Kas ma saan kaupa tagastada?

Peale kauba kättesaamist on tellijal 14 päeva aega kaubaga tutvuda ning soovi korral tagastada. Tagastamisele ei kuulu kaup, mis on kasutatud, rikutud või avatud pakendiga.

Kliendil on õigus kaubaga tutvuda viisil, nagu see on lubatud tavapäraselt poes. Klient vastutab kaubaga tutvumisel kauba väärtuse vähenemise eest, kui ta on kaupa kasutanud eeltoodust muul viisil. 

Tagastatav Kaup peab sisaldama kõiki kauba pakendis sisaldunud esemeid. Kui Kaup on ostetud kampaania korras tuleb tagastada ka kampaania korras saadud lisatooted.

Kui soovid toote(id) Apotheka Beautyle tagastada:

Täida siinsamas lehe allosas toodete tagastusvorm ning vali vormil endale sobivaim tagastusviis.

 • Pet City kauplus: tagastus Pet City kaupluste kaudu on tasuta.
 • Smartpost Itella pakiautomaat: tagastus on tasuta, 14 päeva jooksul>

  - Kui pakk saabus sinisesse pakiautomaati, saab paki tasuta tagastada sama uksekoodiga, mis iganes sinisest pakiautomaadist üle Eesti.
  Sinisesse automaati saabunud pakki saab tagastada ka valgest pakiautomaadist vormistades tagastuse my.smartpost.ee iseteeninduskeskkonnas saadetise numbri (triipkoodi) alusel.

  - Kui pakk saabus  valgesse pakiautomaati või pakipunkti, siis saab tagastuse vormistada vaid my.smartpost.ee iseteeninduskeskkonna saadetise numbri (triipkoodi) alusel, valida saab tagastamise nii valgest kui sinisest pakiautomaadist.

 • Omniva pakiautomaat:

  - Paki saad tagastada kõikidest Omniva pakiautomaatidest,
  - Vali ekraani „Tagastan paki“,
  - Sisesta ekraanile SMS-i või e-kirjaga saadud tagastuskood või skaneeri algne pakikood, kui saatja on enda kulul tagastust lubanud (Paki numbri saad sisestada ka käsitsi) ning jälgi ekraanil kuvatud juhiseid,
  - Aseta pakk koos vana kleebisega avanenud kappi ja sulge uks, tagastuse aadresskaardi lisab pakile kuller, kui tuleb pakke korjama.

  - Kui Sa ei saa pakiteatega tagastuskoodi, aga kauba müüja on lubanud tasuta tagastamist, saad pakiautomaadi paki tagastada algse pakikoodiga kõikidest Omniva pakiautomaatidest ja postkontoritest.
  -  Tagastatavale pakile jäta külge ka sellel olnud aadresskaart. Vali pakiautomaadi ekraanil „ Tagastan paki“, skaneeri triipkood või sisesta esialgne pakikood ning aseta pakk kappi, tagastuse aadresskaardi lisab pakile kuller, kui tuleb pakke korjama.

 • Omniva postkontor: tagastus läbi postkontori toimub kliendi kulul. Tagastus tuleks saata aadressile: “Apotheka Beauty e-pood” Vae 16, Laagri, Saue vald, 76401, Harjumaa“ Selgitus „Toote tagastamine“

 

Toode tuleb tagastamiseks korrektselt pakkida ning lisada järgnevad saaja aadressandmed: “Apotheka Beauty e-pood” Vae 16, Laagri, Saue vald, 76401, Harjumaa“ Selgitus „Toote tagastamine“.

Küsimuste korral palun võta ühendust e-maili aadressi: info@apothekabeauty.ee või telefoni teel: 614 6000 (valik 2).

Toodete tagastusvorm