Ilukatsetuste rubriik: millist tahket šampooni ja palsamit valida?

25.08.2023

Ilukatsetuste rubriik: millist tahket šampooni ja palsamit valida?

Tahked šampoonid ja palsamid on viimasel ajal ilumaailmas märkimisväärset tähelepanu pälvinud ning saavutanud suure populaarsuse nii keskkonnateadlikkuse kui ka praktilisuse tõttu.  Tahkel kujul kosmeetika võimaldab oluliselt vähendada plastiku kasutamist pakendamisel, olles seeläbi oluliselt keskkonnasõbralikum alternatiiv klassikalisele kosmeetikale. Praktilisuse koha pealt on tahke šampoon ja juuksepalsam mugavaks kaaslaseks ka reisikotis. Võib öelda, et tahked šampoonid ja palsamid on samm suunas, kus ilu- ja hooldustooted ühendavad endas nii tõhususe kui ka keskkonnahoidlikkuse.

Siiski, ei soovi me tehes keskkonnasõbralikumaid valikuid kaotada toodete efektiivsuses ja kvaliteedis ning juuksehooldustoodete kasutamise ootuseks on pehmed ja siidised juuksed. Kas tahke šampoon/ looduslik šampoon tõesti toimib sama hästi? Kas juuksed ei jää pärast kasutamist kahused ja kuivad? Ning kuidas toimivad tahked juuksepalsamid? Just nende tekkinud küsimuste tõttu testisime meeleldi Leedu looduskosmeetika tootja Solidu tahkeid šampoone ja palsameid. Eesti looduskosmeetika on meile juba tuttavam, kuid Leedu tahke looduskosmeetika tundus meile igati kajastamist väärt.

Siinkohal kajastame Apotheka Beauty naiskonna tagasisidet:

Juba paki saabumine tekitas ootusärevust – ruum oli täidetud justkui aroomipilvega, mis oli märk sellest, et pakist tuleb midagi eriti põnevat. Läks krabamiseks, kes mida proovida saab...

Siinkohal toome välja meie esmased lemmikud tooted, kuid edaspidistest postitustes jagame ka teiste toodete tagasisidet, mis ei jäänud sugugi halvemaks.

SOLIDU tahke šampoon PINK ja tahke juuksepalsam Hair Candy:


Testis Maaria:PINK tahke šampoon sobib normaalsetele juustele igapäevaseks kasutamiseks ja on rikastatud pojengi juurte ja lõhnava ylang-ylangi eeterliku õliga.

Šampoon on mõnusa kujuga käes hoida ning lihtne juustele kõikjale kanda. Vahutab väga hästi, mis minu jaoks on väga meeldiv lisa alati šampoonidel - annab mõnusama ja meeldivama pesuelamuse. Mul on tihedad juuksed ja tihti probleem, et toodet raske kõikjale kanda ja pesen aega-ajalt ka 2-3x järjest pead üle, et tekiks see puhas tunne. PINK šampooniga saab toote põhjalikult kõikjale juustesse ning ka mahapesemine on lihtne.

Mul on loomuliku kerge laine/lokiga juuksed ning see šampoon toob selle loki eriti hästi esile! Juuste hoidvus jääb ilus ja kohev (mitte peadligi hoidev) ning kahuvaba. Juuksed püsivad puhtad ja viisaka välimusega 2-3 päeva. Väga meeldib ja kindlasti soovitan!

Šampooni sobitasin kokku Solidu HAIR Candy juuksepalsamiga, sest mina ilma palsamita ei saa/oska/taha. HAIR CANDY on kahekordse toimega palsam, mille ülemine osa on mõeldud juukseotstele, mis muutuvad kergesti kuivaks ja vajavad täiendavat toitu, ning alumine osa on mõeldud juuste juurtele, mis vajavad palju kergemat hoolitsust. Iseenesest põnev, aga kui sul on see seebipalsam seal käes, siis üldiselt ei jälgi seda, mis pidi ja mida kuhu juustesse kannad. Mina küll vähemalt! Kuid sellegipoolest on palsam igati kiiduväärt: mugav juustele kanda ja  juukseid pehmendavat tulemust on juba toodet mahaloputades tunda. Jätab juuksed pehmeks ja siidiseks. Kuivades ei jää need rasked ega kahused.

Minu jaoks on väga oluline ilutoodete juures ka see elamus: lõhnad, mõnus kasutada + siis muidugi lõpptulemus. Igati kiiduväärt duo ja väga tahan katsetada ka Solidu teisi tooteid!“


SOLIDU tahke šampoon GRANDMA SAID:


Testis Ingra: „Solidu tahke šampoon ületas kõik minu ootused. Alguses olin veidi skeptiline, kuna arvasin, et tahke šampoon ei vahuta hästi, kuid selles osas Solidu üllatas mind. Pärast pesu olid mu juuksed mitte ainult puhtad, vaid ka üllatavalt pehmed ja siledad.

Mis mind kõige enam võlus, oli šampooni meeldiv lõhn. Iga peapesu Grandma Said šampooniga oli justkui jalutuskäik metsas.

Lisaks sellele on Solidu ka keskkonnasõbralik valik, kuna see võimaldab mul vähendada plastpakendite kasutamist. Olen tõesti rahul, et proovisin nende tahket šampooni ja mulle meeldis see nii väga, et kindlasti tahan proovida ka Solidu tahket palsamit.

Kokkuvõttes olen väga rahul Solidu tahke šampooniga ja soovitan seda kindlasti ka teistel proovida. See on suurepärane valik, kui otsid tõhusat, keskkonnasõbralikku ja meeldiva lõhnaga šampooni.“


Kokkuvõtvalt võib öelda, et Apotheka Beauty naiskonna poolt tuleb kindel „pöial püsti“ Solidu tahkele kosmeetikale. Bränd oli meie jaoks tõeline positiivne üllataja ning soovitame julgelt tooteid kõigile ilugurmaanidele.

Minu ilu saladus:

 • AKNE – nahaseisund, mis vajab hoolt

  AKNE – nahaseisund, mis vajab hoolt

  Loe edasi

 • 5 pigmendilaikudega seotud müüti, millest võiksid rohkem teada

  5 pigmendilaikudega seotud müüti, millest võiksid rohkem teada

  Loe edasi

 • Mida teha kui laps tahab meikida?

  Mida teha kui laps tahab meikida?

  Loe edasi

 • Parimad vananemisvastased toimeained, mida oma näokreemist võiks kindlasti otsida!

  Parimad vananemisvastased toimeained, mida oma näokreemist võiks kindlasti otsida!

  Loe edasi

 • Cumlaude Lab – tõhusad lahendused naiste intiimtervise toetamiseks

  Cumlaude Lab – tõhusad lahendused naiste intiimtervise toetamiseks

  Loe edasi

Kõik postitused

Seotud tooted: