BABYNOS KÕHUSALV 10ML

5,76 €

576,00 €/l


Tootevorm / pakend
SALV
Kogus pakendis
10ML

Tootetutvustus, otstarve
Babynos kõhusalv sisaldab aniisi ja ristiköömne eeterlikke õlisid, mida kasutatakse juba aastakümneid imikute ja laste kõhuvaevuste leevendamiseks. Lõõgastav kõhumassaaž Babynos salviga aitab kaasa seedimisele ja soodustab gaaside väljutamist.
Salv ei sisalda sünteetilisi värv-, lõhna- ja säilitusaineid.

Kasutamisjuhised
Peale lapse söögikorda tuleb oodata umbes 30 minutit enne massaaži alustamist. Kõhumassaaž on ämmaemandate, õdede ja lastearstide poolt soovitatud massaažitehnika. Imikute puhul on kõhumassaaž võimalik juba alates viiendast elunädalast kui naba piirkond on lõplikult tervenenud. Et kõhumassaaž lapse ja ka teie enda jaoks osutuks meeldivaks, tuleb alustuseks luua hubane atmosfäär. Keerake valgus ruumis võimalikult hämaraks ja vältige häirivat taustamüra. Toatemperatuur peab olema selline, et lapsel ei hakkaks palja ülakehaga külm. Asetage laps selili mugavale, mitte liiga kõvale alusele. Voodi, diivan või paar pehmet katet põrandal sobivad kõige paremini. Võtke mugav isteasend, mis võimaldab teil kasutada massaažil mõlemat kätt. Võimaldage endale ja oma lapsele kõhumassaažiks ja ettevalmistusteks piisavalt aega. Tehke kõike rahulikus tempos. Nii kogete mõlemad rahulolu meeldivast lõõgastusest, mis kaasneb õigesti läbiviidud kõhumassaažiga. Salvi on lihtne tuubist väljutada, salv sulandub nahasoojuse toimel ja muutub meeldivalt lõhnavaks massaažiõliks. Pigistage tuubist 2 kuni 3 cm pikkune salvi riba oma kätele ja määrige pärast lühiajalist soojendamist lapse kõhule. Masseerige õrnalt väikeste, ringjate liigutustega. Alustage kõhu alumisest paremast küljest (lapse poolt vaadatuna). Liikuge kellaosuti suunas masseerides üles, siis risti üle kõhu ja mööda vasakut külge, vastavalt soolestiku kulgemisele, jälle alla. Tehke umbes 10 kuni 15 korda eelnimetatud ringikujulist liikumist ja peale väikest pausi korrake kogu protseduuri veel ükskord. Avaldage oma kätega lapse kõhule ühtlast ja õrna survet. Massaažisurve peab olema lapse jaoks selgelt tajutav, kuid ei tohi mingil juhul tunduda ebameeldiv ega valulik. Lisaks võite ka sõrmede või käsipalli abil naba ümbruses ringe teha. Massaaži pausi ajal ja massaaži lõpus suruge lapse jalad õrnalt tema kõhu vastu, et gaasid saaksid kergemini väljuda. Palun jälgige, et laps oleks peale massaaži lõppu jälle soojalt ja vabalt riides. Nii hoiate ära lapse külmetumise ja pikeneb massaaži toimeaeg.

Koostisosade loetelu (Ingredients)
Anise (Illicium verum) oil, Caraway (carum carvi) oil, Petrolatum, Caprylic/Capric Triglycerides, Lanolin Alcohol, Cetearyl Alcohol, Limonene, Linalool.

Netokogus
10ml

Vastutav isik
Tootja / vastutav isik: Dentinox Gesellschaft für pharmazeutische Präparate
Lenk & Schuppan KG
Nunsdorfer Ring 19D-12277 Berliin
Saksamaa
Maaletooja Eestis: Sirowa Tallinn AS, Salve 2c, 11612 Tallinn; Tel. +372 6 830 700

Päritoluriik
Saksamaa
Write Your Own Review
You're reviewing:BABYNOS KÕHUSALV 10ML
Sinu hinnang