Korduma kippuvad küsimused


Miks on hea olla Apotheka Beauty püsiklient?

Apotheka Beauty püsikliendile kehtib üle Eesti Apotheka kliendikaart! 

Kliendikaardi hüved: 

  • Kogud kõikidelt Apotheka Beauty tavahinnaga toote ostudelt Apotheka a-raha 1–6% ostusummast!
  • Sünnipäevanädalal topeltboonus! Sünnipäeval ja sellele järgneval 7 päeval kogud iga tavahinnaga toote ostuga 10% ostusummast kliendikaardile.
 
60+ aastased:
  • Kõik tavahinnaga Apotheka Beauty tooted –5% (60+ saavad Apotheka kliendikaardiga koheselt 5% allahindlust kõigilt toodetelt )
  • Sünnipäevanädalal topeltsoodustus! Sünnipäeval ja sellele järgneval 7 päeval on sinu soodustuseks 10% kõigilt tavahinnaga toodetelt (v.a kliendikaardipakkumised).
Kliendikaardina toimib ka ID-kaart.

Kui kiiresti jõuab kaup minuni (kliendini)?

- Tellimused, mis on kinnitatud tööpäevadel enne kella 16.00 toimetatakse teile koju, kontorisse, apteeki või pakiautomaati kohale reeglina kahe tööpäeva jooksul!

- Tellimused, mis on kinnitatud tööpäevadel peale kella 16.00 toimetatakse valitud kättetoimetamise asukohta hiljemalt kolme tööpäeva jooksul (v.a reedel peale kella 16.00 kinnitatud tellimused).

- Nädalavahetusel kinnitatud tellimused toimetatakse teie poolt tellimuse vormistamisel valitud kättetoimetamise asukohta reeglina teisipäeval.

Kättetoimetamise aeg: Kuni 3 tööpäeva.

NB! Apotheka Beauty ei vastuta postiteenuse osutaja tekitatud viivituste eest kauba toimetamisel ostjani.

Millised on Abotheka Beauty tellimuste tarneviisid?

Eesti Posti postkontor: 2,5 €

Omniva pakiautomaat: 2,45 €

Smartpost pakiautomaat: 2,5 €

DPD pakiautomaat: 2,5 €

Venipak pakiautomaat: 2,5 €

DPD kuller:4 €
Smartkuller: 4 €

Tartu järgmise päeva kuller: 6 €
Tallinna järgmise päeva kuller: 6 €

Tasuta transport pakiautomaati alates 45 €!

Olen eelnevalt kasutanud lehte ostude tegemisel ja olen Apotheka klient, kuid nüüd tekib probleeme e-posti ja parooliga sisselogimisel. Mida ma pean tegema?

Seoses lehe uuendamisega tuleb kõikidel klientidel luua endale uus konto. Selleks tuleb toimida järgmiselt:
- esimesel korral sisse logides kasutada turvalist viisi: ID-kaart, mobiil-ID, smart-ID või pangalink;
- peale esmast sisselogimist turvalisel viisil palutakse Teil luua endale konto või uuendada enda olemasolevaid andmeid;
- peale andmete uuendamist seotakse Teie olemasolevad kliendikaardi andmed Teie kasutajakontoga.

Kui soovite edaspidi Apotheka Beauty lehel sisse logida e-posti ja parooliga, saate tellida enda e-posti aadressile uue parooli sätestamise lingi.

PS! Pea meeles – e-posti ja parooliga sisselogimine hakkab toimima alles siis, kui olete ülaltoodud viisil endale kliendikonto Apotheka Beauty lehel loonud.

Toetame enim levinud brauserite (Chrome, Firefox ja Safari) viimase aasta jooksul välja antud versioone. Ebaõnnestunud sisselogimise (ID-kaart, mobiil-ID, smart-ID) korral soovitame ka kontrollida, kas Teie ID-kaardi sertifikaadid on uuendatud.

Tellimuse maksmisel ei toiminud Apotheka Beauty lehe pangalink ning maksin tellimuse eest käsitsi läbi panga. Kas pean uue tellimuse vormistama?

