GUM GEEL-HAMBAPASTA PAROEX 0,12% KLOORHEKSIDIINIGA 75ML

8,71 €

116,13 €/l


Tootevorm / pakend
HAMBAGEEL
Kogus pakendis
75ML

Tootetutvustus, otstarve
Hambageel, mis on spetsiaalselt hambakatu professionaalseks eemaldamiseks ja ärritunud periodondikudede tervisliku seisundi parandamiseks.

• Aitab vähendada hambakatu ladestumist
• Aitab rahustada tundlikke igemeid
• Aitab säilitada igemekudede tervist

Sobib ideaalselt enne ja pärast kirurgilist sekkumist suuõõnes, hammaste väljatõmbamist ja proteeside paigaldamist.
Kloorheksidiindiglükonaadi (CHX) kui hambakatu tekkimise vastase toimeaine ja tsetüülpüridiinkloriidi (CPC) koostoimel on kauakestev võime rünnata tekkinud hambakattu ning ennetada seda põhjustavate bakterite ja toksiinide teket.

GUM Paroex 0,12% CHX hambapasta koostises on ka E-vitamiin- efektiivne antioksüdant, mis aitab neutraliseerida igemekudesid ründavaid vabu radikaale, aaloe, mis toidab ja rahustab ärritunud suukudesid ja provitamiin B5, mis elustab igemeid ja säilitab nende toonust.

GUM Paroex geel ei sisalda anioonseid vahtu tekitavaid aineid (nagu nt naatriumlaurüülsulfaat), mis võivad ärritada igemeid, põhjustada suuõõne haavandeid või pärssida kloorheksidiini tõhusat toimet. Värske mündimaitse.

Kasutamisjuhised
Kandke geel GUM Paroex pehmele hambaharjale ja harjake hambaid iga toidukorra järel või vähemalt kaks korda päevas 3 minutit. Maksimaalse toime saavutamiseks soovitatakse kasutada koos GUM Paroex suuloputusveega.

Koostisosade loetelu (Ingredients)
Glycerin, Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, PEG-40, Hydrogenated Castor Oil, Hydroxyethyl Cellulose, Panthenol, Aroma, Cocamidopropyl Betaine, Tocopherol, Sodium Saccharin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Sodium Methylparaben, Chlorhexidine Digluconate, Sodium Chloride, Cetylpyridium Chloride, Sodium Benzoate, Limonene, Cl 42090.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Sobib kasutamiseks ainult täiskasvanutele. Välispidiseks kasutamiseks. Mitte alla neelata. Mitte kasutada allergiate puhul toote koostisosade vastu (nt kloorheksidiin diglükonaat).

Säilitamistingimused
Säilitada toatemperatuuril.

Netokogus
75 ML

Vastutav isik
Sunstar Europe S. A., Šveits

Maaletooja: Baltic Business Partners OÜ; info@bbp.ee; Info tel.: +372 7 367 268.

Päritoluriik
Hispaania
Write Your Own Review
You're reviewing:GUM GEEL-HAMBAPASTA PAROEX 0,12% KLOORHEKSIDIINIGA 75ML
Sinu hinnang