Minu ilu saladus


  • 7 tervise puudutusega kingiideed emale

    7 tervise puudutusega kingiideed emale

    Lähenemas on üks aasta erilisem päev – emadepäev. Meelespidamist väärivad emad muidugi aastaringselt, aga olgu see üks päev siiski erilisem kui teised ja tunnustame südamest meie armsaid emasid, vanaemasid ja vanavanaemasid. Täname kõiki emasid nende tingimusteta armastuse, hoolivuse ja kannatlikkuse eest. Kui soovid teha oma emale või vanaemale tervise puudutusega kingitust, siis oled jõudnud õigesse kohta. Teame kui keeruline on leida just see õige meelehea, seega oleme tulnud Teile sammukese vastu ning pakume omalt poolt välja 7 erinevat tervise puudutusega kingiideed.

    Loe edasi...
  • Apotheka Beauty ilueksperdi ilulemmik: Rene Furterer Complex 5

    Apotheka Beauty ilueksperdi ilulemmik: Rene Furterer Complex 5

    Ilutooteid on ikka lihtsam valida, kui keegi on midagi ära proovinud ja jagab selle kohta oma hinnangut, kasutuskogemust ja soovitusi.

    Loe edasi...
  • Apotheka Beauty ilueksperdi ilulemmik: Avene Physiolift

    Apotheka Beauty ilueksperdi ilulemmik: Avene Physiolift

    Ilutooteid on ikka lihtsam valida, kui keegi on midagi ära proovinud ja jagab selle kohta oma hinnangut, kasutuskogemust ja soovitusi.

    Loe edasi...
  • Mida tähendavad sümbolid kosmeetikapakenditel?

    Mida tähendavad sümbolid kosmeetikapakenditel?

    Igal e-poest või poeriiulilt valitud  kosmeetikatoote purgil, karbil või tuubil on peal väikesed märgised, mida võib-olla esmapilgul polegi märgata, ent mis ütlevad konkreetse toote kohta väga palju. Mida need tähised siis tegelikult tähendavad ja miks nad nii olulised on?

    Loe edasi...
  • Kosmeetik annab nõu: kuidas nahka pärast pikka talve turgutada?

    Kosmeetik annab nõu: kuidas nahka pärast pikka talve turgutada?

    Pika talve järel vajab ka meie nahk rohkem turgutust. Isegi kui hoolitseme näonaha eest igapäevaselt, aitab regulaarne näomaski tegemine puhastamise ja kreemitamise kõrval meie näonahal terve ja kaunina püsida. Kosmeetik-estetist Natalja Baranova selgitab, kuidas näomaski valida ja kasutada ning saavutada särav jume.

    Loe edasi...
  • Kuidas leida üles kvaliteetne kosmeetika, mis ei tee su nahale halba

    Kuidas leida üles kvaliteetne kosmeetika, mis ei tee su nahale halba

    Teadlikud ja nõudlikud kliendid teavad, mida nende nahk vajab ning kust leida oma ilu ja tervist maksimaalselt toetavaid kosmeetikatooteid. Kosmeetikat müüakse tänapäeval nii apteegis, toidupoes kui butiigis, kuidas leida üles just need tooted, mis tegelikkuses ka meie nahale head teevad? Apotheka iluekspert Natalja Ševtsova jagab kasulikke nippe, kuidas jõuda enda jaoks õigete toodeteni ning millele tuleb selle teekonna jooksul erilist tähelepanu pöörata.

    Loe edasi...
  • Eestis toodetud kosmeetika paistab silma oma kvaliteediomaduste poolest

    Eestis toodetud kosmeetika paistab silma oma kvaliteediomaduste poolest

    Soovitame avastada Eesti looduskosmeetika võlusid. Meie enda kodumaa tooted paistavad silma ja eristuvad, sest need on toodetud põhjamaa inimesi ehk meid endeid silmas pidades. Lisaks on ettevõtted panustatud pikaajalisse uurimustöösse, kaasanud parimaid spetsialiste, tooted on dermatoloogiliselt testitud ning paistavad silma looma- ja loodussõbraliku tootmise poole pealt.

    Loe edasi...
  • Kuidas talvel särav jume ja pehme nahk säilitada?

    Kuidas talvel särav jume ja pehme nahk säilitada?

    Teadlik nahahooldus on oluline igal aastaajal, ent eriti põhjalikult tuleb naha eest hoolitseda talvel. Murekohaks pole siin ainult välis- ja sisetemperatuuri kontrast, vaid ka keskküte, madal õhuniiskus, paksud riided ja pikad kuumad dušid. Kõik need faktorid võivad muuta naha kuivaks, sügelevaks ja tundlikuks. Mille tagajärjel kaotab nahk rohkem niiskust ja rasukihti, mis muidu meie nahka kaitsevad, selgitas Laboratorios BABE  tootejuht Hurmi Krikk.

    Loe edasi...
  • Nipid probleemsele nahale maskikandmise perioodiks

    Nipid probleemsele nahale maskikandmise perioodiks

    Uus reaalsus on selline, et peame avalikes kohtades kandma kaitsvat maski, see aga võib esile kutsuda ebameeldivaid probleeme nahaga. Igapäevasel kaitsemaski kandmisel katab mask suurt osa näost ning selle all nahal hakkab kogunema mustus, rasu ja jumestus. Nende kogunemine nahal tekitab pooride ummistumise, mille tagajärjel võib tekkida või ägeneda akne. Teine levinud probleem on maski kandmisest tekkinud nahaärritus: mask võib hõõruda nahka ja see muutub punetavaks ja põletikuliseks. Samuti võib näonahk olla allergiline teatud materjalide ja/või pesuvahendite suhtes.

    Loe edasi...
  • Nahahooldus maski all

    Nahahooldus maski all

    Rasuse või aknele kalduva naha puhul võib maski kandmine tuua esile punetuse, nahaummistused ja tavapärasest rohkem vistrikke. Korrektne igapäevane naha puhastus ja niisutus aitavad nahka kontrolli all hoida.

    Loe edasi...