MAMITA KAPSLID N30

13,18 €

0,44 €/tk


Koostis
Vitamiinid, mineraalid, kalaõli
Tootevorm / pakend
CAPS
Kogus pakendis
N30

Tootetutvustus
Toidulisand on soovitatav rasedust planeerivatele, rasedatele ja rinnaga toitvatele naistele. Toidulisand mamita on mõeldud täiendavalt igapäevasele toidule vitamiinide, mineraalainete ja küllastamata rasvhapete puuduse ning nende ainete suurene- nud vajaduse korral.
Eikosapentaeenhape (EPA) ja dokosaheksaeenhape (DHA), kalaõli koostisosad, kuuluvad oomega-3 küllastamata rasv- hapete hulka.
Raud aitab kaasa hapniku transpordile kõikidesse keha organitesse ja kudedesse. Jood on mikroelement, kilpnäärme hormoonide koostisosa, see on vajalik normaalseks kasvuks ja arenguks. Vitamiin B12 on tähtis närvisüsteemi rakkude normaalseks funktsiooniks ning vererakkude tootmiseks.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
Võtke üks kapsel ööpäevas. Toidulisandit mamita on soovitatav kasutada raseduse planeerimise korral ning raseduse ja rin- naga toitmise ajal. Konsulteerige toidulisandi kasutamise osas oma arsti või apteekriga.

Sisaldus päevase annuse kohta
Vitamiin B6 1,6 mg (114%*), vitamiin B12 2,5 µg (100%*), foolhape 400 mcg (200%*), raud (raudsulfaat) 17 mg (121%*), jood (kaaliumjodiid) 150 µg (100%*), kalaõli 100 mg, millest EPA (eikosapentaeenhape) 18 mg ja DHA (dokosaheksaeenhape) 12 mg.
*NRV% - % päevasest võrdluskogusest täiskasvanul

Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES)
Kalaõli, zhelatiin, niiskusesäilitaja glütserool, sojaoaõli segu, raud(II)sulfaat, antioksüdant sojaletsitiin, püridok- siinhüdrokloriid, toiduvärv titaandioksiid, foolhape (pteroüül- monoglutamiinhape), kaaliumjodiid, toiduvärv raudoksiid, tsüanokobalamiin.

Hoiatused
Tähelepanu!
Toidulisandit ei tohi kasutada mitmekesise toitumise asendajana.
Toidulisandi tarbimine ei asenda tervislikku elustiili.
Soovitatavat annust ei tohi ületada.
Kasutamine tuleb lõpetada ülitundlikkuse korral mõne koostis- osa suhtes.

Säilitamistingimused
Hoida temperatuuril 15-25 °C. Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas. Hoida originaalpakendis, valguse ja niiskuse eest kaitstult.

Netokogus
N 30

Tootja, pakendaja, turustaja
Turustaja: Orivas, J. Jasinskio 16B, Vilnius, Leedu.

Päritoluriik
Saksamaa
Write Your Own Review
You're reviewing:MAMITA KAPSLID N30
Sinu hinnang