GELOREVOICE TBL N20 KIRSS

10,76 €

Hind Apotheka kliendikaardiga 5,40 €

0,54 €/tk

Rõõm Kingitus

Telli vähemalt 49 € eest tooteid ning saad omale ostukorvis TASUTA kingituse kaasa valida!


Koostis
Ksantaan, karbomer, naatriumhüaluronaat
Tootevorm / pakend
TBL
Kogus pakendis
N20

  • -50%

Tootetutvustus, otstarve
GeloRevoice® kurgutabletid

Meditsiiniseade
20 tabletti

Kadunud hääle toob tagasi GeloRevoice®. Külmetushaigused, hääle ülekoormus või kuiv õhk (keskküte, konditsioneerid) mõjuvad häälele halvasti. Tagajärjeks on kurgukähedus, kurguärritus, kõditustunne kurgus ja suukuivus. Kõik see pole mitte üksnes ebameeldiv, vaid märk sellest, et kurgu limaskest on kahjustunud. Haigustekitajad saavad kergemini organismi tungida ja põhjustada viirus- ja külmetushaigustesse nakatumist.

GeloRevoice® kurgutablettides sisalduv hüaluroonhape moodustab suu ja kurgu limaskestal ainulaadse hüdrogeelkompleksi. See kaitsekiht takistab haigustekitajate organismi tungimist ja kiirendab kurgu limaskesta paranemist. Samuti on tablettidel kerge kihisev efekt, mis suurendab sülje eritumist ja niisutab limaskesti. GeloRevoice® kurgutabletid vähendavad ebameeldivat tunnet kurgus ja toovad hääle tagasi.

Kasutamisjuhised
Kasutamine: GeloRevoice kurgutablette kasutatakse suu ja kurgu limaskesta efektiivseks kaitseks.
GeloRevoice kurgutablette võib võtta vastavalt vajadusele mitu korda päevas, nt iga 2-3 tunni järel, soovitavalt pärast kerget einet. Päevas võib võtta kuni 6 tabletti. Laske GeloRevoice kurgutablettidel aeglaselt suus lahustuda, et tagada hüdrogeelkompleksi täielik moodustumine ja hajumine. Kurgutablette ei tohi närida ega tervelt alla neelata. Pärast tableti võtmist sulgege alati hoolikalt alumiiniumtuub.

Koostisosade loetelu
Koostisosad: ksantaan, karbomeer, naatriumhüaluronaat, isomalt, naatriumvesinikkarbonaat, ksülitool, sidrunhape, makrogool, lõhna- ja maitseained (kirss, mentool), kaaliummonovesinikfosfaat, tsinkstearaat, ränidioksiid, sukraloos.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
GeloRevoice kurgutablette ei tohi kasutada inimesed, kel esineb ülitundlikkus mõne koostisaine suhtes. Kurgutablette ei soovitata kasutada inimestel, kel on tugevalt häiritud süljevoolus (nt Sjögreni sündroom). Inimesed, kes põevad fenüülketonuuriat (pärilik ainevahetushäire), peavad meeles pidama, et GeloRevoice kurgutabletid sisaldavad magusainet aspartaami. Mitte kasutada koos suu- ja kurgu piirkonna ravimitega.
Mitte kasutada pikali asendis, nt magama minnes, kuna on lämbumisoht.
Mitte kasutada alla 6-aastastel lastel.
Madala soolasisaldusega dieedil olevad patsiendid peavad meeles pidama, et 1 GeloRevoice kurgutablett sisaldab 3,2 mmol naatriumi.
Liigsel kasutamisel võivad GeloRevoice kurgutabletid põhjustada kõhulahtisust või seedetrakti häireid.

Säilitamistingimused
Säilitada kuivas kohas, temperatuuril kuni 25°C. Pärast tableti võtmist sulgege alati hoolikalt alumiiniumtuub.

Seadme ja pakendi sisu
Alumiiniumtuub 20 tabletiga.

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja: G. Pohl-Boskamp GmbH & Co. KG, Kieler Strasse 11, 25551 Hohenlockstedt, Saksamaa
Esindaja Eestis: KBM Pharma OÜ, Tähtvere 4, 51007 Tartu

Päritoluriik
Saksamaa
Write Your Own Review
You're reviewing:GELOREVOICE TBL N20 KIRSS
Sinu hinnang