Minu ilu saladus


 • Kuidas luua kodus mõnus spaameeleolu? Nippe jagab Keili Sükijainen.

  Kuidas luua kodus mõnus spaameeleolu? Nippe jagab Keili Sükijainen.

  Vestlesime oma koduspaa nädala raames alati särava telenäo ning Apotheka Beauty püsikliendi Keili Sükijaineniga tema lemmikutest enesepoputamisviisidest ja salajatest ilunippidest.

  Loe edasi...
 • Ehe ja puhas põhjamaine ilu

  Ehe ja puhas põhjamaine ilu

  IDUN Minerals on 2011. aastal loodud Rootsi ilubränd, mille baaskoostisaineteks on kõrgpuhastatud mineraalid. IDUN Mineralsi tooted sisaldavad vaid nahka kaitsvaid ja toitvaid koostisaineid ning seetõttu sobivad need ka kõige tundlikumale nahale. Toodetes kasutatakse ainult vajalikke koostisained, mille tõhusus on tõestatud, hoidutakse koostisainetest, mis võivad põhjustada soovimatuid haigusi ja allergiaid – tooted ei sisalda niklit, kroomi, talki, tsüklilisi silikoone, mikroplastikut, vismutit, parfüüme (välja arvatud allergiaohutuid parfüüme sisaldavad juuksehooldustooted) ega parabeene. Kõikide koostisainete valikul lähtutakse parimast kvaliteedist ning püütakse alati otsustada täistaimsete koostisainete kasuks.

  Loe edasi...
 • Milline on õige näonaha hooldus erinevates vanuseetappides?

  Milline on õige näonaha hooldus erinevates vanuseetappides?

  Vananemisel naha funktsioonid nõrgenevad. Raku ainevahetus aeglustub ja väheneb kollageeni tootmine. Selle tulemusel nahk lõtvub ja kaotab oma elastsust, mille järel tekivadki nahale märgatavad kortsud. Vananemisvastase näohoolduse eesmärk on aastakümneid olnud võitlus ajaga tekkinud nahamuutustega ja nende alistamine.

  Loe edasi...
 • 5 pigmendilaikudega seotud müüti, millest võiksid rohkem teada

  5 pigmendilaikudega seotud müüti, millest võiksid rohkem teada

  Hüperpigmentatsioon ehk naha ebaühtlane tumenemine teatud kehapiirkondades on paljude naiste jaoks murettekitav. Kas pigmendilaigud on kaasasündinud eripära, millega tuleks lihtsalt leppida või hoopis elustiilist tulenev „haigus“, mille vastu aitab vaid kirurgiline ravi? Teaduspõhise apteegikosmeetikabrändi Eucerin koolitusjuht Kaide Gulua kummutab mõned pigmendilaikudega seotud müüdid, et iga naine saaks end oma nahas säravalt tunda.

  Loe edasi...
 • Kuidas hooldada probleemset nahka?

  Kuidas hooldada probleemset nahka?

  Akne on enim levinud nahahaigus, mida põevad nii teismelised kuid järjest enam ka täiskasvanud. Haigus avaldub enamasti puberteediea alguses, kestab umbkaudu 5-10 aastat ning paranemisemärke on näha peale 25. eluaastat. Järjest enam on aga juhtumeid, kui õige ravi ja korraliku hoolduseta püsib akne ka kauem. Seega tasub pöörata suuremat tähelepanu oma naha hooldusele.

  Loe edasi...
 • Millega on Babé eestlaste südamed võitnud?

  Millega on Babé eestlaste südamed võitnud?

  Laboratorios BABÉ asutati 1994. aastal kahe proviisori poolt eesmärgiga töötada välja lihtne ja muretu nahahooldustoodete sari, mis pakuks lahendusi naha põhiprobleemidele. Farmaatsiatööstuse rangete standardite kohaselt välja töötatud Babé tooted on arstide ja apteekrite poolt soovitatud toodete kõrge talutavuse ja tõestatud tõhususe tõttu, mis austavad naha füsioloogilist tasakaalu ja pH-d ning on suunatud ka konkreetsetele nahahaigustele.

  Loe edasi...
 • Maûbe – lihtne ilu lastele

  Maûbe – lihtne ilu lastele

  Maûbe lastetooted on mõeldud rõõmsameelsetele ja mänguhimulistele lastele alates 3. eluaastast, kes ei ole enam päris väikesed, aga ei mõtle veel ka täiskasvanute kombel. Maûbe on süütu, lõbus, lähedane ja mängule kutsuv universum, mis pole samas lapsik ning põhineb erineva iseloomuga tegelastel, kellest igaüks jutustab oma loo.

  Loe edasi...
 • Iluampull – alati värske toode õiges koguses

  Iluampull – alati värske toode õiges koguses

  Paljud ilutooted, eriti aga seerumid, on tuubide või purkide asemel pakendatud väikestesse ampullidesse, millest on mugav toodet nahale kanda. Millised on ampullide eelised suuremates pakendites kosmeetikatoodete ees, selgitab Allium UPI OÜ tootejuht Tairi Treter.

  Loe edasi...
 • 3 tähtsat reeglit suvise juuksehoolduse juures

  3 tähtsat reeglit suvise juuksehoolduse juures

  Suvel mõtleme esmalt, et kuidas saame kõige efektiivsemalt kaitsta oma nahka päikese kahjulike mõjude eest. Kui palju me mõtleme aga oma juuste kaitsmise peale? Oluline on hoolitseda ja tähelepanu pöörata tervele kehale, sealjuures ei tohi me unustada ühte olulist komponenti, milleks on juuksed. Toome välja viis olulist reeglit, mille peale tuleks mõelda suvise juuksehoolduse suunal.

  Loe edasi...
 • Avène – sinu tundliku naha parim sõber

  Avène – sinu tundliku naha parim sõber

  Avène dermakosmeetika tootjaks on Prantsusmaa Pierre Fabre farmakoloogiline kontsern – suuruselt teine erakapitalil põhinev Prantsuse ravimitootja, mis on üle maailma tuntud mitte ainult kõrgema kvaliteediga ravimite, kuid ka ravikosmeetika brändide poolest. Dermakosmeetikatoodete tootmisprotsessides kasutatakse samu kõrgtehnoloogiaid ja järgitakse rangeid kontrolle, nagu kasutatakse ja järgitakse ravimite puhul. Tootmisprotsessi kõikidel etappidel kaasatakse oma ala parimaid spetsialiste

  Loe edasi...