Päikesekaitse

Päikesekaitsekreemi peaks väiksemate lastega kasutama aasta ringi, ent eriti tähtis on see suvel, sest just siis oleme rohkem värskes õhus. Kuna ka päikesekiirgus on suvekuudel tugevam, peab päikesekreem beebile ja päikesekaitsekreem lastele kindlasti olema kvaliteetne toode, mis kaitseb UVA/UVB kiirguse eest ja on piisavalt kõrge SPF numbri ehk kaitsefaktoriga.

Miks on päikesekreem lastele eriti oluline?

... Mida noorem laps, seda tundlikum on nende nahk. Sel põhjusel on hea mõte valida laste päikesekreem, mis on hüpoallergeensed, dermatoloogiliselt kontrollitud ja nahal hästi talutavad. Teiste brändide seas kerkib nendele nõuetele mõeldes esile Babé päikesekaitse. Lastele suunatud tooteliini Pediatric tooteid tunnustab ka Eesti Allergialiit.

Hea päikesekreem lastele peab meeles sedagi, et lapsed ei taha paigal istuda ehk päikesekreem peab olema selline, mida on lihtne ja kiire peale panna. Just seetõttu leiab lastele mõeldud toodete seast sprei ja aerosool lahendusi. Ja muidugi, veekindel päikesekaitsekreem lastele, sest kes suudab neid veelõbudest eemale hoida!