
Optimaalses koguses elutähtsate vitamiinide, mineraalide ja mikroelementide tarbimine on organismi jaoks oluline, kuna organism ei suuda kõiki vajalikke toitaineid ise sünteesida. Küllaldane köögi- ja puuviljade, teravilja- ja piimatoodete tarbimine ning regulaarne kalatoitude söömine asendab toidulisandite manustamist.
Tasakaalustamata toitumise korral ei pruugi vitamiinide, mineraalide ja mikroelementidega varustatus olla piisav. Mõnda vitamiini ja mineraali saab organismis säilitada vaid väikeses koguses. See kehtib vee…
Loe edasi
Write Your Own Review
You're reviewing:DOPPELHERZ AKTIV A-Z DEPOOTBL N30
Sinu hinnang