Minu ilu saladus


 • Apotheka Beauty on avatud!

  Apotheka Beauty on avatud!


  Möödunud nädal oli väga sündmusterohke. Hulganisti proove, asjaajamisi, kolm esinemist ja eelmise nädala tippsündmus – Apotheka Beauty avamine. Et olen viimased pool aastat saanud kõrvalt näha, kuidas ühe uue brändi ja poe loomine käib, ootasin T1 Mall of Tallinna avamist pikisilmi, sest just seal avati ka Apotheka Beauty esinduspood. 

  Loe edasi...
 • Korea ilurituaal: puhasta, valmista ette, aktiveeri, korrigeeri.

  Korea ilurituaal: puhasta, valmista ette, aktiveeri, korrigeeri.

  Nagu ka juba eelmises postituses kirjutasin, lendab aeg linnutiivul. See kõik on tingitud kiirest elutempost. Mulle isiklikult meeldib virvarris keerelda ja tunnistan, et eelistan ringi sahmimist lakke vahtimisele. Sellegipoolest oleme kõik inimesed ja mingil hetkel tikub ikkagi väsimus ligi. See aga paistab alati näost välja.

  Olen sel sügisel teinud tutvust Eesti turul uue, Jowaé brändi toodetega. Brändi nimi on saanud inspiratsiooni koreakeelsest sõnast, mis tähendab „harmooniat“. Tegemist on Prantsuse-Korea koostöös sündinud nahahooldustoodetega, kus Korea traditsiooniliste ja ravimtaimede jõud on ühendatud Prantsuse pikaaegse kogemuse ja uusimate tehnoloogiatega. Ehk teisisõnu on pikad ja keerukad Korea ilurituaalid muudetud veidi mugavamaks, et pakkuda nende unikaalsust ja tõhusust ka läänemaailma naistele. Jowaé tooted ei sisalda parabeene, fenoksüetanoole, mineraalõlisid, silikoone, loomset päritolu koostisosi (peale kolme toote, mis sisaldavad mesilasvaha) ega sünteetilisi värvaineid. 

  Loe edasi...
 • Glamuur koduõuel

  Glamuur koduõuel

  Aeg möödub lausa pead pööritama paneva kiirusega. Tundub uskumatu, et põhimõtteliselt ainult kaks kuud veel ja ongi aasta läbi. Enne seda on siiski toimumas veel palju põnevat. Aga kõigest õiges järjekorras.

  Loe edasi...
 • When in doubt, wear red!

  When in doubt, wear red!

  Kaks nädalat tagasi kirjutasin teile sellest, kuidas filmisime Apotheka Beauty’le videoõpetusi erinevate meigilook’ide saavutamiseks. Meigikunstnik Marii Lotta lasi oma võlupintslitel käia ning võtsime filmilindile klassikalise, naturaalse, piduliku ja sügisese femme fatale’i meigi. 

  Loe edasi...
 • Nihao, Peking!

  Nihao, Peking!

  Ma pole suurem asi sügisefänn ja nii püüan juba mitmendat aastat sügiskaamost reisimisega leevendada. Seekord viis lennureis mind Pekingisse, kus ootasid ees mu head sõbrad, kes juba kolmandat aastat Hiinas elavad. Kuna Peking on üks maailma suurema õhusaastatusega linnasid, oli see hea võimalus testida nii Aasias kui ka Apotheka Beautys pakutavat iluarsenali.

  Loe edasi...
 • Apotheka Beauty videoõpetused

  Apotheka Beauty videoõpetused

  Mõni aeg tagasi salvestasime Apotheka Beauty videoõpetusi. Eestikeeli tähendab see seda, et filmisime üles, kuidas teha erinevat stiili meike, kuidas on õige nägu kreemitada-puhastada.

  Loe edasi...
 • Tervise puudutusega ilust

  Tervise puudutusega ilust

  Sel sügisel jõuab Eesti turule uus ilupood – Apotheka Beauty. See on andnud supervõimaluse näha kõrvalt, kuidas käib ühe brändi loomine.

  Loe edasi...
 • Suvi, mis ajas segadusse ehk araabia-terrass, meigivabadus ja festivalivaib

  Suvi, mis ajas segadusse ehk araabia-terrass, meigivabadus ja festivalivaib

  Suved algavad ju alati ühtmoodi – maikuus on esimene suvesoe, jaanipäeval peab jälle sügismantlit kandma ja pärast seda jääb ootusärevus – nüüd peaks ju kohe-kohe suvi päriselt algama.

  Loe edasi...
 • Minu ankeet – kes blogib?

  Minu ankeet – kes blogib?

  Kes blogib Apotheka Beautyst?

  Tutvu minuga lähemalt! 

  Loe edasi...
 • Kas tunned sügisese nahahoolduse põhitõdesid?

  Kas tunned sügisese nahahoolduse põhitõdesid?

  Jahedate ja tuuliste ilmade saabudes on viimane aeg oma suvine iluarsenal sügistalviste vastu vahetada, muidu hakkavad talvel nahaprobleemid kimbutama, tuletab Apotheka Beauty iluekspert Riin Liplik meelde.

  Loe edasi...
Page