Korduma kippuvad küsimused


Miks on hea olla Apotheka Beauty püsiklient?

Apotheka Beauty püsikliendile kehtib üle Eesti Apotheka kliendikaart! 

Kliendikaardi hüved: 

  • Kogud kõikidelt Apotheka Beauty tavahinnaga toote ostudelt Apotheka a-raha 1–6% ostusummast!
  • Sünnipäevanädalal topeltboonus! Sünnipäeval ja sellele järgneval 7 päeval kogud iga tavahinnaga toote ostuga 10% ostusummast kliendikaardile.
 
60+ aastased:
  • Kõik tavahinnaga Apotheka Beauty tooted –5% (60+ saavad Apotheka kliendikaardiga koheselt 5% allahindlust kõigilt toodetelt )
  • Sünnipäevanädalal topeltsoodustus! Sünnipäeval ja sellele järgneval 7 päeval on sinu soodustuseks 10% kõigilt tavahinnaga toodetelt (v.a kliendikaardipakkumised).
Kliendikaardina toimib ka ID-kaart.

Kui kiiresti jõuab kaup minuni (kliendini)?

 

- Tellimused, mis on kinnitatud tööpäevadel enne kella 16.00 toimetatakse teile koju, kontorisse, apteeki või pakiautomaati kohale reeglina kahe tööpäeva jooksul!

- Tellimused, mis on kinnitatud tööpäevadel peale kella 16.00 toimetatakse valitud kättetoimetamise asukohta hiljemalt kolme tööpäeva jooksul (v.a reedel peale kella 16.00 kinnitatud tellimused).

- Nädalavahetusel kinnitatud tellimused toimetatakse teie poolt tellimuse vormistamisel valitud kättetoimetamise asukohta reeglina teisipäeval.

Kättetoimetamise aeg: Kuni 3 tööpäeva.

NB! Apotheka Beauty ei vastuta postiteenuse osutaja tekitatud viivituste eest kauba toimetamisel ostjani.

Millised on Abotheka Beauty tellimuste tarneviisid?

Eesti Posti postkontor: 2,5 €
Smartpostpakiautomaati: 2,5 €
Smartkuller: 4 €

Tartu järgmise päeva kuller: 6 €
Tallinna järgmise päeva kuller: 6 €

Tasuta transport pakiautomaati alates 35 €!

Olen eelnevalt kasutanud lehte ostude tegemisel ja olen Apotheka klient, kuid nüüd tekib probleeme e-posti ja parooliga sisselogimisel. Mida ma pean tegema?

Seoses lehe uuendamisega tuleb kõikidel klientidel luua endale uus konto. Selleks tuleb toimida järgmiselt:
- esimesel korral sisse logides kasutada turvalist viisi: ID-kaart, mobiil-ID, smart-ID või pangalink;
- peale esmast sisselogimist turvalisel viisil palutakse Teil luua endale konto või uuendada enda olemasolevaid andmeid;
- peale andmete uuendamist seotakse Teie olemasolevad kliendikaardi andmed Teie kasutajakontoga.

Kui soovite edaspidi Apotheka Beauty lehel sisse logida e-posti ja parooliga, saate tellida enda e-posti aadressile uue parooli sätestamise lingi.

PS! Pea meeles – e-posti ja parooliga sisselogimine hakkab toimima alles siis, kui olete ülaltoodud viisil endale kliendikonto Apotheka Beauty lehel loonud.

Toetame enim levinud brauserite (Chrome, Firefox ja Safari) viimase aasta jooksul välja antud versioone. Ebaõnnestunud sisselogimise (ID-kaart, mobiil-ID, smart-ID) korral soovitame ka kontrollida, kas Teie ID-kaardi sertifikaadid on uuendatud.

Tellimuse maksmisel ei toiminud Apotheka Beauty lehe pangalink ning maksin tellimuse eest käsitsi läbi panga. Kas pean uue tellimuse vormistama?

Pangalingi mittetoimimise korral peate tegutsema nii: Uuesti maksmisele suundumiseks peate olema sisse loginud ning minema oma profiilile ning leidma üles: Minu tellimused, kus näete kõiki oma varasemaid tellimusi. Tellimuste real on valik: Telli uuesti, millele klikkides saate uuesti tellimust vormistada. Kui siiski esineb probleeme maksmisega, siis palume mitte teha makset käsitsi läbi panga vaid pöörduda Apotheka Beauty teeninduse poole. Käsitsi vormistatud maksed ei kinnita tellimusi ning need ei lähe töösse.

Kas ma saan kaupa tagastada?

Kaupa saab tagastada. Tagastamisele ei kuulu kaup, mis on kasutatud, rikutud või avatud pakendiga.

Peale kauba kättesaamist on sul 14 päeva aega kaubaga tutvumiseks. Soovi korral on tellijal võimalus kaup tagastada eelnimetatud tähtaja jooksul (lepingust taganemine), saates Apotheka Beauty aadressile info@apothekabeauty vastavasisulise teate koos tellimuse numbriga ja oma arvelduskonto numbriga ning tagastades kauba oma kulul aadressile “Apteegi Beauty OÜ” Vae 16, Laagri, Saue vald, 76401, Harjumaa. Lepingust taganemiseks võib kasutada taganemisavalduse tüüpvormi või esitada taganemisavalduse vabas vormis. Apotheka Beautyl on õigus telefoninõustamise käigus tehtud tellimus tühistada (lepingust taganeda) Apotheka Beauty poolt tellijale saadetud arve maksetähtpäevaks tasumata jätmisel.