IDUN Minerals

IDUN Minerals on Rootsi ilubränd, mille alus on kõrgpuhastatud mineraalid. Tooted sisaldavad vaid kaitsvaid ja toitvaid koostisaineid ning seetõttu sobivad need ka kõige tundlikumale nahale. Hoidutakse koostisainetest, mis võivad põhjustada soovimatuid haigusi ja allergiaid - tooted ei sisalda niklit, kroomi, talki, tsüklilisi silikoone, lõhnaaineid, vismutit ja parabeene. 

IDUN Minerals kasutab toodetes vaid kaht mittetäistaimset koostisainet – osades ripsmetuššides on kasutatud mesilasvaha ning osades põsepunades, lau- ja huulevärvides punast pigmenti, karmiini. IDUN Minerals lähtub kõikide koostisainete valikul eeskätt parimast kvaliteedist ning püüab alati otsustada täistaimsete koostisainete kasuks, kuid meie jaoks on kõige olulisem valmistada inimestele, loomadele ja loodusele ohutuid tooteid. 

IDUN Minerals on oma nime saanud iidse Muinaspõhja mütoloogia jumalanna Iduni järgi. Idun oli igavese nooruse jumalanna. IDUN Mineralsi toodete erakordne ja ainulaadne disain peegeldab Põhjamaade naise eluviisi ning kannab tema ilu rõhutamise sõnumit.