BioNike

Itaalia tuntuim apteegikosmeetikabränd BioNike spetsialiseerub apteegi dermakosmeetikale, mis on mõeldud tundlikule ja allergilisele nahale.
BioNike tooted vastavad allergeenivaba koostise põhimõttele, mis tähendab, et tooted on säilitusainete-, lõhnaainete- ja gluteenivabad ning nikkel-testitud. BioNike on välja töötanud säilitusaineteta koostised, mis säiluvad sama hästi kui teised kosmeetikatooted. Tavalised säilitusained on asendanud uute säilitustehnoloogiatega, mis kasutavad ära alternatiivsete koostisainete eriomaseid säilitusomadusi. Vähendamaks lõhnaainetest tulenevat naha ülitundlikkust põhjustavat riski, on BioNike välja töötanud lõhnaaineteta koostised. Mõne sarja tooted siiski sisaldavad lõhnaaineid, kuid neid sisaldades on need alati hoolikalt valitud ja allergiavabad. ...BioNike rikkalikust tootevalikust leiab keha-, näo- ja juuksehooldustooteid kogu perele, samuti dekoratiivkosmeetika. Esindatud on ka tooted enamlevinud nahaprobleemidele nagu atoopilisele nahale (dermatiit, ekseem) ning kserootilisele ja hüperkeratootilisele nahale. Enamik toodetest sobivad kasutamiseks ka raseduse ajal.
BioNike tooted on suurepärane valik igaühele, kes hoolib oma naha heaolust ja hindab nahasõbralikke tooteid – ka tavalisele, probleemideta nahale.
BioNike toodetes on ühendatud tõhusus, ohutus, nahasõbralikkus ja meeldiv kasutuskogemus. Terve nahk muutub iga päevaga aina kaunimaks!