D’DIFFERENCE toodetega saad naha kiiresti korda!

04.07.2022

D’DIFFERENCE toodetega saad naha kiiresti korda!

D’DIFFERENCE’i tootja on AS Chemi-Pharm, mida juhib Ruth Oltjer, kes on ametilt arst. Dr.Oltjeril tekkis haiglas töötades ja päeva jooksul 80-100 korda pindu ja nahka desinfitseerides astma ja aastal 1997 pani ta aluse oma ettevõttele, mille tegevus oli esialgu naha-ja hingamisteede sõbralike desinfektsioonivahendite distributsioon. Sõna levis kiiresti, äri kasvas ja juba aastal 2000 pandi alus tootmisettevõttele Nõmmel.

Ühel hetkel hakkasid haiglad küsima ka kreeme, sest pikalt haiglas olevad inimesed vajavad päris palju nahahooldust - nii pesemist kui ka kreemitamist. Vastasel juhul naha kaitsekiht nõrgeneb. Esialgu hakkab nahk punetama ja kestendama ning hiljem võivad tulla juba lamatised või muud probleemid.  Esimesena hakatigi tootma kreeme ja hooldusvahendeid kehale. 

D’DIFFERENCE on eriline!

Kui naine teeb ettevõtte, siis on selle taga suurem missioon. Ruthil oli samamoodi – arstina oli tal tahe inimesi aidata ja teisest küljest soov kasutada maailma parimaid kreeme. Ta hakkas juba 15 aastat tagasi välja töötama looduskosmeetikat, mille kandev idee on, et tooted peavad korda tegema naha loomuliku kaitsekihi, põhinema võimalikult suures ulatuses looduslikul toorainel olema tõhusad, ohutud, andma tulemusi ja paitama meeli. Kõige aluseks on kvaliteetne tooraine, mis on looduslik ning kannab endas naha jaoks väärtuslikke omadusi. Teiseks oluliseks komponendiks on õige tehnoloogia valik, mis võimaldab koostisosadel säilitada nende algsed omadused ehedaimal viisil.

 

4D, 5D ja 6D sarjad mida see tähendab?

D-d on lubadused, mida meie kreemid täidavad:
4D – niisutab, toidab, taastab naha kaitsekihi ja muudab selle tugevamaks.

5D – pinguldab, niisutab, toidab, taastab naha kaitsekihi ja muudab selle tugevamaks.

6D – ühtlustab jumet, pinguldab, niisutab, toidab, taastab naha kaitsekihi ja muudab selle tugevamaks.

Uuendused on meie brändi DNA-s

Me ajame taga uuenduslikkust ning toodete efektiivsust. Tahame, et inimesed näeksid vahet enne ja pärast meie toodete kasutama hakkamist. Kolm viimast komponendihitti on vasepeptiidid, mis vastutavad naha üldise ilu ning heaolu eest, rakke üles äratav aineühend, mis annab nahale energiasüsti ja puhas C-vitamiin, koos glutatiooni ning kullaga. Toode peab tegema naha kaitsekihi tugevamaks, kortsud siledamaks, naha pringimaks ja jume ühtlasemaks. 

Hästi suur samm on olnud VEGAN toodete maailma astumine. See sai teoks seetõttu, et on leitud võimalus kuidas suhkrupeedist ning suhkruroost fermenteerimise teel siidiproteiine saab. Varem oli tegu loomse protsessiga ja olime valmis komponendi oma toodetest välja võtma, aga õnneks leidsime sellest ainest innovatiivse versiooni. Siidiosakesed muudavad naha hästi siledaks ja seda inimesed kreemidelt ootavad.

 

Mille järgi tuleks endale tooted valida?

Kreemi peaks ostma vastavalt vajadusele, mitte vanusele. Iga naine näeb peeglisse vaadates, millega ta rahul ei ole. Kes ei ole rahul sellega, et ta nahk läigib, kes pole rahul sellega, et nahk on lõtvunud, kellele ei meeldi kortsud.

Noortel tüdrukutel, kellel hakkab hormonaalne möll pihta, on kõige tähtsam alustada korrektsest puhastusest. Kui sa juba puhastad, siis ükskõik kui leebe see puhastusgeel ka pole, see ikkagi kuivatab kergelt. Kui kasutada tugevaid pesugeele, mis kuivatavad veelgi rohkem, võib juhtuda, et pinna pealt on nahk kuiv, ent alt tuleb rasu juurde ja nii tekivad nahaalused punnid. Seega peab kindlasti kasutama ka niiskussisaldust tasakaalustavat kreemi.

 

Toodete kasutajate kommentaarid:

D’DIFFERENCE on enim auhinnatud kohalik nahahooldussari. Oleme saanud tunnustust erinevate ajakirjade ilukonkurssidel ja palju kiitust ka tuntud inimeste poolt.

Evelin Võigemast: “Pärast D’DIFFERENCE toodetele truuks jäämist on minu näonahk oluliselt paremas olukorras kui varem. Ja tunnen üle väga mitme aasta, et saan rahuliku südamega tööst vabadel päevadel meigivabu päevi teha. Päriselt hea meel, et meil tehakse Eestis nii head kosmeetikat, mis teeb väga paljus ka suurtele maailma brändidele silmad ette. Ja minu jaoks ei ole vähetähtsad ka puhtad koostisained ja parabeenide puudumine. Hea meel on osta nahahooldustooteid, mis on valmistatud Eestis.“

                                                                                                                                                      

Eesti toodet võiks eelistada mitmel põhjusel, üks olulisematest on kohalolu. Me oleme oma kliendile olemas ja hoolitseme vahetu suhtluse eest. Ootame alati tagasisidet, ettepanekuid ja arvamusi oma toodete kohta. See kõik aitab meil veelgi paremaks saada!

 

 

 

Minu ilu saladus:

 • Kuidas hooldada allergilist või ülitundlikku nahka?

  Kuidas hooldada allergilist või ülitundlikku nahka?

  Loe edasi

 • Päike ja pigmendilaigud

  Päike ja pigmendilaigud

  Loe edasi

 • Nahaarst selgitab: kuiva naha peamised põhjustajad ja soovitused selle hooldamiseks

  Loe edasi

 • Apotheka Beauty selle sügise ilulemmikud!

  Loe edasi

 • Sügavate toonide aeg ─ loo sügiseselt kaunis jumestus!

  Loe edasi

Kõik postitused