Minu ilu saladus


 • Eestis toodetud kosmeetika paistab silma oma kvaliteediomaduste poolest

  Eestis toodetud kosmeetika paistab silma oma kvaliteediomaduste poolest

  Soovitame avastada Eesti looduskosmeetika võlusid. Meie enda kodumaa tooted paistavad silma ja eristuvad, sest need on toodetud põhjamaa inimesi ehk meid endeid silmas pidades. Lisaks on ettevõtted panustatud pikaajalisse uurimustöösse, kaasanud parimaid spetsialiste, tooted on dermatoloogiliselt testitud ning paistavad silma looma- ja loodussõbraliku tootmise poole pealt.

  Loe edasi...
 • Kuidas talvel särav jume ja pehme nahk säilitada?

  Kuidas talvel särav jume ja pehme nahk säilitada?

  Teadlik nahahooldus on oluline igal aastaajal, ent eriti põhjalikult tuleb naha eest hoolitseda talvel. Murekohaks pole siin ainult välis- ja sisetemperatuuri kontrast, vaid ka keskküte, madal õhuniiskus, paksud riided ja pikad kuumad dušid. Kõik need faktorid võivad muuta naha kuivaks, sügelevaks ja tundlikuks. Mille tagajärjel kaotab nahk rohkem niiskust ja rasukihti, mis muidu meie nahka kaitsevad, selgitas Laboratorios BABE  tootejuht Hurmi Krikk.

  Loe edasi...
 • Nipid probleemsele nahale maskikandmise perioodiks

  Nipid probleemsele nahale maskikandmise perioodiks

  Uus reaalsus on selline, et peame avalikes kohtades kandma kaitsvat maski, see aga võib esile kutsuda ebameeldivaid probleeme nahaga. Igapäevasel kaitsemaski kandmisel katab mask suurt osa näost ning selle all nahal hakkab kogunema mustus, rasu ja jumestus. Nende kogunemine nahal tekitab pooride ummistumise, mille tagajärjel võib tekkida või ägeneda akne. Teine levinud probleem on maski kandmisest tekkinud nahaärritus: mask võib hõõruda nahka ja see muutub punetavaks ja põletikuliseks. Samuti võib näonahk olla allergiline teatud materjalide ja/või pesuvahendite suhtes.

  Loe edasi...
 • Nahahooldus maski all

  Nahahooldus maski all

  Rasuse või aknele kalduva naha puhul võib maski kandmine tuua esile punetuse, nahaummistused ja tavapärasest rohkem vistrikke. Korrektne igapäevane naha puhastus ja niisutus aitavad nahka kontrolli all hoida.

  Loe edasi...
 • Taimede vägi ja teaduse tarkus

  Taimede vägi ja teaduse tarkus

  Kahe väikese lapse ema Ave, kel on väga kuiv nahk ning kes on kimpus olnud ka dermatiidiga, avastas enda jaoks üsna ootamatult Jowaé brändi. Nüüd jagab ta kasutuskogemusi, millistest toodetest tema tundlik nahk on sügistalvel iseäranis head kosutust saanud.

  Loe edasi...
 • Kuidas mõjutab sügise saabumine meie nahahooldust?

  Kuidas mõjutab sügise saabumine meie nahahooldust?

  Sügise saabudes vajab meie nahk rohkem turgutust ja tähelepanu, et taastada liigsest päikesest tekkinud kahjud ja omakorda valmistada nahka ette muutlike ilmastikuoludega kenasti toime tulema. Oma soovitusi ja näpunäiteid jagab Apotheka iluekspert Ede-Ly Täpsi.

  Loe edasi...
 • Apotheka Beautys on skandinaavia kosmeetika kuu

  Apotheka Beautys on skandinaavia kosmeetika kuu

  Oleme kadestanud oma Skandinaavia naabreid nende õnneliku ja tervisliku elu ning stiilsete tänavate ja interjööride pärast. Nüüd aga inspireerivad Skandinaavia maad muutma meie igapäevaseid ilurituaale oma kaua hoitud ilusaladuste ja eriliste koostisosadega. Kui olete lõpetanud oma elutoa muutmise hygge-paradiisiks, siis soovitame suunduda Skandinaavia kosmeetika valdkonda.

  Loe edasi...
 • Unustada ei tohi päevitusjärget nahahooldust

  Unustada ei tohi päevitusjärget nahahooldust

  Suvi on jõudnud haripunkti ning päike paitab meie nahka aina mõnusamalt. Kahjuks aga võib liigselt päikese käes viibimine tuua endaga kaasa mitmeid ebameeldivusi, mille peale puhkuse lainel olles väga esmalt ei mõelda. Apotheka proviisor Kadi Tarkiainen annab nõu, kuidas oma naha eest õigesti hoolitseda, kui terve päev on möödunud päikest nautides.

  Loe edasi...
 • Kuidas leida just see õige ripsmetušš?

  Kuidas leida just see õige ripsmetušš?

  Ideaalne ripsmetušš ei ole see, mis on saanud kõige paremaid arvustusi, on teistest kallim või mis sobib väga hästi Sinu sõbrannale. Kõige olulisem on see, et ripsmetušš oleks Sinu ja Sinu ripsmete jaoks sobilikum, kuidas aga seda ainuõiget leida? Apotheka iluekspert Natalja Ševtsova annab nõu, et õige toode jõuaks sinu kosmeetikakotti.

  Loe edasi...
 • Suviselt värske ja särava meigi saladus

  Suviselt värske ja särava meigi saladus

  Suvi, päike, soojad ilmad. Suvel on nii palju teha ja sa ei taha oma aega peegli ees kulutada, kuid kaunis sooviks ikkagi olla. Tee endale kerge ja särav meik. Jumestuskunstnik Darja Tamm jagab erinevaid nippe ja soovitusi, kuidas seda kõike saavutada.

  Loe edasi...