Ducray

Innovaatilised kõrgtehnoloogilised tooted naha, peanaha ja juuste probleemidele.
Ducray laboratooriumite dermatoloogid ja farmakoloogid on koos välja töötanud tootesarju erinevate juuste- ja peanahaprobleemide raviks. Kõik tooted on põhjalikult kontrollitud kliiniliste ja biometroloogiliste uuringutega. Ducray kõõmavastased šampoonid on enimmüüduimad Euroopa apteekides.
Juuste ja peanaha probleemidele suunatud tootesarjad:
Kõõma kergemate vormide vastu pakub Ducray Squanorm sari šampoone kuiva ning rasuse kõõma probleemile. Tülika kõõma ... ja seborroilise dermatiidi korral sobivad Kelual DS ravišampoon või Kelual DS ravikreem nahale. Kertyol P.S.O. tooted pakuvad leevendust psoriaatilise tendentsiga nahale. Sarja kuuluvad Kertyol P.S.O. šampoon, Kertyol P.S.O. kreem näole, kehale ning peanahale ja Kertyol P.S.O. niisutav kehapalsam. Juuste väljalangemisvastane Creastim tootesari pakub losjooni juuste äkilise, reaktsioonilise väljalangemise probleemile ning Neoptide Expert kontsentraati juuste progresseeruvale väljalangemisele. Peanahale jäetavate hooldustoodete toime parandamiseks saab kasutada stimuleerivat Anaphase šampooni ja Anacaps Expert toidulisandit.
Tundliku peanaha korral on sobilik sagedaseks pesemiseks mõeldud Elution šampoon, mis sobib hästi ka kõõmavastase kuuri ajal vahepealseks pesemiseks või kuuri tulemuste kinnitamiseks peale kuuri lõppemist. Nõrgenenud, tundlikule või kergelt ärritunud nahale sobib rahustav ja naha kaitsebarjääri tugevdav Sensinol šampoon. Extra-Gentle õrn šampoon sobib kogu perele igapäevaseks pesemiseks.
Argeal – absorbeeriv šampoon rasusele peanahale.
Näo- ja kehahooldus on esindatud tootesarjadega Dexyane ja Kerracnyl. Dexyane – tootesari ekseemile kalduvale, sügelevale nahale. Sarja kuulub pehmendav rahustav pesemigeel; pehmendav, sügelusvastase toimega kreem ning meditsiinilised seadmed Dexyane MeD kreem näole ja kehale ning Dexyane MeD Palpebral hooldus silmaümbruse ekseemi korral.
Keracnyl pakub hooldust rasusele, aknele kalduvale nahale. Valikus on nii pesemisgeel kui ka hooldustooted vastavalt probleemi raskusastmele.