A-Derma

A-DERMA on esimene dermokosmeetikabränd, mis põhineb taimse toimeaine Rhealba kaera ekstraktil. Tänu oma täiuslikule puhtusele ja rahustavate toimeainete erakordsele rikkusele hoolitseb see õrna ja hapra naha eest. Spetsiaalselt tundliku naha vajadustele loodud tooted on sobilikud alates imikutest kuni eakateni, et tagada igat tüüpi tundliku naha igapäevane heaolu.
EXOMEGA CONTROL tootesari on kuivale, sügelevale atoopilisele nahale. Pakub kompleksset hooldust: pehmendav dušiõli või kaks+ühes pesemisgeel nahale ja juustele õrnalt puhastavad... nahka. Pehmete, kiiresti imendavate tekstuuridega nahahooldustooted tagavad kiire leevenduse kuivale probleemsele nahale ning pakuvad niisutust 24-ks tunniks. Kõik tooted sobivad kasutamiseks alates 1. elupäevast.
Põhihooldus kogu pere haprale nahale pakub universaalseid niisutavaid hooldustooteid näole, kehale, kätele ning ülirikkaliku dušigeeli ja dermatoloogilist seepi naha puhastamiseks.
DERMALIBOUR vase- ja tsingipõhised kreemid on mõeldud tundlikule ärritunud nahale. Ärritunud nahk on keskkonna poolt tundlikuks muutunud nahk, mida iseloomustab punetus ja naha ebamugavustunne. Tootevalikus on vahutav geel, kaitsev kreem ja taastav kreem.
EPITHELIALE sari on loodud nõrgenenud naha taastamiseks pärast pindmisi dermatoloogilisi protseduure ja pindmiste epidermise seisundite tõttu, mis võivad nahale oma jälje jätta. Valikus taastav kreem ning armidevastane massaažiõli.
CYTELIUM sarja sprei aitab kuivatada õrna ja ärritunud nahka (niisked piirkonnad, nahavoldid, istmikupiirkond jne).
CUTALGAN on eksperthooldussari, mis rahustab naha ebamugavustunnet nagu näiteks sügelus, kipitus, naha kiskumine, kuumatunne. Valikus värskendav rahustav sprei.