Klorane

Klorane on bränd, mis on pühendunud meie planeedi heaolule. Juba üle 50 aasta on Klorane pühendunud taimede vooruste ja hüvede avastamisele, säilitades ja kaitstes samal ajal botaanilisi rikkusi. Meie põhimõtteks on ohutu ja ökoloogiliselt puhta toodanguga efektiivne hoolitsemine inimeste eest. Läbi aastate oleme vähendanud oma toodete keskkonnamõju, võttes kasutusele taastöödeldud plastiku, vähendades kasvuhoonegaaside emissiooni ning kasutades uusimaid tehnoloogiaid, mis lubavad maksimaalselt säästa ümbruskonna ökosüsteeme.
Tuntud Klorane tootesarjad:
Galanga ekstraktiga kõõmavastane šampoon sobib nii kuiva kui rasuse kõõma korral. Alates 15. eluaastast. Granaatõuna ekstraktiga ... juuksevärvi kirgastavad šampoon ja palsam värvitud juustele.
Tootesari Hiniini ja eeldeveisi orgaanilise ekstraktiga pakub tooteid juuste hõrenemise ja väljalangemise vastu. Valikus šampoon, palsam ja juusteväljalangemisvastane seerum. Kogu perele sagedaseks pesemiseks mõeldud kaeraekstraktiga tootesari sobib lastele alates 3. eluaastast. Valikus on vedel šampoon, tahke šampoon, kuivšampoon kahes variandis (ka tumedatele juustele) ning juuksepalsam.
Kummeli ekstraktiga šampoon ja palsam lisavad heledatele juustele ilusa kuldse läike. Linaekstraktiga šampoon, kuivšampoon, palsam ja sprei õhukestele, peadligi hoidvatele juustele volüümi lisamiseks. Hõrgu aroomiga Mangovõiga tootesari pakub hooldust kuivadele ja väga kuivadele juustele. Sarja kuuluvad vedel šampoon, tahke šampoon, juuksepalsam ja mask ning juustesse jäetav päevakreem. Tooted sobivad lastele alates 3. eluaastast.
Nõgese ekstraktiga tootesari rasustele juustele. Valikus nii vedel- kui ka kuivšampoon. Orgaanilise rukkilille ekstraktiga šampoon ja palsam plaatinablondidele või hallidele juustele neutraliseerivad kollaseid toone andes juustele ilusa hõbedase läike. Pojengi ekstraktiga tooted on mõeldud tundlikule peanahale. Sarjast leiab šampooni ja geel-palsami juustele ja peanahale.
Sidruni ekstraktiga šampoon puhastab juukseid viimistlustoodete jääkidest, annab juustele sära ja neutraliseerib kohaliku kareda vee toime. Vesimündi ekstraktiga sarja tooted puhastavad juukseid õhusaaste osakestest, neutraliseerivad ebameeldivaid lõhnasid (toidu-, tubaka jne.), värskendavad juukseid ja lisavad neile sära. Tootesarja kuuluvad šampoon, kuivšampoon, juuksepalsam ja juustesse jäetav kaitsev sprei.
Klorane tooted on:
98% looduslikku päritolu koostisosadega · ei sisalda loomset päritolu koostisosi · 100% biolaguneva koostisega · Sulfaadivabad · Silikoonivabad · Mineraalõlide vabad · Hüpoallergeensed · Ökoloogiliselt puhtad