Minu ilu saladus


 • Kuuma suve ilulemmikud

  Kuuma suve ilulemmikud

  Soojad ilmad ja päike, mida veel suvelt tahta? Kuid kui kuumalaine on juba käes, soovime me siiski ka jahutust ja värskust. Apotheka Beauty ilueksperdid annavad soovitusi suviste ilutoodete valikuks.

  Loe edasi...
 • Mida silmas pidada linnareisil, rannareisil ja reisil loodusesse

  Mida silmas pidada linnareisil, rannareisil ja reisil loodusesse

  Puhkuste aeg on käes ning üle pika aja on meil taaskord võimalus ka ringi reisida. Olgu selleks reis mõnda toredasse Eesti väikelinna või Euroopa suurilinna, loodusesse matkama või randa suveilmasid nautima, võiks kindlasti üle vaadata ka ilutooted ning ka muu reisiks vajaliku, mida endaga kaasa haarata. Millele aga tähelepanu pöörata ning milliseid ilutooteid kohvrisse või rannakotti pakkida? Apotheka Beauty ilueksperdid annavad nõu ning on toonud sulle välja praktilised tootesoovitused.

  Loe edasi...
 • Mida kujutab endast üks Itaalia tuntumaid dermakosmeetika brände BioNike?

  Mida kujutab endast üks Itaalia tuntumaid dermakosmeetika brände BioNike?

  BioNike- Itaalia tuntuim apteegikosmeetika bränd BioNike spetsialiseerub apteegi dermakosmeetikale, mis on mõeldud tundlikule ja allergilisele nahale. Asetades suurt rõhku tundliku, allergilise ja hüperreaktiivse naha hooldusele, on Bionike praegu oma alal üks juhtivaid ettevõtteid Itaalia farmaatsiatööstuses.

  Loe edasi...
 • Kuidas teha endale suvekuumuses kauapüsiv meik?

  Kuidas teha endale suvekuumuses kauapüsiv meik?

  Suvel on kogu aeg nii palju teha ning võimalikult vähe aega tahaks kulutada peegli ees, samas kes meist ei tahaks ilus välja näha. Kuidas teha endale klassikalist pidulikku päevameiki, mis muuta hiljem vaid mõne tootega õhtumeigiks. Kuidas hoida suvekuumuses on meik ilusana õhtu lõpuni? Kasulikke ilunippe jagab kosmeetik ja jumestaja Signe Uibo

  Loe edasi...
 • Tervisliku päikesevõtmise ABC

  Tervisliku päikesevõtmise ABC

  Meid on kostitatud juba käesoleval suvel ohtra päikesega ning on lootust, et seda rõõmu jätkub pikemaks. Päikesekiired tekitavad küll elevust ja rõõmu, kuid ei tohi unustada, et UV-kiirguse üledoos mõjub nahale kahjulikult. Apotheka proviisor Anne-Mai Rogenbaum annab nõu, mida tuleks jälgida suveperioodil päevitades.

  Loe edasi...
 • Kaitse ennast päikesekiirguse eest rannas, linnas ja aias

  Kaitse ennast päikesekiirguse eest rannas, linnas ja aias

  Kesksuve lõõsas randa suundudes ei kahtle päikesekaitsekreemi hädavajalikkuses enam ilmselt keegi. Ent pilves päeval jalgrattaga linnatänaval sõites, varjulises pargis hommikujooksu tehes või lastega mänguväljakul lustides? Häid näpunäiteid seoses päikesekaitsevahenditega jagavad Babé tootejuht Hurmi Krikk ja Eucerin Eesti esindaja Kaide Gulua.

  Loe edasi...
 • Kuidas leevendada putukahammustuse tagajärgi?

  Kuidas leevendada putukahammustuse tagajärgi?

  Ilusate ilmadega saabusid ka kõikvõimalikud putukad, eelkõige tekitavad meelehärmi sääsed. Putukahammustused sisaldavad vähemal või rohkemal määral mürki, mistõttu võib isegi imeväikese putukahammustuse tagajärjel tekkida hammustuskohas sügelus, punetus ja turse.

  Loe edasi...
 • Britt Ernewein: tänu ISDIN-ile on kaitstud terve meie pere

  Britt Ernewein: tänu ISDIN-ile on kaitstud terve meie pere

  Üle kümne aasta ühes pisikeses Prantsusmaa linnakeses elav eestlanna Britt Ernewein, kes on nelja lapse ema ja pereblogija räägib lähemalt, kas päike on tema parim sõber või suurim vaenlane.

  Loe edasi...
 • ISDIN ulatab abikäe probleemsele nahale

  ISDIN ulatab abikäe probleemsele nahale

  ISDIN on pikaaegse teadusuuringute kogemusega Hispaania dermakosmeetika bränd aastast 1975, mille tootevalikust leiab tooteid nii nahaprobleemide leevendamiseks, ennetamiseks kui ka hoolduseks. Eraldi tooted on näiteks ka aknele, psoriaasile, atoopilisele nahale, diabeedikute nahale ja päikeseallergiaga nahale. Lisaks lai valik päikesekaitsetooteid, suuhoolduse tooteid ja iluampulle.

  Loe edasi...
 • Allergik leiab sobiva kosmeetika apteegist

  Allergik leiab sobiva kosmeetika apteegist

  Kosmeetikatooted, alates šampoonist ja nahahooldusvahenditest ning lõpetades parfüümiga, on kujunenud meie argielu osaks, mis panevad meid end enesekindlalt tundma. Ent paljude inimeste jaoks ei ole see niisama lihtne. Hinnanguliselt kümnendikul maailma elanikkonnast esineb mõne kosmeetikatoote suhtes allergia.

  Loe edasi...