MULTI-GYN FLORAPLUS 5ML N5

15,95 €

638,00 €/l

Rõõm Kingitus

Telli vähemalt 49 € eest tooteid ning saad omale ostukorvis TASUTA kingituse kaasa valida!


Toimeaine kogus
5 ML
Tootevorm / pakend
VEDELIK
Kogus pakendis
N5

Tootetutvustus, otstarve
Multi-Gyn FloraPlus
- Ravib ja aitab vältida tupeseene probleeme
- Annab laktobatsillidele prebiootilise stimulatsiooni
- Leevendab sügelust, ärritust, lõhna ja voolust
- Ennetab (korduvat) kandidoosi
- Oma prebiootilise toimega toetab tupe tervislikku floorat
- Tõrjub kahjulikke mikroorganisme ilma resistentsuse riskita
- Optimeerib tupe pH-taset
- On bioaktiivne, ohutu ja looduslik

Kuidas Multi-Gyn FloraPlus'i toimib
Multi-Gyn FloraPlus on looduslik toode, mis põhineb patenteeritud bioaktiivsel 2QR-kompleksil kombinatsioonis prebiootiliste komponentidega. Prebiootikumid on Flora Plus'is toitvateks koostisaineteks, mis toetavad heade ja kasulike laktobatsillide juurdekasvu. FloraPlus'i koostises olevad prebiootikumid on unikaalne kombinatsioon vitamiinidest, aminohapetest ja monosahhariididest. Multi-Gyn FloraPlus optimeerib tupe floorat ja pH-taset. 2QR-kompleks on taimedest saadud ja bioaktiivsetest polüsahhariididest koosnev looduslik aine. Tal on unikaalne võime blokeerida kahjulike bakterite kinnitumist ja sellisel viisil neutraliseerib ta need bakterid tõhusal ja loomulikul teel. Selline looduslik blokeeriv ja prebiootiline toime on täiesti ohutu ja kahjutu, kuna see ei põhine mürgistel ainetel või tugevatoimelistel kemikaalidel ja seetõttu ei ole negatiivseid kõrvaltoimeid. See unikaalne kombinatsioon teeb Multi-Gyn FloraPlus'i hea tervisega tupe jaoks ideaalseks tooteks.

Multi-Gyn FloraPlus tasakaalustab tupe floorat kahjulikke mikroobe pärssides ja kasulike laktobatsillide (piimhappebakterite) kasvu toetades. Nii loob Multi-Gyn FloraPlus optimaalse ja loomuliku floora, mis väldib soovimatute mikroorganismide, nagu kandida, üleküllusega seotud ebamugavustunnet. Seetõttu on FloraPlus väga tõhus (korduvate) vaginaalsete probleemide ennetamisel. Ta leevendab ebamugavustunnet nagu voolust, sügelust, ärritust, punetust ja tundlikkus.
Multi-Gyn FloraPlus ei ole seenevastane ravim, vaid tema unikaalse toimemehhanismi tõttu IIA klassi meditsiiniseade.

Näidustused
- menstruatsioonijärgselt või peale (kaitsevahenditeta) seksuaalvahekorda
- ravimite, näiteks antibiootikumide, tarvitamise ajal või pärast tarvitamist
- kui ujute sageli ning puhkuse ajal
- kui teil esineb ebamugavustunne nagu sügelus, ärritus, lõhn või voolus
- kui te olete vastuvõtlik tupeseene nakkusele, on FloraPlus ideaalne toode, vältides ja vähendades tõhusalt Candida (seene) juurdekasvu.
.... ja muudel juhtudel, kui teie tupp vajab pisut abi.

Multi-Gyn FloraPlus on looduslik toode, mis põhineb bioaktiivsel 2QR-kompleksil kombinatsioonis prebiootiliste komponentidega nagu aminohapped ja vitamiinid. See unikaalne koostis ei sisalda hormoone, loomse päritoluga koostisaineid, tugevatoimelisi kemikaale või lõhnaaineid ning ta on ohutu ja kahjutu.

