Tervise puudutusega ilupood

Seda, et Apotheka on apteek, teame me kõik. Aga millest sai alguse Apotheka Beauty? Apteegi sortiment on väga rangelt reguleeritud. Apteeki valitakse tooted teatud kindlate nõuete järgi: need peavad sobima tundlikule nahale, olema kliiniliselt testitud, välja töötatud arstide poolt, toodetud ravimite valmistamise nõudeid järgides jne.. Samas on apteegis keelatud müüa dekoratiivkosmeetikat, hoolimata sellest, et tegemist on allergilise ning väga tundliku naha või silmadega inimestele mõeldud toodetega, mis on säilitusainete-, lõhnaainete- ja gluteenivabad ning nikkel-testitud – olgu need siis lauvärvid, ripsmetušid või kasvõi juuksehooldus- ja viimistlusvahendid.

Apteegis ei ole lubatud müüa toonivaid kreeme, isegi selliseid, mis on spetsiaalselt välja töötatud just vistrikulise või muul moel nõudliku naha seisundi parandamiseks. Saime aru, et selliseid tooteid on Eesti kaubandusvõrgust raske leida ning inimesed on oma murega üksi. Seetõttu sai loodud Apotheka Beauty – et inimestel oleks võimalik soetada endale just kvaliteetset ning samas nahka mitte liialt koormavat iluarsenali. Oleme oma e-poodi jõudvad sarjad välja valinud apteekrite abiga ja lähtuvalt toodete tervisepuudutusest, ehk need on kas dermatoloogiliselt kontrollitud, kliiniliselt uuritud või on tegemist üldse medikosmeetikaga – meditsiinilisel iluravil põhinevate nahahooldustoodete sarjadega.

Apotheka Beautyst leiab ka uudset ja põnevat nutrikosmeetikat ehk iluvitamiine ja toidulisandeid, mis keskenduvad just neile iluainetele, mida on vaja kaunite juuste, ilusate küünte ning särava ja noorusliku naha heaks, aga ka erinevat sorti iluprobleemide lahendamiseks.