Minu ilu saladus

Blog Category
 • Sinine valgus – miks me peaksima oma nahka selle eest kaitsma?

  Kuigi päike on kõige suurem HEV-valguse ehk sinise valguse allikas, siis tänapäeva eluolu ja ka töö on tihti sellised, et veedame palju aega ekraanide taga, mis paiknevad meie nahale oluliselt lähemal kui päike, mistõttu nende mõju on meie nahale otsesem ja tugevam.

  Loe edasi...

  Sinine valgus – miks me peaksima oma nahka selle eest kaitsma?
 • Akne – mitte vaid teismeliste, vaid ka täiskasvanute mure

  Mõistagi on meil kõigil aeg-ajalt esinenud üksikuid tüütuid vistrikke, kuid sedalaadi punnikeste näol on tegemist lihtsalt probleemse näonaha või hormonaalse muutusega. Kuidas ära tunda ja leevendada aknet nii murde- kui täiskasvanueas?

  Loe edasi...

  Akne – mitte vaid teismeliste, vaid ka täiskasvanute mure
 • Rukkilill – mitte vaid kaunis põllulill, vaid ka imerohi nahahoolduses!

  Meie rahvuslill rukkilill on oma taevasiniste õitega võitnud kindlasti kõigi eestlaste südamed. Lisaks kaunile välimusele, on sellel tuntud põllulillel aga ka mitmeid kasulikke omadusi.

  Loe edasi...

  Rukkilill – mitte vaid kaunis põllulill, vaid ka imerohi nahahoolduses!
 • Ilukatsetuste rubriik: „Uued kodumaised ilulemmikud, mida tasub kindlasti proovida!“

  Apotheka Beautys tahame oma klientidele pakkuda vaid parimat. Meie usume, et kõige ilusam on terve nahk, loomulik ja looduslik ilu. Sellest lähtuvalt valime ka hoolikalt tooteid, mida oma sortimenti lisame. Ainult hea meel on näha, et meie kodumaised kosmeetikatootjad toovad turule üha rohkem kvaliteetseid ja nahasõbralikke ilutooteid. Järgnevalt toome välja valiku uusi Eesti ilutooteid, mida t

  Loe edasi...

  Ilukatsetuste rubriik: „Uued kodumaised ilulemmikud, mida tasub kindlasti proovida!“
 • APOTHEKA BEAUTY 2022. AASTA TOP ILUTOOTED

  2022. aasta tõi meieni nii uusi ja põnevaid ilutooteid kui ka teadmisi nahahooldusest. Rõõm on näha, et üha rohkem inimesi on avastanud enda jaoks ka apteegikosmeetika – terviklik enda tervise eest hoolitsemine kombineerib nii sisemise kui ka välimise heaolu. Nii nagu me valime hoolikalt, mida me sööme, tuleb meil valida ka seda, mida me enda nahale kanname.

  Loe edasi...

  APOTHEKA BEAUTY 2022. AASTA TOP ILUTOOTED
 • Ilu tuleb seestpoolt!

  Ei öelda ilma asjata, et ilu algab seestpoolt. Kui meie organismil ei ole piisavaid varusid elutähtsatest vitamiinidest ja mineraalidest, on juuksed ja nahk esimesed, mis vajalikest toitainetest ilma jäävad. Seetõttu on äärmiselt tähtis, et annaksime omalt poolt parima, et oma organismis sobilikku tasakaalu säilitada.

  Loe edasi...

  Ilu tuleb seestpoolt!
 • Dermatoloog testib talviseid nahahooldustooteid

  Pakane näpistab ning tuul kuivatab, lisaks sellele mõjutab talvel meie naha seisukorda ja mugavustunnet oluliselt ka see, milliseid kosmeetika ja nahahooldustooteid me kasutame.

  Loe edasi...

  Dermatoloog testib talviseid nahahooldustooteid
 • Unusta punetus, sa särad!

  Pidulikkust, sära ja elevust jagub talvekuudesse eriti külluslikult, nagu ka hetki, mil karge õhk põski näpistab ja palge punetama paneb. Nutika nahahooldusega ja oskusliku jumestusega saab aga punaninast ja ladvaõunu meenutavaist põsist võitu.

  Loe edasi...

