Päikesekaitsetooted

Hakkasid otsima päikesekaitsekreemi, ent valikute rohkus võttis silme eest kirjuks? Pole vaja muretseda. Valikute rohkus tähendab lihtsalt seda, et seal on kindlasti olemas sobiv lahendus ja meie abiga saad vajalikud suunised hetkega kätte, et leida hea päikesekaitsekreem.

Kuidas valida parim päikesekaitsekreem?

SPF on number, mis näitab, ... millist kaitset mingid päikesekaitsekreemid pakuvad. 20 ja 30 SPF on võrdlemisi hea number, SPF 50 pakub aga parimat võimalikku kaitset. Laste päikesekaitsekreem peaks laste tundlikuma naha tõttu olema kindlasti 50 SPF. See kehtib ka neile, kellel on tundlik nahk.

Igapäevaselt oleme harjunud liigitama kõik päikesekaitsetooted koondnimetuse alla: päikesekaitsekreemid, päikesekreemid või isegi päevituskreem. Tegelikult viitavad need kõik erinevatele päikese eest kaitsvatele toodetele: päikesekaitsekreem, päevitusjärgne geel või kreem, SPF näitajaga huulepulk, mugava pealekandmise tagav päikesekaitsesprei, veekindel päikesekaitsekreem, matistav emulsioon näole.

Valikut aitab kitsendada ja kiirendada brändide järgi filtreerimine. Pole üllatav, et ajaga tekivad sulle omad lemmikud. Meie kogemus näitab, et kliendid hindavad eriliselt kvaliteetseid ja teaduspõhiseid brände Avène, IDUN Minerals, BioNike ja Babé. Usume, et sinagi leiad nende seast uue lemmiku!