E-smaspäeva pakkumised

E-smaspäev ehk e-esmaspäeva pakkumised 2024
E-smaspäev ehk e-esmaspäeva pakkumised 2024

Kas teadsid, et parimate allahindluste kasutamiseks ei pea tänapäeval enam sugugi poodidesse kohapeale tormama? E-smaspäev on päev, mil suurepärased sooduspakkumised on sinust vaid hiirekliki kaugusel.

Järgmine E-smaspäev 2024 toimub juba 09.09.2024

E-smaspäevani on jäänud

E-smaspäev tasuks oma kalendrisse märkida mitmel põhjusel. Esiteks osalevad selles kampaanias Eesti E-kaubanduse Liidu liikmete veebipoed ehk et pakutavate toodete valik on väga lai. Teiseks koondatakse pakkumised ühele leheküljele, tänu millele saad ülevaate eri võimalustest palju kiiremini kui ükshaaval e-poode külastades. Kolmandaks on võimalus soetada endale vajalikud tooted palju soodsamalt, kui tavaliselt.

Seda põnevat ja kasulikku kampaaniat korraldatakse aastas neli korda: E-smaspäev märtsis, E-smaspäev mais, E-smaspäev septembris ja E-smaspäev novembris, alati kuu teisel esmaspäeval. E-smaspäev 2024 kuupäevad on: 11. märts, 13. mai, 9. september ja 11. november.

Pööra tähelepanu sellele, et ahvatlevad pakkumised on saadaval vaid 24 tundi! Kui esmaspäev läbi, on ka soodsad pakkumised selleks korraks läinud.

E-smaspäeval on Apothekabeauty.ee valikus enam kui 300 sooduspakkumisega toodet. Sh tervise-, kosmeetika-, nahahooldus- ja ilutooted.

E-smaspäev on heaks võimaluseks, et soetada enda lemmikbrände aga ka selleks, et katsetada uusi tooteid! Ehk leiad just tänu kampaaniale tõhusa lahenduse mõnele murele! Apothekabeauty.ee E-smaspäev 2024 pakkumised kehtivad ka kõige hinnatumatele brändidele: Avène, Babé, BioNike, ISDIN ja paljud teised

Kuna E-smaspäev pakkumised kehtivad südaööst südaööni ja mõned pakkumised on piiratud koguses, siis hoia kindlasti Apothekabeauty.ee lehel silma peal!

Kui kõlanud on E-esmaspäev 2024 avapauk, vali välja soovitud tooted, lisa need ostukorvi, naudi soodustust ja jää ootama, kuni tellitu sinuni jõuab.