Tervise puudutusega ilupood

Seda, et Apotheka on apteek, teame me kõik. Aga millest sai alguse Apotheka Beauty? Apteegi sortiment on väga rangelt reguleeritud. Apteeki valitakse tooted teatud kindlate nõuete järgi: need peavad sobima tundlikule nahale, olema kliiniliselt testitud, välja töötatud arstide poolt, toodetud ravimite valmistamise nõudeid järgides jne.. Samas on apteegis keelatud müüa dekoratiivkosmeetikat, hoolimata sellest, et tegemist on allergilise ning väga tundliku naha või silmadega inimestele mõeldud toodetega, mis on säilitusainete-, lõhnaainete- ja gluteenivabad ning nikkel-testitud – olgu need siis lauvärvid, ripsmetušid või kasvõi juuksehooldus- ja viimistlusvahendid.

Apteegis ei ole lubatud müüa toonivaid kreeme, isegi selliseid, mis on spetsiaalselt välja töötatud just vistrikulise või muul moel nõudliku naha seisundi parandamiseks. Saime aru, et selliseid tooteid on Eesti kaubandusvõrgust raske leida ning inimesed on oma murega üksi. Seetõttu sai loodud Apotheka Beauty – et inimestel oleks võimalik soetada endale just kvaliteetset ning samas nahka mitte liialt koormavat iluarsenali. Oleme oma riiulitele jõudvad sarjad välja valinud apteekrite abiga ja lähtuvalt toodete tervisepuudutusest, ehk need on kas dermatoloogiliselt kontrollitud, kliiniliselt uuritud või on tegemist üldse medikosmeetikaga – meditsiinilisel iluravil põhinevate nahahooldustoodete sarjadega.

Apotheka Beautyst leiab ka uudset ja põnevat nutrikosmeetikat ehk iluvitamiine ja toidulisandeid, mis keskenduvad just neile iluainetele, mida on vaja kaunite juuste, ilusate küünte ning särava ja noorusliku naha heaks, aga ka erinevat sorti iluprobleemide lahendamiseks.

Alates 9.11 on avatud T1 Kaubanduskeskuses ka Apotheka Beauty pood, kohe Apotheka apteegi kõrval. Seal saab proovida kõiki ilutooteid, mis müüdaval e-poes ja kogeda uut ja põnevat. Uues ilupoes oma koht ka kõrgekvaliteedilisel mineraalkosmeetikal ning medical make-up’il ehk arme ja ebakorrapärasusi tugevalt katvatel meigitoodetel. Selleks, et inimesel oleks toodete sobivuse osas suurem kindlus, võtame Apotheka Beauty poes kasutusele ka innovaatilised lahendused ja teenused. Näiteks on võimalik hinnata kaasaegseima aparaadiga naha seisundit või läbida peanaha diagnostika. Lisaks oleme ilupoodi planeerinud mitmeid teenuseid, mis teevad kiiresti kauniks: naha hapnikuga rikastamine, kõrvarõngaaukude tegemine, hammaste kiirvalgendus ja palju muud.