MAUBE JUUKSESPREI ASTRID 200ML

10,90 €

54,50 €/l


Tootevorm / pakend
JUUKSESPREI
Kogus pakendis
200ML

  • UUS

Tootetutvustus, otstarve
Maûbe lastetooted on mõeldud lastele, kes ei ole enam päris imikud, aga ei ole veel ka noorukid või täiskasvanud. See on süütu, lõbus, lähedane ja
mängule kutsuv universum, mis pole samas lapsik ning põhineb erineva iseloomuga tegelastel, kellest igaüks jutustab oma loo.
Need on lastele suunatud apteegitooted, mille kujunduslahendus eristub tavapärastest apteegibrändidest. Meie toodetes saavad kokku pilkupüüdev kujundus ja kasupõhine koostis, mis arvestab naha vajadustega. Meie sihtrühmaks on rikkumata loomuga rõõmsameelsed ja mänguhimulised lapsed alates 5. eluaastast, kes ei ole enam päris väikesed, aga ei mõtle veel ka täiskasvanute kombel.
Meie sihtrühm ja nende vanemad või õed-vennad, kes neile MAÛBE lastele mõeldud tooteid ostavad, eelistavad pilkupüüdvaid, lihtsaid ja kergesti mõistetavaid tooteid.

Pikkade pruunide kiharatega Astrid on introvert, kes armastab lugeda ja õppida uusi asju. Tema hobide hulka kuulub näiteks tundide kaupa raamatukogus istumine ja raamatute neelamine. Talle meeldib teadustöö ja ta…
Loe edasi
Write Your Own Review
You're reviewing:MAUBE JUUKSESPREI ASTRID 200ML
Sinu hinnang