  Unusta punetus, sa särad!
 • Nahaarst selgitab: kuiva naha peamised põhjustajad ja soovitused selle hooldamiseks

  Praeguste ilmadega hakkavad paljudel inimestel tekkima ja süvenema nahakuivusega seotud probleemid nagu ketendus, sügelus ning pinguloleku tunne, mis omakorda muudavad naha vastuvõtlikumaks erinevatele välistele ärritajatele. Miks meie nahk muutub hooajati kuivaks, sügelevaks ja tundlikuks? Nendele küsimustele aitab vastuseid leida dermatoveneroloog-kosmetoloog Dr. Kairi Nurm.<

  Loe edasi...

  Nahaarst selgitab: kuiva naha peamised põhjustajad ja soovitused selle hooldamiseks
 • Apotheka Beauty selle sügise ilulemmikud!

  Uusi ja põnevaid ilutooteid lisandub iga päev - ilumaailm on justkui piiritu! Tihti seisame valiku ees, milline näokreem, kehakreem, šampoon või ripsmetušš lõpuks valida? Palusime meie enda naiskonnal valida välja just nende sügisesed ilulemmikud. Võib vist öelda, et Apotheka Beauty tiimis on keskmisest suuremad iluentusiastid, seega usume, et mõne toreda tootesoovituse võiks siit endale kõrva

  Loe edasi...

  Apotheka Beauty selle sügise ilulemmikud!
 • Sügavate toonide aeg ─ loo sügiseselt kaunis jumestus!

  Sügisel hakkavad looduses toonid varieeruma ja muutuvad sügavamaks. Ka peeglisse vaadates võib täheldada, kuidas jume mängib näonahal varjude mänge – otsmikult ja ninalt pruunikam, põskedelt laiguline. Kuidas sellest mängust ühtlasema  nahaga väljuda?

  Loe edasi...

  Sügavate toonide aeg ─ loo sügiseselt kaunis jumestus!
 • Pierre Fabre group tähistab 60ndat aastapäeva

  Pierre Fabre on pakkunud 60 aastat järjest innovatsioone meditsiiniteaduse ja looduse ristteel. Toome välja mõned olulised hetked grupi ajaloost.

  Loe edasi...

  Pierre Fabre group tähistab 60ndat aastapäeva
 • Päevakreem versus öökreem

  Kas ja miks on lisaks päevakreemile vaja veel öökreemi? Meie heitliku ilmaga, kuhu jagub aastanumbri sisse perioodid troopiliselt kuumade ja kuivade ilmadega, niiske vihmaga ning jäise tuulega ja seda mitte ainult eri hooaegadel, vaid ka vahelduva nähtusena, puutub meie nahk kokku paljude agressoritega, mis mõjutavad silmnähtavalt naha niiskussisaldust. Võib öelda, et meie nahk vajab kreemi, et

  Loe edasi...

  Päevakreem versus öökreem
 • Suvine kergus meigikotis

  Suvi on täis päikest ja rõõmu, spontaansust ja seiklusi. Üritusi, mida väisata, ja kohti, mida avastada, on terve hulk. Siidikleit selga, mikroridikül õlale, ja minek!

  Kaks ühes kosmeetikatooted on suveks ideaalsed. Kes tahaks hulga totsikutega oma käe- või reisikotti koormata? Olgu plaanis pikk nädalalõpp suvilas või mitmepäevane festivalikülastus, igapäevast vajalikku nahahooldusrutii

  Loe edasi...

  Suvine kergus meigikotis
 • D’DIFFERENCE toodetega saad naha kiiresti korda!

  D’DIFFERENCE’i tootja on AS Chemi-Pharm, mida juhib Ruth Oltjer, kes on ametilt arst. Dr.Oltjeril tekkis haiglas töötades ja päeva jooksul 80-100 korda pindu ja nahka desinfitseerides astma ja aastal 1997 pani ta aluse oma ettevõttele, mille tegevus oli esialgu naha-ja hingamisteede sõbralike desinfektsioonivahendite distributsioon. Sõna levis kiiresti, äri kasvas ja juba aastal 2000 pandi alus

  Loe edasi...

  D’DIFFERENCE toodetega saad naha kiiresti korda!