Minu ilu saladus


 • Apotheka Beauty jaanuari kosmeetikaesitlused

  Apotheka Beauty jaanuari kosmeetikaesitlused

  Jaanuaris toimuvad meie Apotheka Beauty esinduspoes mitmete dermakosmeetika-, meigi- ning ilutoodete brändide esitlused. Kohal on brändiesindajad, kes annavad nõu ja aitavad valida just Sulle sobivad ilutooted. Lisaks jagatakse tootenäidiseid ja kingitusi! 

  Loe edasi...
 • 2019. aasta ilumaailmas – kõigi heaolule mõeldes.

  2019. aasta ilumaailmas – kõigi heaolule mõeldes.

  Mood, ilu ja mitmed muudki lifestyle-brändid marsivad ühes suunas – väärtustades keskkonnasäästlikkust, puhtaid ja kvaliteetseid tooraineid ning loomulikkust. Wellbeing on uus elustiil. Ilu toodetakse mitte ainult kliendile, vaid ka keskkonnale ja loomadele mõeldes (cruelty free).

  Loe edasi...
 • Ilu päästab päeva – tasuta ilulõunatest

  Ilu päästab päeva – tasuta ilulõunatest

  Olen teiega jaganud oma kogemusi uue Apotheka Beauty ilupoe osas. Rikkaliku kaubavaliku kõrval on siin saadaval ka mitmed põnevad iluteenused, mis võimaldavad oma iluolukorrast rohkem teada saada ja ennast veelgi kaunimaks teha. See on esimene ilupood, kus on võimalik hambaid valgendadakõrvaauke teha, omal nahal hapnikuhooldust katsetada ning testida pea- ja näonaha seisundit.

  Loe edasi...
 • Uus aasta, uued lubadused

  Uus aasta, uued lubadused

  Mul ei ole tavaks anda uusaastalubadusi. Kui olen otsustanud midagi ära teha, ei vaja ma stardipauguks ilutulestikku ega 1. jaanuari. Kuid pean siiski nõustuma, et uus aasta on hea algus mõnede tervise- ja ilurutiinide juurutamiseks.

  Loe edasi...
 • Üks päev aastas

  Üks päev aastas

  Aastavahetus on niivõrd eriline päev, et selleks ei saa valmis olla. Ma ei tea küll kedagi, kes üritaks südamerahus rutiinis püsida. Tavaline peoriietus ei sobi. Tavaline peomeik ei sobi. See on õhtu, mil ihkame midagi erilist.

  Loe edasi...
 • Pühad vannitoas

  Pühad vannitoas

  Detsembrikuises virvarris hakkan mingil hetkel unistama puhkusest. Ja ma ei mõtle siinkohal palme ja merd, vaid kojuminekut ja oma perekonda. Mul on maailma kõige lahedam perekond ja nii naudin nendega koosolemist väga. Kuigi meie seltskond on geniaalne, on tore pärast hoogsat söömingut, nalju ja kingitusi uks enda järel kinni panna ja veidi aega ka iseendale võtta. Ja siinkohal pean silmas põdraga kampsunit, pidžaamat, aasta jagu ette ostetud raamatuid (no et kunagi loen) ja televiisorit. Et olen tööalaselt seotud iluvaldkonnaga, on paari kuu jooksul kogunenud mu lauale kõikvõimalikke imelisi potsikuid-totsikuid, mis kõik katsetamist ootavad. Seega võib juhtuda, et veedan sel korral arvestatava osa pühadest vannitoas.

  Loe edasi...
 • Tanja uued ilulemmikud: veidike lõhna, grammike värskendust!

  Tanja uued ilulemmikud: veidike lõhna, grammike värskendust!

  Lauljatar ja meelelahutaja ning väikese Teodori ema Tanja Mihhailova-Saar armastab ilutooteid, mis lõhnavad õrnalt ja toimivad kiirelt imendudes. Millised on tema uued lemmikud Apotheka Beauty valikust?

  Loe edasi...
 • Kingi aega ja ilu!

  Kingi aega ja ilu!

  Käes on aasta kõige ilusam aeg – jõulud. Tean, et paljudele on see üks stressirohkemaid aegu, kuid mina naudin oma kiiret esinemisgraafikut ja jõuludega seotud asjatoiminguid, ka jõuluostusid.

  Loe edasi...
 • Minu elu soundtrack

  Minu elu soundtrack

  Minu elu kulgeb 24/7 muusika saatel. Õppisin Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias, loengutest vabal ajal harjutasin pilli, õpetasin muusikat ja pillimängu, käisin nädalavahetustel esinemas. Kui veel aega üle jäi (sest eriti ei jäänud), käisin ikka mõnel kontserdil. Ja kui punktist A punkti B minekuks kõrvaklapid kadunud olid, oli meel must. Kuidas sa kõnnid tühja, ilma muusikata.

  Loe edasi...
 • Et kotid mu silmade all oleks ainult Chanel...

  Et kotid mu silmade all oleks ainult Chanel...

  Olen mõnes varasemaski postituses maininud, et võitlen tumedate silmaalustega. Lugu on lihtne: elutempo on kiire ning hommikud algavad vara. Piisab juba ühest magamata ööst ja tagajärjed on kõigile silmaga näha. Mäletan, et kui tegin keskkooli ajal üht oma esimestest teatritöödest, siis olin mõnda aega magamata. Kotid mu silmade all ei olnud mitte ainult Chanel, vaid Chanel, Prada ja Louis Vuitton kõik kokku ja korraga. 

  Loe edasi...
Page