VIAMAX SILICONE GLIDE 70ML

26,79 €

382,71 €/l


Tootevorm / pakend
LUBRIKANT GEEL
Kogus pakendis
70ML

Tootetutvustus, otstarve
Silicone Glide - silikoonil põhinev libesti. Pikaajalise libestava efektiga.

Viamaxi tooted on loodud Rootsis ja need põhinevad afrodisiaakumitel, mida kasutatakse juba tuhandeid aastaid, et parendada naudingut, iha ja seksuaalset võimekust. Me kombineerime oma teadmised kaasaegse tootmisprotsessiga, kasutades kõrgeima kvaliteediga ürte. Sedasi saame luua kõige efektiivsema, innovatiivsema toote turul.

Silicone Glide: Pärast mitmeid aastaid uurimistöid Viamaxi Rootsi laborites, on Viamax suutnud luua kõige edasijõudnuma koostisega silikooni baasil libesti. Baseerub toitval silikoonkreemil, mida on proovitud ja testitud mitmeid aastaid. Viamax Silicon Glide koosneb kolmest erinevast kõrgkvaliteetsest silikoonist, mida kasutatakse ilutoodete hulgas, tagades parima libestustoote turul.

Unikaalne koostis tagab maksimaalselt siidise libestuse pikaks ajaks. Kohene efekt. Ei imendu kehasse. Sobib kasutamiseks kondoomidega. Sobib kasutamiseks vee sees - silikoonist libesti on Sinu parim sõber, kui armastad vee sees hullata. Silikooni põhjal valmistatud libestid tõrjuvad vett ning tagavad siidise libisemise pikaks ajaks ka vee all. Sobib ideaalselt ka anaalseksiks.

Kasutamisjuhised
Pigista pisut libestit oma sõrmeotstele ja määri seda õrnalt oma intiimpiirkonnale. Libestit saab kasutada nii kondoomiga kui ilma – ükskõik, kas see on siis juba peal või mitte.

Koostisosade loetelu
Koostisainete loetelu (Ingredients): Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Dimethicone Copolyol Crosspolymer, Dimethiconol.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Tähelepanu! Ei sobi kasutamiseks teiste silikoonist toodetega! Ei sobi kasutamiseks mitme partneriga. Toote silma sattumisel pesta koheselt rohke veega. Toote suhu sattumine võib tekitada kõhulahtisust ja oksendamist. Kõrvaltoimete tekkimisel pöörduga arsti poole.

Säilitamisjuhised
Hoiustada toatemperatuuril.

Netokogus
70 ml

Tootja
Maaletooja: Bioconcept Baltics OÜ, Tel: +372 6030 030. E-mail: info@bioconcept.eu. www.bioconcept.eu.

Päritoluriik
Rootsi
Write Your Own Review
You're reviewing:VIAMAX SILICONE GLIDE 70ML
Sinu hinnang