PASTA DEL CAPITANO SUUVESI VALGENDAV 400ML

7,85 €

19,63 €/l


Tootevorm / pakend
SUUVESI
Kogus pakendis
400ML

Tootetutvustus, otstarve
PASTA DEL CAPITANO VALGENDAV SUUVESI 400 ML
Plasdone® molekuli sisaldav suuvesi. Väljatöötatud spetsiaalselt plekkide eemaldamiseks. Ideaalne tundlikele hammastele ja igemetele. Ei sisalda naatriumlaurüülsulfaati (SLS), triklosaani ega parabeene.
Pasta del Capitano valgendav suuvesi, suunatud spetsiaalselt plekkide vastu hammastel, on eriti sobilik just neile, kellel on probleeme hammaste ja igeme tundlikkusega. Toime saavutatakse tänu unikaalses ja patenteeritud koostises sisalduvatele ainetele Sulfetal Zn®, Plasdone®, betaiin ja kaaliumtsitraat. Sulfetal Zn® on originaalne tsinki sisaldav molekul, millel on puhastavad omadused. Plasdone® on pleegitusaine, mis absorbeerib plekid ning taastab hammaste loomuliku valge värvuse, kahjustamata sealjuures hambaemaili. Betaiin on looduslik komponent, mis rahustab ja aitab ära hoida igemete ärritust. Kaaliumtsitraat vähendab hammaste tundlikkust.

Kasutamisjuhised
Toodet mitte lahjendada.
Kasuta korki jaoturina ning loputa suud vedelikuga vähemalt 30 sekundi jooksul.
Toodet võib kasutada iga päev enne ja/või pärast tavapärast hammaste pesu.

Koostisosade loetelu (Ingredients)
Aqua, Glycerin, Alcohol denat, Potassium citrate, Betaine, PVP, Polysorbate 20, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Benzoate, Sodium Lactate, Aroma, Lactic Acid, Sodium Bicarbonate, Sodium Fluoride, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3 Diol, Sodium monofluorophosphate, Zinc Coco-Sulfate, Sodium Saccharin, CI 47005, CI 42051, Limonene, Eugenol, Geraniol

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Vältida allaneelamist. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte kasutada alla 6-aastastel lastel. Pärast kasutamist sulgeda koheselt pakend. Allergiliste reaktsioonide korral lõpetada toote kasutamine. Sisaldab naatriumfluoriidi ja naatriummonofluorofosfaati.

Netokogus
400 ml

Vastutav isik
Tootja/vastutav isik: Farmaceutici Dott. Ciccarelli, Via Clemente Prudenzio 13, 20138, Milano, Itaalia.
Maaletooja/levitaja: Allium UPI OÜ, Laagri Ärimaja, Vae 16 Laagri, Harjumaa, Eesti.
Write Your Own Review
You're reviewing:PASTA DEL CAPITANO SUUVESI VALGENDAV 400ML
Sinu hinnang