FARINGO SPRAY 20ML

7,90 €

395,00 €/l

Rõõm Kingitus

Telli vähemalt 49 € eest tooteid ning saad omale ostukorvis TASUTA kingituse kaasa valida!


Koostis
Saialill, astelpaju
Tootevorm / pakend
SPREI
Kogus pakendis
20ML

Tootetutvustus, otstarve
Meditsiiniseade.

Sprei astelpaju ja saialillega.

Suuõõne ja neelu limaskesta ärrituse leevendamiseks pärast erinevaid protseduure või põletiku korral.

Kõik koostisosad on looduslikud õlid, mis moodustavad mehaanilise kaitsekihi ja katavad suuõõne ja neelu limaskesta. See aitab hoida limaskesta niiske ning elastsena, vähendab ebamugavustunnet ja valu, karedat ning kipitavat tunnet kurgus ja kergendab ka toidu neelamist.

Netokogus 20ml

Kasutamisjuhised
Loksutage pudelit. Võtke pudel kätte pihustusotsikuga enda suunas. Pöörake pihustusotsik 90 kraadi vastupäeva.Suunake pihustusotsik suhu.Esmakordsel kasutamisel pihustage FarinGOspray suhu, vajutades pihustile 2-3 korda. Hoidke pudelit püstises asendis. Üks vajutus pihustile pihustab umbes 200mg toodet. Kasutage toodet 3 korda päevas. Võib kasutada lastel alates 2.eluaastast.

Koostisosade loetelu
Taimeõli, astelpajuõli (Oleum hippophaes), saialille õisikute õlitõmmis (Oleum calendulae) ja bergamotiõli (oleum Bergamii).

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Ärge kasutage, kui olete selle toote mis tahes koostisosade suhtes ülitundlik(allergiline). Vältige toote sattumist silma! Võib kasutada lastel alates 2. eluaastast, lastel kuni 6. eluaastani kasutada täiskasvanu järelvalve all.

Säilitamistingimused
Säilitada hoolikalt suletud pakendis, toatemperatuuril (15-25 C). Kuivas, lastele eest varjatud ja kättesaamatus kohas. Pärast pakendi avamist kasutada ära 3 kuu jooksul.

Seadme ja pakendi sisu
FarinGOspray pudel 20ml ja infoleht.

Tootja või tootja volitatud esindaja
SIA Silvanols, Kurbada 2a, Riia, LV-1009, Läti.
www.silvanols.com

Päritoluriik
Läti
Write Your Own Review
You're reviewing:FARINGO SPRAY 20ML
Sinu hinnang