Pangalingi mittetoimimise korral peate tegutsema nii: Uuesti maksmisele suundumiseks peate olema sisse loginud ning minema oma profiilile ning leidma üles: Minu tellimused, kus näete kõiki oma varasemaid tellimusi. Tellimuste real on valik: Telli uuesti, millele klikkides saate uuesti tellimust vormistada. Kui siiski esineb probleeme maksmisega, siis palume mitte teha makset käsitsi läbi panga vaid pöörduda Apotheka Beauty teeninduse poole. Käsitsi vormistatud maksed ei kinnita tellimusi ning need ei lähe töösse.

Kas ma saan kaupa tagastada?

Peale kauba kättesaamist on tellijal 14 päeva aega kaubaga tutvuda ning soovi korral tagastada. Tagastamisele ei kuulu kaup, mis on kasutatud, rikutud või avatud pakendiga.

Peale kauba kättesaamist on sul 14 päeva aega kaubaga tutvumiseks. Soovi korral on tellijal võimalus kaup tagastada eelnimetatud tähtaja jooksul (lepingust taganemine), saates Apotheka Beauty aadressile info@apothekabeauty vastavasisulise teate koos tellimuse numbriga ja oma arvelduskonto numbriga ning tagastades kauba oma kulul aadressile “Apteegi Beauty OÜ” Vae 16, Laagri, Saue vald, 76401, Harjumaa. Lepingust taganemiseks võib kasutada taganemisavalduse tüüpvormi või esitada taganemisavalduse vabas vormis. Apotheka Beautyl on õigus telefoninõustamise käigus tehtud tellimus tühistada (lepingust taganeda) Apotheka Beauty poolt tellijale saadetud arve maksetähtpäevaks tasumata jätmisel.

 

Smartpost Itella pakiautomaat: tagastus on tasuta, 14 päeva jooksul>

- Kui pakk saabus sinisesse pakiautomaati, saab paki tasuta tagastada sama uksekoodiga, mis iganes sinisest pakiautomaadist üle Eesti.
Sinisesse automaati saabunud pakki saab tagastada ka valgest pakiautomaadist vormistades tagastuse my.smartpost.ee iseteeninduskeskkonnas saadetise numbri (triipkoodi) alusel.

- Kui pakk saabus  valgesse pakiautomaati või pakipunkti, siis saab tagastuse vormistada vaid my.smartpost.ee iseteeninduskeskkonna saadetise numbri (triipkoodi) alusel, valida saab tagastamise nii valgest kui sinisest pakiautomaadist.

 Omniva pakiautomaat:

- Paki saad tagastada kõikidest Omniva pakiautomaatidest,
- Vali ekraani „Tagastan paki“,
- Sisesta ekraanile SMS-i või e-kirjaga saadud tagastuskood või skaneeri algne pakikood, kui saatja on enda kulul tagastust lubanud (Paki numbri saad sisestada ka käsitsi) ning jälgi ekraanil kuvatud juhiseid,
- Aseta pakk koos vana kleebisega avanenud kappi ja sulge uks, tagastuse aadresskaardi lisab pakile kuller, kui tuleb pakke korjama.

- Kui Sa ei saa pakiteatega tagastuskoodi, aga kauba müüja on lubanud tasuta tagastamist, saad pakiautomaadi paki tagastada algse pakikoodiga kõikidest Omniva pakiautomaatidest ja postkontoritest.
-  Tagastatavale pakile jäta külge ka sellel olnud aadresskaart. Vali pakiautomaadi ekraanil „ Tagastan paki“, skaneeri triipkood või sisesta esialgne pakikood ning aseta pakk kappi, tagastuse aadresskaardi lisab pakile kuller, kui tuleb pakke korjama.

Omniva postkontor: tagastus läbi postkontori toimub kliendi kulul. Tagastus tuleks saata aadressile: “Apotheka Beauty e-pood” Vae 16, Laagri, Saue vald, 76401, Harjumaa“ Selgitus „Toote tagastamine“