Kasutamisjuhised
* Tupeseene probleemide raviks: kasutage 1 ühekordse annuse tuub vahetult enne magama minekut 5 järjestikuse päeva jooksul.
* Sügeluse, ärrituse, lõhna ja vooluse koheseks leevendamiseks: manustage 1 ühekordse annuse tuub mistahes ajal, kui vajate selliste sümptomite leevendust.
* Probleemide vältimiseks tupes (nagu korduvad seennakkused): heade laktobatsillide toetuseks ja kaitseks tupe probleemide vastu on piisav 1 FloraPlus'i annus iga 3 päeva jooksul

Multi-Gyn FloraPlus'i ei tohiks kasutada kauem kui 30 järjestikust päeva, nii saab tupe floora end ise ilma toetuseta reguleerida. Vaevuste püsimisel või kordumisel peaksite alati ühendust võtma oma arstiga.

Kasutamine
Multi-Gyn FloraPlus on prebiootiline vaginaalgeel, mida manustatakse tuppe. Iga tuub vastab ühekordsele kasutamiskogusele. Prebiootiline vaginaalgeel manustatakse spetsiaalselt kujundatud aplikaatoriga otse tuppe. Pärast kasutamist visake tuub ära.
Vaadake ühekordse annuse tuubi kasutamise juhiseid pakendis oleva kasutusjuhendi joonistelt.

1. Raputage tuubi sisu vastu tuubi otsa
2. Murdke tuubi otsik, seda keerates
3. Sisestage õrnalt (tuubi) aplikaatori peenike osa tuppe
4. Pigistage tuubi kergelt geeli kandmiseks tuppe
5. Jätkake tuubi pigistamist kuni selle eemaldamiseni

Märkus: Tuub on disainitud vajaliku koguse geeli manustamiseks. Juhistele vastava kasutamise korral jääb tuubi väike kogus geeli järele.

Enne Multi-Gyn FloraPlus'i kasutamist lugege hoolikalt kasutusjuhendit. Hoidke kasutusjuhend alles, et seda vajadusel uuesti lugeda.

Koostisosade loetelu
Galactoarabinan Polyglucoronic Acid Crosspolymer*, monosahhariidid, aminohapped, vitamiinid.
*2QR, patenteeritud bioaktiivsed polüsahhariidid. www.2QR.com

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Allergia Multi-Gyn FloraPlus koostisainete suhtes on väga harv. Kui teil on kahtlusi, kandke pisut geeli oma randme siseküljele. Sügeleva punetava laigu tekkimisel soovitame teil Multi-Gyn FloraPlus'i mitte kasutada.

Kõrvaltoimed
Kuna Multi-Gyn FloraPlus on tupele optimaalse happesusega ja sperma on aluseline, võib Multi-Gyn FloraPlus'i kasutamine vähendada spermatosoidide aktiivsust. Seetõttu ei tohiks rasestumise soovi korral enne ja pärast seksuaalvahekorda Multi-Gyn FloraPlus'i kasutada. Multi-Gyn FloraPlus'i ei saa kasutada rasestumisvastase vahendina. Teisi kõrvaltoimeid ei ole teada.

Rasedus ja imetamine
Ei ole teadaolevaid vastunäidustusti Multi-Gyn FloraPlus'i kasutamiseks raseduse ja imetamise ajal.

Säilitamistingimused
Multi-Gyn FloraPlus'i on soovitatav hoida temperatuuril +10°C kuni + 25°C (toatemperatuuril).

Seadme ja pakendi sisu
Pakendis 5 tuubi (igas tuubis 5 ml geeli) ja kasutusjuhend.

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja: BioClin BV, Delftechpark 55, 2628 XJ Delft, Holland.
Täiendav teave: BetaMed OÜ, Ringtee 43, 51013 Tartu. info@betamed.ee
BC180I.5
Write Your Own Review
You're reviewing:MULTI-GYN FLORAPLUS 5ML N5
Sinu hinnang